Bachelor study IT 2nd year

Academic year 2023/2024, summer semester

Day: 2024-04-25, week 17 (odd)
Classes: 2024-02-05 - 2024-05-03

DayGroup 07:00
07:50
08:00
08:50
09:00
09:50
10:00
10:50
11:00
11:50
12:00
12:50
13:00
13:50
14:00
14:50
15:00
15:50
16:00
16:50
17:00
17:50
18:00
18:50
19:00
19:50
20:00
20:50
21:00
21:50
Mon all   IPP le E104 E105 E112 Kolář 1., 4., 6., 7., 8., 10., 11., 13. týden IZU le E104 E105 E112 Kočí 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden                  
all   IPP le E104 E105 E112 Křivka 2., 3., 5., 12., týden                      
xx BPC-AE2 le T12/SD 2.94 Šotner BPC-AE2 xc T12/SD 2.94 Šotne… 0MS xc A1/1843 Byrtus 0AX xc A4/602 Pavlíková BPC-AE2 pc T12/SC 6.66 Šotner v… 0AX xc A4/602 Pavlíková ITW pc N103 Vaško 2., 4., 5., 11., 12., týden    
xx   KdasP ex IO/P254 08:30… 2024-06-03 AIT xc T10/N 3.23 Ellederová AIT xc T10/N 3.23 Ellederová BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Kufa   1KADH-L le Buček rozvrh bude upřesněn před začátkem letního semestru: https://is.muni.cz/predmet/phil/jaro2024/TIM_B_026 4., 6., 8., 10., 12., 14. týden    
xx   KdasP ex IO/P257 08:30… 2024-05-20 BAN4 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová BAN4 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová I2C le O203 Skokanová 1., 2., 3., 4., 5., 6., týden BAN4 xc T10/N 3.27 Sedláček IBS le E104 Očenášek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden      
xx   BPC-PSM ex T10/N 1.62 08:00-09:30… 2024-05-13 BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Šotner 9 - 12 týden BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Šotner 9 - 12 týden IVS N204 N205 18:00… 2024-04-29      
xx   BPC-PSM ex T10/N 1.62 08:00-09:30… 2024-05-27 BPC-AE2 pc T12/SC 6.66 Šotner v… BPC-AE2 pc T12/SC 6.66 Šotner v… IDS N203 14:00… 2024-04-29 BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Kufa ISJ ex E112 3. termín 2024-06-03      
xx     BPC-AE2 ex T12/SC 6.66 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #1 (prezenčně) 2024-05-06 BPC-IOT ex T12/SD 1.52 12:00-15:00 Semestrální zkouška - řádný termín č.1 2024-05-06 I2C lb O203 Skokanová 1., 2., 3., 4., 5., 6., týden IVS N204 N205 17:00… 2024-04-29        
xx     BPC-AE2 ex T12/SC 6.66 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #7 (prezenčně) 2024-06-03 BPC-MA2A xc T8/T 5.22 Vítovec   I2C lb O203 Matoušek 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden IZLO le D0206 D105 Lengál 1., 2., 3., týden      
xx     BPC-AE2 ex T12/SD 2.100 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #2 (prezenčně) 2024-05-13 DKFII-L le U2/327 Fišerová IDS N203 14:30-15:30… 2024-04-29 IBS ex E112 1. termín 2024-05-20        
xx     BPC-AE2 ex T12/SD 2.94 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #4 (prezenčně) 2024-05-20   I2C le O203 Matoušek 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden   IMA1 xc T8/T 5.22 Polický 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden        
xx     BPC-AE2 ex T12/SD 2.94 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #5 (prezenčně) 2024-05-27   IBS lb N105 Očenášek 7., 12., 13. týden   ITW pc N103 Vaško 2., 4., 5., 11., 12., týden        
xx     BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Kratochvíl BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Kratochvíl IDS N103 13:00… 2024-05-06 IPK ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 M104 M105 1. termín 2024-05-06 IVS M104 M105 08 -… 2024-05-13        
xx     IDS N103 09:00… 2024-05-06 BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2024-05-13 IDS N203 12:30-13:30… 2024-04-29 ISU le D0206 D0207 D105 Husa 1., 2., 3., 4., týden IZLO le D0206 D105 Holík 4., 5., 6., týden      
xx     IDS N203 09:00… 2024-04-29 BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2024-05-20   IDS N203 Obhaj… 2024-04-29 ISU le D0206 D0207 D105 Jaroš 5., 6., 8., 10., 13. týden PLAB xc IO/P287 Bumberová even      
xx     BPC-IOT ex T12/SD 1.49 09:00-12:00 Semestrální zkouška - řádný termín č.3 2024-05-13   IDS N203 13:30-14:30… 2024-04-29   IVS M104 M105 14 -… 2024-05-20        
xx     BPC-IOT ex T12/SD 1.49 09:00-12:00 Semestrální zkouška - řádný termín č.5 2024-05-20   ISJ ex D105 2. termín 2024-05-20   IZG pc O204 Milet 2024-04-29        
xx     BPC-PRP le T12/SD 1.47 Burian 1., 4., 5., 6., týden BPC-PA4 ex T10/N 3.22 11:00… 2024-05-06 ITW pc N103 Očenášek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden ISU le D0206 D0207 D105 Goldmann 11., 12., týden PRIS le IO/E340 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., týden  
xx   BPC-PPK pc T12/SA 2.04 Janda IVS N204 N205 13:00… 2024-04-29 ISU ex D0206 předtermín 1 (D0206) 2024-04-29 XPC-NE4 xc T10/N 3.23 Soběslavská      
