Bachelor study IT 2nd year

Academic year 2023/2024, summer semester

Day: 2024-04-23, week 17 (odd)
Classes: 2024-02-05 - 2024-05-03

DayGroup 07:00
07:50
08:00
08:50
09:00
09:50
10:00
10:50
11:00
11:50
12:00
12:50
13:00
13:50
14:00
14:50
15:00
15:50
16:00
16:50
17:00
17:50
18:00
18:50
19:00
19:50
20:00
20:50
21:00
21:50
Mon all   IPP le E104 E105 E112 Kolář 1., 4., 6., 7., 8., 10., 11., 13. týden IZU le E104 E105 E112 Kočí 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden                  
all   IPP le E104 E105 E112 Křivka 2., 3., 5., 12., týden                      
xx BPC-AE2 le T12/SD 2.94 Šotner BPC-AE2 xc T12/SD 2.94 Šotne… 0MS xc A1/1843 Byrtus 0AX xc A4/602 Pavlíková BPC-AE2 pc T12/SC 6.66 Šotner v… 0AX xc A4/602 Pavlíková ITW pc N103 Vaško 2., 4., 5., 11., 12., týden    
xx   IPP ex E104 E105 E112 08:00… 2024-03-25 AIT xc T10/N 3.23 Ellederová AIT xc T10/N 3.23 Ellederová BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Kufa XPC-ELB ex T12/SC 4.80 15:00… 2024-03-11 1KADH-L le Buček rozvrh bude upřesněn před začátkem letního semestru: https://is.muni.cz/predmet/phil/jaro2024/TIM_B_026 4., 6., 8., 10., 12., 14. týden    
xx   KdasP ex IO/P254 08:30… 2024-06-03 BAN4 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová BAN4 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová I2C le O203 Skokanová 1., 2., 3., 4., 5., 6., týden BAN4 xc T10/N 3.27 Sedláček IBS le E104 Očenášek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden      
xx   BPC-PSM ex T10/N 1.62 08:00-09:30… 2024-05-13 BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Šotner 9 - 12 týden BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Šotner 9 - 12 týden ITW pc N103 Tesařová 2024-02-19    
xx   BPC-PSM ex T10/N 1.62 08:00-09:30… 2024-05-27 BPC-AE2 pc T12/SC 6.66 Šotner v… BPC-AE2 pc T12/SC 6.66 Šotner v… IDS N203 14:00… 2024-04-29 BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Kufa IBS ex E104 17:00-19:00… 2024-04-08      
xx   KdasP ex IO/P257 08:30… 2024-05-20 BPC-AE2 ex T12/SC 6.66 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #1 (prezenčně) 2024-05-06 BPC-AE2 T12/SC 6.66 12:14… 2024-04-08 I2C le O203 Matoušek 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden I2C lb O203 Skokanová 1., 2., 3., 4., 5., 6., týden IOS ex D0206 D0207 D105 17:00-19:00… 2024-03-25      
xx     BPC-AE2 ex T12/SC 6.66 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #7 (prezenčně) 2024-06-03 BPC-AE2 T12/SD 2.94 12:10-22:00 evaluation of numeric exercises 2024-04-08
xx     BPC-AE2 ex T12/SD 2.100 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #2 (prezenčně) 2024-05-13 BPC-IOT ex T12/SD 1.52 12:00-15:00 Semestrální zkouška - řádný termín č.1 2024-05-06 I2C lb O203 Matoušek 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden ISJ ex E112 3. termín 2024-06-03      
xx     BPC-AE2 ex T12/SD 2.94 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #4 (prezenčně) 2024-05-20 BPC-MA2A xc T8/T 5.22 Vítovec IDS N203 14:30-15:30… 2024-04-29 IBS ex E112 1. termín 2024-05-20 IVS N204 N205 18:00… 2024-04-29      
xx     BPC-AE2 ex T12/SD 2.94 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #5 (prezenčně) 2024-05-27 DKFII-L le U2/327 Fišerová IPK ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 M104 M105 1. termín 2024-05-06 IMA1 xc T8/T 5.22 Polický 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden        
xx     BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Kratochvíl BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Kratochvíl IBS lb N105 Očenášek 7., 12., 13. týden ISU ex D0206 15:30-17:00… 2024-03-18 IVS N204 N205 17:00… 2024-04-29        
xx     IDS N103 09:00… 2024-05-06 BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2024-05-13 I2C O203 12:00… 2024-02-05 IDS N103 13:00… 2024-05-06 ISU le D0206 D0207 D105 Husa 1., 2., 3., 4., týden IZLO le D0206 D105 Lengál 1., 2., 3., týden      
xx     IDS N203 09:00… 2024-04-29 BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2024-05-20 IDS N203 12:30-13:30… 2024-04-29 ISU le D0206 D0207 D105 Jaroš 5., 6., 8., 10., 13. týden IZLO le D0206 D105 Holík 4., 5., 6., týden      
xx     BPC-IOT ex T12/SD 1.49 09:00-12:00 Semestrální zkouška - řádný termín č.3 2024-05-13   IDS N203 Obhaj… 2024-04-29 ISU le D0206 D0207 D105 Goldmann 11., 12., týden PLAB xc IO/P287 Bumberová even      
xx     BPC-IOT ex T12/SD 1.49 09:00-12:00 Semestrální zkouška - řádný termín č.5 2024-05-20   IDS N203 13:30-14:30… 2024-04-29 ISU ex D105 15:30-17:00… 2024-03-18 PRIS le IO/E340 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., týden  
xx     BPC-PRP le T12/SD 1.47 Burian 1., 4., 5., 6., týden BPC-PA4 ex T10/N 3.22 11:00… 2024-05-06   ISJ ex D105 2. termín 2024-05-20 XPC-ELB ex T12/SC 4.81 15:00… 2024-04-15 ITW pc N103 Vaško 2., 4., 5., 11., 12., týden        
xx   BPC-PPK pc T12/SA 2.04 Janda IVS N204 N205 13:00… 2024-04-29 ISU ex D0206 14:00-15:30… 2024-03-18 ITW pc N103 Tesařová 2024-02-19        
xx     BPC-PRP le T12/SD 1.47 Horeličan 2024-02-12 IBS lb N105 Očenášek 7., 12., 13. týden PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-20 ISU ex D105 14:00-15:30… 2024-03-18 IVS M104 M105 08 -… 2024-05-13        
xx     BPC-PRP le T12/SD 1.47 Jílek 3., 7., 8., 9., týden IMA1 xc D0207 Fuchs |… 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden XPC-ELB ex T12/SC 4.81 13:00… 2024-04-15 ISU ex D0206 předtermín 1 (D0206) 2024-04-29 XPC-NE4 xc T10/N 3.23 Soběslavská      
xx     BPC-PRP le T12/SD 1.47 Cihlář 2024-04-08 ISU le D105 Orság 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 10., 12., 13. týden ISU ex D105 předtermín 1 (D105) 2024-04-29 uceP xc IO/P164 Zahoran      
xx     BPC-PRP le T12/SD 1.47 Svědiroh 11., 12., týden ISU le D105 Jaroš 2024-04-15 ITW pc N103 Očenášek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IVS M104 M105 14 -… 2024-05-20        
xx     BPC-PRP le T12/SD 1.47 2024-04-29 ISU ex D105 11:00-12:30… 2024-03-18 XPC-ELB ex T12/SC 4.81 13:00… 2024-04-22 IVS M104 M105 07 -… 2024-05-13 IZG pc O204 Kubík 2024-02-12        
xx     BPC-PRP ex T12/SD 3.117 09:00-17:00 První termín závěrečné soutěže 2024-05-06          
xx     BPC-PRP ex T12/SD 3.117 09:00-17:00 Druhý termín závěrečné soutěže. 2024-05-13          
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-02-26 IVS N204 N205 11:00… 2024-04-29 ISU ex D105 12:30-14:00… 2024-03-18 IVS M104 M105 13 -… 2024-05-20 IZG pc O204 Španěl 2024-02-26        
xx     IBS lb N105 Očenášek 7., 12., 13. týden IZU ex E104 E105 E112 11:00… 2024-03-25 ITW pc N103 Očenášek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IZG pc O204 Kubík 2024-02-12 IZG pc O204 Šilling 2024-03-11        