xx     BPC-PRP le T12/SD 1.47 Jílek 3., 7., 8., 9., týden IBS lb N105 Očenášek 7., 12., 13. týden PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-20 ISU ex D105 předtermín 1 (D105) 2024-04-29 uceP xc IO/P164 Zahoran      
xx     BPC-PRP le T12/SD 1.47 Svědiroh 11., 12., týden IMA1 xc D0207 Fuchs |… 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden   ITW pc N103 Očenášek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden            
xx     BPC-PRP le T12/SD 1.47 2024-04-29 ISU le D105 Orság 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 10., 12., 13. týden IVS M104 M105 07 -… 2024-05-13            
xx     BPC-PRP ex T12/SD 3.117 09:00-17:00 První termín závěrečné soutěže 2024-05-06          
xx     BPC-PRP ex T12/SD 3.117 09:00-17:00 Druhý termín závěrečné soutěže. 2024-05-13          
xx     IBS lb N105 Očenášek 7., 12., 13. týden IVS N204 N205 11:00… 2024-04-29 IVS M104 M105 12 -… 2024-05-20 IVS M104 M105 13 -… 2024-05-20            
xx   IMA1 xc T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden IDS N103 10:00… 2024-05-06 IVS M104 M105 06 -… 2024-05-13   IZG pc O204 Milet 2024-04-29            
xx     KdasP ex IO/P254 09:10… 2024-06-03 IDS N203 10:00… 2024-04-29 IZU le E104 E105 E112 Kočí 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden PLAB xc IO/P287 Bumberová even IZLO xc A112 Holík 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden          
xx     IMA1 le D105 Fuchs 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden XPC-FR2 T8/T 3.12 11:00… 2024-05-20   PLAB xc IO/P287 Bumberová odd PLAB xc IO/P287 Bumberová even          
xx     KdasP ex IO/P257 09:10… 2024-05-20 IMA1 xc T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden   XPC-NE4 xc T10/N 3.23 Soběslavská PLAB xc IO/P287 Bumberová odd          
xx   IPP le E104 E105 E112 Kolář 1., 4., 6., 7., 8., 10., 11., 13. týden XPC-VPM xc T8/T 5.03 Šmarda even fapP le IO/P384 Bartoš XPC-NE2 xc T10/N 3.23 Soběslavská          
xx   IPP le E104 E105 E112 Křivka 2., 3., 5., 12., týden XPC-VPM xc T8/T 5.03 Šmarda odd fapP ex IO/P384 13:00-15:00… 2024-04-29 XPC-PEP le T10/N 3.29 Švandová      
xx     IPP ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 1. termín 2024-05-13 fapP ex IO/P164 12:00-15:00 Termín č. 1 2024-05-06 fapP ex IO/P163 15:00-18:00 Termín č. 1 2024-04-29        
xx     ISJ ex D0206 D105 1. termín 2024-05-06       uceP xc IO/P164 Zahoran          
xx     ISU ex D0206 D0207 D105 E104 E112 2. termín 2024-05-20                    
xx     ISU ex E104 3. termín (E104) 2024-06-03                    
xx     ISU ex E112 3. termín (E112) 2024-06-03                    
xx       ITW pc N103 Očenášek 3., 4., 5., 11., 12., týden                    
xx     IVH se D0206 Mrázek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 10., 11., 12., 13. týden fapP ex IO/P381 11:00… 2024-05-06                    
xx     IVS M104 M105 05 -… 2024-05-13 marP ex IO/P384 11:30-12:30… 2024-05-06                  
xx       IVS N204 N205 10:00… 2024-04-29                      
xx     IZG ex D105 E112 2. termín 2024-05-27                      
xx     IZLO xc A112 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                      
xx     IZLO xc A113 Holík 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                      
xx     KdasP ex IO/P287 09:00-11:00… 2024-07-22                      
xx       N2 xc A1/1032 Ryšavá                    
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-20                      
xx     XPC-FR2 xc T10/N 3.24 Šedrlová                      
xx     XPC-VPM le T8/T 5.03 Šmarda                      
xx       XPC-VPM ex T8/T 6.16 10:00-12:00… 2024-04-29                    
xx     marP ex IO/P384 09:30-10:30… 2024-05-06                      
xx       marP ex IO/P384 10:30-11:30… 2024-05-06                    
Tue all   IPK le E104 E105 E112 Ryšavý 1., 6., 7., 10., 11., týden IDS le D105 Bartík 1., 6., týden                  
all   IPK le E104 E105 E112 Veselý 2., 3., 4., 5., 8., 9., 12., 13. týden IDS le D105 Rychlý 2., 3., 4., 5., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden                  
xx   0MV xc A4/615 Tomášek BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2024-05-07 0A8 xc A4/402 Wolná 0AX xc A4/602 Pavlíková T1F le A2/515 Dolož… IMA1 xc A113 Hliněná marP xc IO/P157 Ulrichová  
xx   IDS N203 08:00… 2024-04-30 AIT xc T10/N 3.23 Ellederová 0MS xc A1/1843 Byrtus BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Malucha BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Theumer 9 - 12 týden mik1P xc IO/P292 Kruntorádová  