xx   IMA1 xc T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden IDS N103 10:00… 2024-05-06 IVS M104 M105 06 -… 2024-05-13   IZG pc O204 Vaško 2024-02-26 IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-25        
xx     IPP ex E104 E105 E112 09:00… 2024-03-25 IDS N203 10:00… 2024-04-29 XPC-FR2 T8/T 3.12 11:00… 2024-05-20 IVS M104 M105 12 -… 2024-05-20 IZG pc O204 Šilling 2024-03-11 IZG pc O204 Reich 2024-04-08        
xx     IMA1 le D105 Fuchs 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden IZU le E104 E105 E112 Kočí 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden   IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-25 IZG pc O204 Milet 2024-04-22        
xx     KdasP ex IO/P254 09:10… 2024-06-03 IMA1 xc T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden     IZG pc O204 Reich 2024-04-08 IZG pc O204 Kubík 2024-02-19        
xx   IPP le E104 E105 E112 Kolář 1., 4., 6., 7., 8., 10., 11., 13. týden XPC-VPM xc T8/T 5.03 Šmarda even   IZG pc O204 Milet 2024-04-22 IZG pc O204 Španěl 2024-03-04        
xx   IPP le E104 E105 E112 Křivka 2., 3., 5., 12., týden XPC-VPM xc T8/T 5.03 Šmarda odd   IZG pc O204 Kubík 2024-02-19 IZG pc O204 Šilling 2024-03-18        
xx     IPP ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 1. termín 2024-05-13     IZG pc O204 Vaško 2024-03-04 IZG pc O204 Reich 2024-04-15        
xx     KdasP ex IO/P257 09:10… 2024-05-20 IPP ex E104 E105 E112 10:00… 2024-03-25 fapP ex IO/P381 11:00… 2024-05-06     IZG pc O204 Šilling 2024-03-18 IZG pc O204 Milet 2024-04-29        
xx     ISJ ex D0206 D105 1. termín 2024-05-06     IZG pc O204 Reich 2024-04-15            
xx     ISU ex D0206 D0207 D105 E104 E112 2. termín 2024-05-20     IZG pc O204 Milet 2024-04-29            
xx     ISU ex E104 3. termín (E104) 2024-06-03   PLAB xc IO/P287 Bumberová even IZLO xc A112 Holík 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden          
xx     ISU ex E112 3. termín (E112) 2024-06-03   PLAB xc IO/P287 Bumberová odd PLAB xc IO/P287 Bumberová even          
xx     XPC-EIC T12/SC 2.86 09:00… 2024-04-22 ITW pc N103 Vaško 2024-02-12     XPC-ELB ex T12/SC 4.80 14:00… 2024-03-11 PLAB xc IO/P287 Bumberová odd          
xx       ITW pc N103 Očenášek 3., 4., 5., 11., 12., týden     XPC-ELB ex T12/SC 4.80 14:00… 2024-04-08 XPC-ELB ex T12/SC 4.81 15:00… 2024-04-22            
xx     IVH se D0206 Mrázek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 10., 11., 12., 13. týden marP ex IO/P384 11:30-12:30… 2024-05-06   XPC-ELB ex T12/SC 4.81 14:00… 2024-04-15 XPC-NE2 xc T10/N 3.23 Soběslavská          
xx     IVH se D0206 Matoušek 2024-03-25       XPC-ELB ex T12/SC 4.81 14:00… 2024-04-22 XPC-PEP le T10/N 3.29 Švandová      
xx     IVS M104 M105 05 -… 2024-05-13     XPC-NE4 xc T10/N 3.23 Soběslavská fapP ex IO/P163 15:00-18:00 Termín č. 1 2024-04-29        
xx       IVS N204 N205 10:00… 2024-04-29     fapP le IO/P384 Bartoš uceP xc IO/P164 Zahoran          
xx     IZG ex D105 E112 2. termín 2024-05-27   fapP ex IO/P164 12:00-15:00 Termín č. 1 2024-05-06              
xx     IZLO xc A112 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden     fapP ex IO/P384 13:00-15:00… 2024-04-29              
xx     IZLO xc A113 Holík 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                      
xx     KdasP ex IO/P287 09:00-11:00… 2024-07-22                      
xx       N2 xc A1/1032 Ryšavá                    
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-20                      
xx       XPC-EIC T12/SC 2.86 10:00… 2024-04-22                      
xx     XPC-FR2 xc T10/N 3.24 Šedrlová                      
xx     XPC-VPM le T8/T 5.03 Šmarda                      
xx       XPC-VPM ex T8/T 6.16 10:00-12:00… 2024-04-29                    
xx     marP ex IO/P384 09:30-10:30… 2024-05-06                      
xx       marP ex IO/P384 10:30-11:30… 2024-05-06                    
Tue all   IPK le E104 E105 E112 Ryšavý 1., 6., 7., 10., 11., týden IDS le D105 Bartík 1., 6., týden                  
all   IPK le E104 E105 E112 Veselý 2., 3., 4., 5., 8., 9., 12., 13. týden IDS le D105 Rychlý 2., 3., 4., 5., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden                  
xx   0MV xc A4/615 Tomášek BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2024-05-07 0A8 xc A4/402 Wolná 0AX xc A4/602 Pavlíková T1F le A2/515 Dolož… IMA1 xc A113 Hliněná marP xc IO/P157 Ulrichová  
xx   IDS N203 08:00… 2024-04-30 AIT xc T10/N 3.23 Ellederová 0MS xc A1/1843 Byrtus BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Malucha BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Theumer 9 - 12 týden mik1P xc IO/P292 Kruntorádová  
xx   ITW ex D105 08:30… 2024-03-19 BAN3 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová BPC-PA4 ex T10/N 3.23 11:00… 2024-04-30 1DS-2 xc U5/118 Králík IDS N203 14:00… 2024-04-30 BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Malucha   IPA pc N203 Goldmann 3., 5., 6., 8., 9., 11., 12., 13. týden    
xx   ITW ex D105 08:30… 2024-04-30 BAN4 xc T10/N 3.27 Sedláček AIT xc T10/N 3.23 Ellederová BPC-MOL le Šmajs 13:00… BPC-MOL lb Šmajs 15:00…   ISU pc N103 Klhůfek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden    
xx     BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Král BAN4 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová IDS N203 13:00… 2024-04-30 IVS C235 14:00… 2024-05-21 BPC-PRP ex T12/SD 1.47 15:00-17:00… 2024-05-07   ISU pc N103 Sedlák 2024-04-02    
xx   BPC-MA2A xc T8/T 5.22 Vítovec IDS ex D105 10:00… 2024-04-02 BAN4 xc T10/N 3.27 Sedláček IDS N203 13:30-14:30… 2024-04-30 HLS-KE le A/118 Vejpustek   ISU pc N104 Husa    
xx     BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Theumer 9 - 12 týden IVS N204 N205 13:00… 2024-04-30 IDS N203 14:30-15:30… 2024-04-30 IOS ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E105 E112 G202 1. termín 2024-05-07 ISU pc N105 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., týden    
xx   BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 08:00-10:00… 2024-06-11 IPP ex E104 E105 E112 10:00… 2024-03-26 BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Král IJC ex D0206 D105 1. termín 2024-05-21 IJC le D0206 D105 Peringer ISU pc N105 Orság… 2024-04-30    
xx     IDS N203 Obhaj… 2024-04-30 BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 10:30-12:30 3. termín 2024-06-11 IMA1 le D0206 D105 Hliněná IMA1 xc A113 Hliněná 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden   ISU pc N105 Orság… 2024-04-23    
xx   BPC-PA2 xc T12/SD 2.100 Langerová BPC-ZSL le T12/SD 2.99 Mézl 1., 2., 3., 4., 5., 6., 9., 10., 11., 12., 13. týden T1F xc A2/515 Dolož… IOS ex E104 1. termín - prodloužení 2024-05-07      
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-07 IDS ex D105 11:00… 2024-04-02 BPC-ZSL le T12/SD 2.99 Jiřík 7., 8., týden   IPA le E105 Orság 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Kubík 2024-02-13    