xx   ITW ex D105 08:30… 2024-04-30 BAN3 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová BPC-PA4 ex T10/N 3.23 11:00… 2024-04-30 1DS-2 xc U5/118 Králík IDS N203 14:00… 2024-04-30 BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Malucha   IPA pc N203 Goldmann 3., 5., 6., 8., 9., 11., 12., 13. týden    
xx     BAN4 xc T10/N 3.27 Sedláček AIT xc T10/N 3.23 Ellederová BPC-MOL le Šmajs 13:00… BPC-MOL lb Šmajs 15:00…   ISU pc N103 Klhůfek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden    
xx     BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Král BAN4 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová IDS N203 13:00… 2024-04-30 IVS C235 14:00… 2024-05-21 BPC-PRP ex T12/SD 1.47 15:00-17:00… 2024-05-07   ISU pc N104 Husa    
xx   BPC-MA2A xc T8/T 5.22 Vítovec PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-14 BAN4 xc T10/N 3.27 Sedláček IDS N203 13:30-14:30… 2024-04-30 HLS-KE le A/118 Vejpustek   ISU pc N105 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., týden    
xx     BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Theumer 9 - 12 týden IVS N204 N205 13:00… 2024-04-30 IDS N203 14:30-15:30… 2024-04-30 IOS ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E105 E112 G202 1. termín 2024-05-07 ISU pc N105 Orság… 2024-04-30    
xx   BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 08:00-10:00… 2024-06-11 PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-21 BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Král IJC ex D0206 D105 1. termín 2024-05-21 IJC le D0206 D105 Peringer IZG pc O204 Milet 2024-04-30    
xx     IDS N203 Obhaj… 2024-04-30 BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 10:30-12:30 3. termín 2024-06-11 IMA1 le D0206 D105 Hliněná IMA1 xc A113 Hliněná 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden marP xc IO/P157 Ulrichová      
xx   BPC-PA2 xc T12/SD 2.100 Langerová BPC-ZSL le T12/SD 2.99 Mézl 1., 2., 3., 4., 5., 6., 9., 10., 11., 12., 13. týden T1F xc A2/515 Dolož… IOS ex E104 1. termín - prodloužení 2024-05-07      
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-07   BPC-ZSL le T12/SD 2.99 Jiřík 7., 8., týden   IPA le E105 Orság 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden        
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-14   F2 xc A4/406 Denemarková ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IPA pc N203 Goldmann 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden        
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-21 IBS ex E112 3. termín 2024-06-04 IOS ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 1. termín 2024-05-07 ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden        
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-28   IMA1 xc T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N104 Husa ISU pc N104 Husa        
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-04   INC ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 M104 M105 1. termín 2024-05-14 ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden        
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-11   ISU pc N103 N104 ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden        
xx   IPK le E104 E105 E112 Ryšavý 1., 6., 7., 10., 11., týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-07 PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-14 ITW pc N204 Hynek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IVS M104 M105 11 -… 2024-05-14        
xx   IPK le E104 E105 E112 Veselý 2., 3., 4., 5., 8., 9., 12., 13. týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-14 PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-21 IVS N204 N205 14:00… 2024-04-30   IZA ex E104 3. termín 2024-06-04        
xx   ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-21 fapP ex IO/P384 13:00… 2024-05-07 IVS M104 M105 10 -… 2024-05-14 IZG pc O204 Milet 2024-04-30        
xx   ISU pc N104 Setinský GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-28   IZG pc O204 Milet 2024-04-30 XPC-EIC lb T12/SC 2.86 Kadlec        
xx   ISU pc N105 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-04   IZG ex D105 3. termín 2024-06-04   mik1P xc IO/P292 Kruntorádová      
xx   ISU pc N105 Orság… 2024-04-30 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-11 IZLO ex D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 2. termín 2024-05-28 fapP xc IO/E340 Sobotková odd          
xx   ITW le D105 Hynek 1., 2., 3., 9., 10., 11., týden IAM ex E105 10:00-12:00… 2024-05-07 ISU pc N104 Orság… 2024-04-30 N2 xc A1/1032 Ryšavá            
xx   ITW le D105 Burget 4., 5., 6., 8., 12., týden IDS le D105 Bartík 1., 6., týden XPC-EIC T12/SC 2.86 13:30-14:30… 2024-04-30 mik1P xc IO/P292 Kruntorádová          
xx   ITW le D105 Burget, Hynek 7., 13. týden IDS le D105 Rychlý 2., 3., 4., 5., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden   XPC-EIC T12/SC 2.86 14:30… 2024-04-30              
xx     ITW ex D105 09:15… 2024-04-30 IMA1 xc T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., 13. týden XPC-ELB le T12/SF 2.162 Kadlec            
xx   IZG pc O204 Milet 2024-04-30 IPK ex D0206 D0207 D105 E112 2. termín 2024-05-21 ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden                
xx     IPP ex D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 2. termín 2024-05-28 ITW pc N204 Hynek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden                
xx   IZLO xc A113 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZLO xc D0207 Holík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                
xx     XPC-EIC T12/SC 2.86 09:00… 2024-05-14 ISU pc N104 Setinský N2 xc A1/1032 Ryšavá                
xx     fapP ex IO/P384 09:00… 2024-05-07 ISU pc N105 Goldmann 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., 13. týden XPC-EIC T12/SC 2.86 12:30-13:30… 2024-04-30                
xx     IVS M104 M105 09 -… 2024-05-14 IVS M104 M105 16 -… 2024-05-21 ZFI ex IO/P381 13:00-14:30… 2024-04-30              
xx     IVS M104 M105 15 -… 2024-05-21 KdasP le IO/P384 Kalová uceP le IO/P384 Křížová              
xx       IZA ex E112 1. termín 2024-05-07                    
xx       IZG pc O204 Milet 2024-04-30                    
xx     IZLO ex D0206 D0207 D105 E112 3. termín 2024-06-04 PLAB le IO/P381 Koráb                  
xx       N6 xc A1/1032 Ryšavá                    
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-28 ZFI xc IO/P284 Srbová                  
xx       XPC-EIC T12/SC 2.86 10:00… 2024-05-14                      
xx       XPC-VPM ex T8/T 6.16 10:00-12:00… 2024-05-07                    
xx       XPC-VPM ex T8/T 6.16 10:00-12:00… 2024-05-28                    
xx     ZFI xc IO/P284 Srbová                      
xx       fapP ex IO/P164 10:00-18:00 Termín č. 2 2024-05-07        
Wed all                     IZG le D0206 D105 Milet 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   BPC-IOT le T12/SD 1.52 Mašek 0A8 xc A4/402 Wolná BPC-ZSW pc T12/SE 5.127 Musil 0SE xc A4/404 Staňková BPC-PSM le T8/T 2.35 Starý   IMK T8/T 5.27 Koktavý…  
xx   0MR lb A1/0636 Holoubek 1., 2., 3., 4., týden   BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Král 9 - 12 týden HKO xc L314 Kalášek odd    
xx   0MR lb A1/0636 Nevoral 5., 6., 7., týden   HKO xc L314 Kalášek 2024-05-01 BPC-MA2A xc T8/T 5.22 Vítovec… IIZ pc N203 Ergens 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N103 Semerád 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   0MR lb A1/0636 Hůlka 8., 9., týden   IAM le D0207 Lengál 1., 2., 3., týden BPC-ZSW pc T12/SE 5.127 Musil IMA1 xc A113 Polický 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   0MR lb A1/0636 Juříček 10., 11., 12., 13. týden   HVR xc L314 Kalášek odd   IMK lb T8/T 3.07 Trčka odd      
xx BPC-MOL lb Šmajs 7:30 … BAN3 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová   IAM le D0207 Holík 4., 5., 6., týden ICS C304 14:00… 2024-05-22 ICS C304 15:00… 2024-05-22   IMK pc T8/T 5.27 Bogatyreva even      
xx     BAN4 xc T10/N 3.27 Walek   IAM le D0207 Hliněná 7., 8., 9., týden ICS C304 14:15… 2024-05-22 ICS C304 15:15… 2024-05-22 IOS ex D0206 D0207 D105 E105 E112 3. termín 2024-06-05 ISU pc N105 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Král 9 - 12 týden IAM le D0207 Češka 10., 11., 12., týden ICS C304 14:30… 2024-05-22 ICS C304 15:30… 2024-05-22 IOS ex E104 3. termín - prodloužení 2024-06-05      
xx     BPC-AE2 ex T12/SC 6.66 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #6 (prezenčně) 2024-05-29 ICS C304 12:00… 2024-05-22 ICS C304 13:00… 2024-05-22 ICS C304 14:45… 2024-05-22 ICS C304 15:45… 2024-05-22 ISU pc N103 Semerád 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden        
xx     BPC-AE2 ex T12/SD 2.94 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #3 (prezenčně) 2024-05-15 ICS C304 12:15… 2024-05-22 ICS C304 13:15… 2024-05-22 IIZ le N203 Ergens 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden        
xx     BPC-AUD le T8/T 0.10 Kratochvíl IAN pc Q304 Bendel 2., 4., 5., 7., 10., 12., týden ICS C304 13:30… 2024-05-22 IMA1 xc D0207 Hlavičková 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden        