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-14 IPP ex E104 E105 E112 11:00… 2024-03-26 F2 xc A4/406 Denemarková ISU pc N103 Goldmann 2024-02-06 IPA le E105 Goldmann 2024-02-27 IZG pc O204 Vaško 2024-02-27    
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-21 IBS ex E112 3. termín 2024-06-04 IOS ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 1. termín 2024-05-07 IPA pc N203 Goldmann 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Šilling 2024-03-12    
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-28   IDS D105 Hroma… 2024-02-27 IZU ex E104 E105 E112 13:00… 2024-03-26 ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N103 Klhůfek 2024-02-06 IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-26    
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-04   IDS D105 Hroma… 2024-03-12 PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-14 ISU pc N103 Sedlák 2024-03-12 ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Reich 2024-04-09    
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-11   IDS D105 Hroma… 2024-03-19 PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-21 ISU pc N104 Husa ISU pc N104 Husa IZG pc O204 Milet 2024-04-23    
xx   IPK le E104 E105 E112 Ryšavý 1., 6., 7., 10., 11., týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-07 fapP ex IO/P384 13:00… 2024-05-07 ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Kubík 2024-02-20    
xx   IPK le E104 E105 E112 Veselý 2., 3., 4., 5., 8., 9., 12., 13. týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-14   ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden IZG pc O204 Vaško 2024-03-05    
xx   ISU pc N103 Orság 2024-02-06 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-21   ITW pc N204 Hynek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IVS M104 M105 11 -… 2024-05-14 IZG pc O204 Šilling 2024-03-19    
xx   ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-28   IVS N204 N205 14:00… 2024-04-30   IZA ex E104 3. termín 2024-06-04 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-02    
xx   ISU pc N104 Setinský GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-04   IVS M104 M105 10 -… 2024-05-14 IZG pc O204 Kubík 2024-02-13 IZG pc O204 Reich 2024-04-16    
xx   ISU pc N105 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-11   IZG pc O204 Kubík 2024-02-13 IZG pc O204 Vaško 2024-02-27 IZG pc O204 Milet 2024-04-30    
xx   ISU pc N105 Orság… 2024-04-30 IAM ex E105 10:00-12:00… 2024-05-07 IDS D105 Hroma… 2024-03-26   IZG pc O204 Vaško 2024-02-27 IZG pc O204 Šilling 2024-03-12 IZG O204 18:00-20:00… 2024-03-26    
xx   ITW le D105 Hynek 1., 2., 3., 9., 10., 11., týden IDS le D105 Bartík 1., 6., týden   IZG pc O204 Šilling 2024-03-12 IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-26 IZG O204 18:00-20:00… 2024-03-26    
xx   ITW le D105 Burget 4., 5., 6., 8., 12., týden IDS le D105 Rychlý 2., 3., 4., 5., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden   IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-26 IZG pc O204 Reich 2024-04-09 IZG O204 18:00-20:00… 2024-03-26    
xx   ITW le D105 Burget, Hynek 7., 13. týden IMA1 xc T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IMA1 xc T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Reich 2024-04-09 IZG pc O204 Milet 2024-04-23 IZG O204 18:00-20:00… 2024-03-26    
xx     ITW ex D105 09:15… 2024-03-19 IPK ex D0206 D0207 D105 E112 2. termín 2024-05-21 INC ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 M104 M105 1. termín 2024-05-14 IZG pc O204 Milet 2024-04-23 IZG pc O204 Kubík 2024-02-20        
xx     IPP ex D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 2. termín 2024-05-28 ISU pc N103 N104 IZG pc O204 Kubík 2024-02-20 IZG pc O204 Vaško 2024-03-05        
xx     ITW ex D105 09:15… 2024-04-30 ISU pc N103 Orság 2024-02-06 ISU pc N104 Orság… 2024-04-30 IZG pc O204 Vaško 2024-03-05 IZG pc O204 Šilling 2024-03-19        
xx   IZG pc O204 Kubík 2024-02-13 ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Šilling 2024-03-19 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-02        
xx   IZG pc O204 Vaško 2024-02-27 ISU pc N104 Setinský ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-02 IZG pc O204 Reich 2024-04-16        
xx   IZG pc O204 Šilling 2024-03-12 ISU pc N105 Goldmann 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., 13. týden ISU pc N105 Orság 2024-04-09 IZG pc O204 Reich 2024-04-16 IZG pc O204 Milet 2024-04-30        
xx   IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-26 ISU pc N105 Orság 2024-04-09 ITW pc N204 Hynek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IZG pc O204 Milet 2024-04-30 XPC-EIC lb T12/SC 2.86 Kadlec        
xx     IVS M104 M105 09 -… 2024-05-14 IVS M104 M105 16 -… 2024-05-21   IZG ex D105 3. termín 2024-06-04   marP xc IO/P157 Ulrichová      
xx     IVS M104 M105 15 -… 2024-05-21   IZLO xc D0207 Holík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden N2 xc A1/1032 Ryšavá   mik1P xc IO/P292 Kruntorádová      
xx   IZG pc O204 Reich 2024-04-09 IZA ex E112 1. termín 2024-05-07   IZLO ex D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 2. termín 2024-05-28 fapP xc IO/E340 Sobotková odd          
xx   IZG pc O204 Milet 2024-04-23 IZG pc O204 Kubík 2024-02-13 N2 xc A1/1032 Ryšavá XPC-EIC T12/SC 2.86 14:30… 2024-04-30 mik1P xc IO/P292 Kruntorádová          
xx   IZG pc O204 Kubík 2024-02-20 IZG pc O204 Vaško 2024-02-27 XPC-EIC T12/SC 2.86 12:30-13:30… 2024-04-30 XPC-ELB le T12/SF 2.162 Kadlec            
xx   IZG pc O204 Vaško 2024-03-05 IZG pc O204 Šilling 2024-03-12   XPC-EIC T12/SC 2.86 13:30-14:30… 2024-04-30              
xx   IZG pc O204 Šilling 2024-03-19 IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-26   ZFI ex IO/P381 13:00-14:30… 2024-03-12              
xx   IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-02 IZG pc O204 Reich 2024-04-09   ZFI ex IO/P381 13:00-14:30… 2024-04-30              
xx   IZG pc O204 Reich 2024-04-16 IZG pc O204 Milet 2024-04-23   uceP le IO/P384 Křížová              
xx   IZG pc O204 Milet 2024-04-30 IZG pc O204 Kubík 2024-02-20                    
xx   IZLO xc A113 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden IZG pc O204 Vaško 2024-03-05                    
xx     XPC-EIC T12/SC 2.86 09:00… 2024-05-14 IZG pc O204 Šilling 2024-03-19                    
xx     fapP ex IO/P384 09:00… 2024-05-07 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-02                    
xx       IZG pc O204 Reich 2024-04-16                    
xx       IZG pc O204 Milet 2024-04-30                    
xx     IZLO ex D0206 D0207 D105 E112 3. termín 2024-06-04 KdasP le IO/P384 Kalová                  