xx   FIT le Aula profesora Braunera Klapetek BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2024-05-29 ICS C304 12:30… 2024-05-22 ICS C304 13:45… 2024-05-22 XPC-EIC T12/SC 2.86 14:00… 2024-05-15 IMK le T8/T 3.02 Koktavý IZG le D0206 D105 Milet 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx     BPC-MOL lb Šmajs 9:30 …   ICS C304 12:45… 2024-05-22 PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-15 IOS le D0206 D105 Vojnar 1., 2., 3., 4., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden marP xc IO/P157 Ulrichová      
xx     BPC-PRP ex T12/SD 3.117 09:00-17:00 Poslední termín závěrečné soutěže 2024-05-22          
xx   HKO xc L314 Kalášek 2024-05-01 HVR xc L314 Kalášek 2024-05-01 IPK ex D105 3. termín 2024-05-29   IOS ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E105 E112 G202 M104 M105 2. termín 2024-05-22          
xx   HKO xc L314 Kalášek odd ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   IOS ex E104 2. termín - prodloužení 2024-05-22        
xx     IAN le G202 Malík 1., 3., 6., 8., 9., 11., týden IJA se E104 E112 Kočí 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., týden ISU pc N103 Klhůfek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden        
xx     IAN pc Q304 Bendel 2., 4., 5., 7., 10., 12., týden   ISU pc N104 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10., 12., týden ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IZLO xc A112 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden        
xx     ICS C304 09:00… 2024-05-22 ICS C304 10:00… 2024-05-22   ISU pc N104 Setinský 7., 11., týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden            
xx     ICS C304 09:15… 2024-05-22 ICS C304 10:15… 2024-05-22   ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden            
xx     ICS C304 09:30… 2024-05-22 ICS C304 10:30… 2024-05-22   ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden IZA le G202 Hrubý 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden            
xx     ICS C304 09:45… 2024-05-22 ICS C304 10:45… 2024-05-22 JA3 xc T10/N 3.27 Walek ITS ex D105 1. termín 2024-05-22 XPC-IPD le T8/T 3.22 Pavlíčková      
xx   IMA1 xc T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IDS ex D0206 D105 3. termín 2024-06-05   ITS ex E112 3. termín 2024-06-05              
xx   ISU pc N103 N104 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IMA1 xc D0207 Hliněná 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ITW pc N203 John 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IZLO xc A112 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden            
xx   ISU pc N105 Orság 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden IMA1 xc T8/T 5.22 Fuchs 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IVS le D0206 D105 Dytrych 1., 3., 4., 5., 11., týden N2 xc A1/1032 Ryšavá            
xx     IOS le D105 Vojnar 1., 2., 3., 4., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden IVS le D0206 D105 Malík 6., 9., týden                
xx   R2 xc A1/1140 Vallová ISU pc N103 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IVS le D0206 D105 Dytrych,… 7., 8., 10., týden                
xx       ISU pc N104 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10., 12., týden N4 xc A1/1032 Ryšavá                
xx       ISU pc N105 Orság 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden   XPC-EIC T12/SC 2.86 13:00… 2024-05-15                
xx       ITW pc N203 John 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden   fapP xc IO/E339 Sobotková even              
xx     IZU ex D0206 D0207 D105 1. termín 2024-05-15   fapP xc IO/E339 Sobotková odd              
xx     KdasP ex IO/P287 09:00-11:00… 2024-07-17 XPC-KPT xc T8/T 3.22 Pavlíčková              
xx       N8 xc A1/1032 Ryšavá                    
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-15 fapP xc IO/E339 Sobotková even                  
xx       R2 xc A1/1140 Vallová                    
xx     XPC-FR2 xc T10/N 3.25 Šedrlová fapP xc IO/E339 Sobotková odd                  
xx     XPC-ITA2 xc T10/N 3.24 Langerová                      
xx       XPC-VPM ex T8/T 6.16 10:00-12:00… 2024-05-15                    
xx     marP le IO/P384 Kaňovská                      
Thu xx   BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 08:00-10:00… 2024-05-09 0SE xc A4/404 Staňková 0AX xc A4/602 Pavlíková 0SE xc A4/404 Staňková 1CNCO xc U9/108 Váňa ICP se D105 Peringer 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   BPC-PSM lb T10/N 1.62 Starý 1HERDES le počítačová učebna Vaněk ICS C304 12:00… 2024-05-16 BPC-IOT lb T12/SC 5.35 Dvořák AEU xc T10/N 3.23 Smutný BAN4 xc T10/N 3.23 Smutný      
xx   KdasP ex IO/P254 08:30… 2024-05-09 AIT xc T10/N 3.23 Ellederová AIT xc T10/N 3.23 Ellederová ICS C304 13:00… 2024-05-16 BPC-MA2A le T8/T 0.30 Vítovec INC se D105 Matoušek 1., 2., 3., 6., 7., týden ICP se E112 Peringer 2024-05-02    
xx   KdasP ex IO/P254 08:30… 2024-05-16 BAN4 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová BAN2 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Burian 1., 2., 3., 4., 5., 6., 12., týden   IJC ex E112 3. termín 2024-06-06      
xx   KdasP ex IO/P254 08:30… 2024-05-30 BPC-PRP ex T12/SD 1.47 09:00-11:00… 2024-05-23 BAN4 xc T10/N 3.27 Walek BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Jílek 7., 8., 9., týden IMA1 xc T8/T 5.22 Fuchs ISU pc N103 Sakin    
xx   BPC-PSM ex T10/N 1.62 08:00-09:30… 2024-05-09 BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2024-05-02 BPC-IOT ex T12/SD 1.52 12:00-15:00 Semestrální zkouška - předtermín 2024-05-02 BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Mézl 1., 7., 11., 13. týden INC se D105 Kekely 4., 5., 10., týden ISU pc N104 Husa    
xx   BPC-PSM ex T10/N 1.62 08:00-09:30… 2024-05-16 BPC-IOT lb T12/SC 5.35 Dvořák ICS C304 12:15… 2024-05-16 BPC-PRP lb T12/SD 1.51 2024-05-02   INC se D105 Setinský 11., 12., týden ISU pc N105    
xx     BPC-IOT ex T12/SD 1.47 09:00-12:00 Semestrální zkouška - řádný termín č.2 2024-05-09 BPC-PSM lb T10/N 1.62 Starý ICS C304 14:00… 2024-05-16 BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Lázňovský 3., 5., týden   IZG pc O204 Milet 2024-04-25    
xx     BPC-IOT ex T12/SD 1.47 09:00-12:00 Semestrální zkouška - řádný termín č.4 2024-05-16 ICS C304 12:30… 2024-05-16 BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Mézl 1., 7., 11., 13. týden XPC-ELB ex T12/SC 4.81 15:00… 2024-04-25 ISU pc N103 Sakin IZG pc O204 Milet 2024-05-02    
xx   BPC-PSM ex T10/N 1.62 08:00-09:30… 2024-05-23 BPC-IOT T12/SC 5.35 10:00-17:00 Obhajoba projektu 2024-04-25 PRM le G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden      
xx   HKO xc L314 Kalášek 2024-05-02 BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 10:30-12:30 1. termín 2024-05-09 BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Lázňovský 3., 5., týden   ISU pc N104 Husa        
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-09 BPC-PA4 ex T10/N 3.22 11:00… 2024-05-09 ICS C304 12:45… 2024-05-16 BPC-ZSL ex T12/SD 2.99 13:00-14:30… 2024-05-30 IZA se D0207 Hrubý 2024-05-02          
xx     BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Burian 1., 2., 3., 4., 5., 6., 12., týden   BPC-ZSL ex T12/SF 1.141 13:00-14:30… 2024-05-16   IZA se D0207 Hrubý 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden        
xx     BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Jílek 7., 8., 9., týden   BPC-ZSL ex T12/SF 1.141 13:00-14:30… 2024-05-23   IZLO xc A113 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden        
xx     BPC-PRP lb T12/SD 1.51 2024-05-02   FIK xc G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden RET le G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden          
xx     ICS C304 09:00… 2024-05-02 BPC-PSM lb T10/N 1.62 Starý HVR xc L314 Kalášek odd            
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-16 BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Mézl 1., 7., 11., 13. týden ICS C304 13:15… 2024-05-16 ICS xc D0207 Pluskal… 1., 2., 4., 11., týden            
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-23 BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Lázňovský 3., 5., týden ICS C304 13:30… 2024-05-16 ICS xc D0207 Jašek… 8., 9., týden            
xx     ICS C304 09:15… 2024-05-02 F2 xc A4/406 Denemarková IAM xc A113 Lengál 1., 2., 3., týden ICS C304 14:15… 2024-05-16 XPC-IPD ex T10/N 3.30 15:00-17:00… 2024-05-02          
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-30   IAM xc A113 Holík 4., 5., 6., týden ICS C304 14:30… 2024-05-16 XPC-IPD ex T10/N 3.30 15:00-17:00… 2024-05-09          
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-06   IAM xc A113 Hliněná 7., 8., 9., týden ICS C304 14:45… 2024-05-16 uceP xc IO/P287 Gláserová          
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-13   IAM xc A113 Andriushchenko 10., 11., 12., týden IDS M105 14:30-15:30… 2024-05-02            
xx     ICS C304 09:30… 2024-05-02 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-09 ICS C304 13:45… 2024-05-16 IMA1 xc A113 Polický 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden            
xx     ICS C304 09:45… 2024-05-02 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-16 IDS M105 13:30-14:30… 2024-05-02              
xx     ICS C304 09:00… 2024-05-16 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-23 IMA1 ex Aula profesora Braunera Aula profesora Kalendovského D0206 D105 E112 T12/SF 1.141 T12/SF 2.162 T8/T 0.10 T8/T 0.20 T8/T 0.30 13:30-15:30 1. termín 2024-05-09            
xx     ICS C304 09:15… 2024-05-16 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-30 INC se D0207 D105 Matoušek 1., 2., 3., 6., 7., týden INC le D105 Fučík 1., 2., 3., 4., týden          
xx     ICS C304 09:30… 2024-05-16 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-06 INC se D0207 D105 Kekely 4., 5., 10., týden INC le D105 Kořenek 5., 6., 7., 8., týden          
xx     ICS C304 09:45… 2024-05-16 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-13 INC se D0207 D105 Setinský 11., 12., týden INC le D105 Matoušek 10., 11., 12., týden          
xx   HKO xc L314 Kalášek odd IAM xc A113 2024-05-02 IPA pc N205 Goldmann 1., 2., 3., 5., 6., 8., 9., 11., 12., 13. týden            
xx   IMA1 xc A113 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden HVR xc L314 Kalášek 2024-05-02 IAM pc N104 N105 Holík 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N104 Husa            
xx   ISJ le D0206 Smrž 2024-05-02 ICS C304 10:00… 2024-05-02   IBS ex E104 2. termín 2024-05-30 ISU pc N204 Sedlák            
xx   ISJ le D105 Smrž 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., týden ICS C304 10:15… 2024-05-02   ICS se E112 Pluskal 1., 2., 4., 10., 11., týden ITW pc N103 Lazúr 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden            
xx   ISU pc N104 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ICS C304 10:30… 2024-05-02   ICS se E112 Jašek 3., 8., 9., 13. týden XPC-EIC lb T12/SC 2.86 Steinbauer            
xx   ISU pc N105 Orság 2024-05-02 ICS C304 10:45… 2024-05-02   ICS se E112 Dybal 5., 12., týden XPC-EIC T12/SC 2.86 14:00… 2024-05-09              
xx   IZG pc O204 Milet 2024-04-25 ICS C304 10:00… 2024-05-16   IDS ex D0206 D0207 D105 E112 2. termín 2024-05-23 XPC-ELB ex T12/SC 4.81 14:00… 2024-04-25              
xx   IZG pc O204 Milet 2024-05-02 ICS C304 10:15… 2024-05-16   IPA pc N203 Goldmann 3., 5., 6., 8., 9., 11., 12., 13. týden                
xx   IZLO xc A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden ICS C304 10:30… 2024-05-16 KdasP xc IO/P157 Kalová IPP ex D0206 D0207 D105 3. termín 2024-06-06            
xx     KdasP ex IO/P254 09:10… 2024-05-09 ICS C304 10:45… 2024-05-16   ITW pc N103 Lazúr 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden                
xx     KdasP ex IO/P254 09:10… 2024-05-16 IMA1 xc A113 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Milet 2024-04-25                
xx     KdasP ex IO/P254 09:10… 2024-05-30 INC le D0207 D105 Fučík 1., 2., 3., 4., týden IZLO ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 1. termín 2024-05-16              
xx   VSDH2 le počítačová učebna Vaněk INC le D0207 D105 Kořenek 5., 6., 7., 8., týden KdasP xc IO/P157 Kalová              
xx     XPC-EIC T12/SC 2.86 09:00… 2024-05-02 INC le D0207 D105 Matoušek 10., 11., 12., týden PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-16                
xx     INC ex D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 2. termín 2024-05-30   IZG pc O204 Milet 2024-05-02                
xx     INC ex D0206 D0207 D105 3. termín 2024-06-06   N2 xc A1/1032 Ryšavá                
xx     fapP ex IO/P384 09:00… 2024-05-16 ISU pc N104 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden   PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-23                
xx       ISU pc N105 Orság XPC-EIC lb T12/SC 2.86 Szabó                
xx       ISU pc N204 Semerád 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden   XPC-EIC T12/SC 2.86 13:00… 2024-05-09                
xx       ITS le D0206 Smrčka 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden   XPC-ELB ex T12/SC 4.81 13:00… 2024-04-25                
xx       IZG pc O204 Milet 2024-04-25   XPC-KPT T10/N 3.30 13:00-15:00… 2024-05-02              
xx       IZG pc O204 Milet 2024-05-02   XPC-KPT T10/N 3.30 13:00-15:00… 2024-05-09              
xx       IZLO xc A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden   fapP ex IO/P384 13:00… 2024-05-16                
xx     JA3 xc T10/N 3.27 Walek XPC-ITA2 xc T10/N 3.24 Langerová mik1P le IO/P384 Škapa              
xx     KdasP ex IO/P254 09:50-10:20… 2024-05-16 marP xc IO/E109 Gorošová uceP xc IO/P287 Gláserová              
xx       KdasP ex IO/P254 10:30… 2024-05-16 uceP xc IO/P287 Gláserová                  
xx       N4 xc A1/1032 Ryšavá                    
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-16                      
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-23                      
xx       XPC-EIC T12/SC 2.86 10:00… 2024-05-02                      
xx     XPC-ELB le T12/SF 2.162 Kadlec                      
xx       fapP ex IO/P164 10:00-18:00 Termín č. 4 2024-05-16        
xx     marP xc IO/E109 Gorošová                      
xx     mik1P le IO/P384 Škapa                      
Fri xx     BPC-IOT T12/SC 5.35 09:00… 2024-04-26 IVS N204 N205 10:00… 2024-05-03 1ODI-L xc U5/118 Pec IDS N103 13:30-14:20… 2024-05-03 IVS N204 N205 15:00… 2024-05-03 BPC-ZSL ex T12/SD 2.99 16:00-17:30… 2024-05-03        
xx   BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 08:00-10:00… 2024-05-31 BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2024-05-10 BPC-PSM lb T10/N 1.62 Bayer, Starý IDS N103 14:30-15:30… 2024-05-03 IOS le D105 Lengál 2024-05-03    
xx   BPC-PSM lb T10/N 1.62 Bayer, Starý BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2024-05-24 BPC-PSM pc T10/N 1.26 Bayer, Starý IVS N204 N205 14:00… 2024-05-03 IJC ex D105 2. termín 2024-05-31          
xx   BPC-PSM pc T10/N 1.26 Bayer, Starý BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 10:30-12:30 2. termín 2024-05-31 IDS N103 13:30-14:30… 2024-05-03   IOS le D105 Lengál Dobrovolné demonstrační cvičení: synchronizace, paměť. 2024-04-26    
xx   IDS N103 08:30-09:30… 2024-05-03 BPC-PSM lb T10/N 1.62 Bayer, Starý IDS N103 12:40-13:30… 2024-05-03 IMA1 ex Aula profesora Braunera Aula profesora Kalendovského D0206 D105 E112 T12/SF 1.141 T12/SF 2.162 T8/T 0.10 T8/T 0.20 T8/T 0.30 14:00-16:00… 2024-06-07 IVS M104 M105 04 -… 2024-05-10        
xx   IMA1 xc T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden BPC-PSM pc T10/N 1.26 Bayer, Starý IVS C235 12:00… 2024-05-24 IMA1 ex Aula profesora Kalendovského D0206 D105 E112 T12/SF 1.141 T8/T 0.10 T8/T 0.20 T8/T 0.30 13:30-15:30 2. termín 2024-05-24            
xx   ITW pc N103 Tesařová 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IDS ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 1. termín 2024-05-10   INC xc D0206 D0207 D105 Matoušek 2024-05-03            
xx     IDS N103 09:40-10:40… 2024-05-03 IVS N204 N205 11:00… 2024-05-03   ISU ex A112 1. termín (A112) 2024-05-10            
xx   IZLO xc A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden IMA1 xc T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden   ISU ex D0206 1. termín (D0206) 2024-05-10            
xx     XPC-EIC T12/SC 2.86 09:00… 2024-05-10 IPA ex D0206 10:00-12:00… 2024-05-03   ISU ex D0207 1. termín (D0207) 2024-05-10            
xx     fapP ex IO/P384 09:00… 2024-05-17 ISU ex D0206 předtermín 2 (D0206) 2024-05-03 ISU ex D105 1. termín (D105) 2024-05-10            
xx       ISU ex D105 předtermín 2 (D105) 2024-05-03 ISU ex E104 1. termín (E104) 2024-05-10            
xx       ISU ex E112 předtermín 2 (E112) 2024-05-03 ISU ex E105 1. termín (E105) 2024-05-10            
xx       ITW pc N103 Tesařová 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden   ISU ex G202 1. termín (G202) 2024-05-10            
xx     IVS M104 M105 01 -… 2024-05-10 IVS M104 M105 02 -… 2024-05-10 ITS ex E112 2. termín 2024-05-31              
xx       IZA ex E104 2. termín 2024-05-24 ITY le D0206 D105 Křena 2., 3., 5., 7., 9., 12., týden IVS M104 M105 03 -… 2024-05-10            
xx   IW2 le C304 Pluskal 2., 3., 4., 5., týden IVS N204 N205 13:00… 2024-05-03 IZG pc O204 Milet 2024-04-26            
xx       IZG ex D0206 D0207 D105 1. termín 2024-05-17   IW2 pc C304 Pluskal 2., 3., 4., týden          
xx       IZLO le D0206 D105 Lengál 1., 2., 3., týden IZG pc O204 Milet 2024-04-26 IZG pc O204 Milet 2024-05-03            
xx       IZLO le D0206 D105 Holík 4., 5., týden IZG pc O204 Milet 2024-05-03                
xx     IZU ex D105 2. termín 2024-05-31 IZLO xc A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                
xx     JS2 xc T10/N 3.26 Borecká   IZLO xc A113 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                
xx       IZU ex A112 A113 E105 G202 3. termín 2024-06-07                  
xx     KdasP ex IO/P287 09:00-11:00… 2024-07-26 JS2 xc T10/N 3.26 Borecká                  
xx     XPC-EIC le T12/SD 2.99 Kadlec XPC-NE2 xc T10/N 3.23 Soběslavská                  
xx       XPC-EIC T12/SC 2.86 10:00… 2024-05-10 ZFI le IO/P381 Karas                  
xx     XPC-NE2 xc T10/N 3.23 Soběslavská ZFI ex IO/P381 11:00-12:30… 2024-05-03                  
xx       fapP ex IO/P163 10:00-15:00 Termín č. 6 2024-05-17              
xx     marP ex IO/P381 09:30-10:30… 2024-05-10 uceP xc IO/P158 Zahoran                  
xx     marP ex IO/P381 09:30-10:30… 2024-05-17                      
xx       marP ex IO/P381 10:30-11:30… 2024-05-10                    
xx       marP ex IO/P381 10:30-11:30… 2024-05-17                    
xx     uceP xc IO/P158 Zahoran                      
Abbreviations:
le - lecture, se - seminar, xc - exercise, lb - hw. laboratory, pc - computer laboratory, ex - exam
Back to top