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-14 KdasP ex IO/P384 11:30-12:45… 2024-03-12                  
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-21 KdasP ex IO/P384 11:45-12:45… 2024-04-16                  
xx       N6 xc A1/1032 Ryšavá                    
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-28 PLAB le IO/P381 Koráb                  
xx       XPC-EIC T12/SC 2.86 10:00… 2024-05-14 ZFI xc IO/P284 Srbová                  
xx       XPC-VPM ex T8/T 6.16 10:00-12:00… 2024-05-07                    
xx       XPC-VPM ex T8/T 6.16 10:00-12:00… 2024-05-28                    
xx     ZFI xc IO/P284 Srbová                      
xx       fapP ex IO/P164 10:00-18:00 Termín č. 2 2024-05-07        
Wed all                     IZG le D0206 D105 Milet 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   BPC-IOT le T12/SD 1.52 Mašek 0A8 xc A4/402 Wolná BPC-ZSW pc T12/SE 5.127 Musil 0SE xc A4/404 Staňková BPC-PSM le T8/T 2.35 Starý   IMK T8/T 5.27 Koktavý…  
xx   0MR lb A1/0636 Holoubek 1., 2., 3., 4., týden   BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Král 9 - 12 týden BPC-PSM ex T8/T 2.35 16:01… 2024-03-20 IIZ ex N205 17:00… 2024-03-13 ISU pc N103 Semerád 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   0MR lb A1/0636 Nevoral 5., 6., 7., týden   HKO xc L314 Kalášek 2024-05-01 BPC-MA2A xc T8/T 5.22 Vítovec… HKO xc L314 Kalášek odd    
xx   0MR lb A1/0636 Hůlka 8., 9., týden   IAM le D0207 Lengál 1., 2., 3., týden BPC-ZSW pc T12/SE 5.127 Musil IIZ pc N203 Ergens 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   0MR lb A1/0636 Juříček 10., 11., 12., 13. týden   HVR xc L314 Kalášek odd IIZ ex N205 16:00… 2024-04-24 IMK lb T8/T 3.07 Trčka odd      
xx BPC-MOL lb Šmajs 7:30 … BAN3 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová   IAM le D0207 Holík 4., 5., 6., týden ICS C304 14:00… 2024-05-22 ICS C304 15:00… 2024-05-22 IMA1 xc A113 Polický 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N105 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx     BAN4 xc T10/N 3.27 Walek   IAM le D0207 Hliněná 7., 8., 9., týden ICS C304 14:15… 2024-05-22 ICS C304 15:15… 2024-05-22   IMK pc T8/T 5.27 Bogatyreva even      
xx   BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Král 9 - 12 týden IAM le D0207 Češka 10., 11., 12., týden ICS C304 14:30… 2024-05-22 ICS C304 15:30… 2024-05-22 IOS ex D0206 D0207 D105 E105 E112 3. termín 2024-06-05        
xx     BPC-AE2 ex T12/SC 6.66 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #6 (prezenčně) 2024-05-29 ICS C304 12:00… 2024-05-22 ICS C304 13:00… 2024-05-22 ICS C304 14:45… 2024-05-22 ICS C304 15:45… 2024-05-22 IOS ex E104 3. termín - prodloužení 2024-06-05      
xx     BPC-AE2 ex T12/SD 2.94 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #3 (prezenčně) 2024-05-15 ICS C304 12:15… 2024-05-22 ICS C304 13:15… 2024-05-22 IIZ le N203 Ergens 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N103 Semerád 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden        
xx     BPC-AUD le T8/T 0.10 Kratochvíl IAN pc Q304 Bendel 2., 4., 5., 7., 10., 12., týden ICS C304 13:30… 2024-05-22 IMA1 xc D0207 Hlavičková 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden        
xx   FIT le Aula profesora Braunera Klapetek BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2024-05-29 ICS C304 12:30… 2024-05-22 ICS C304 13:45… 2024-05-22 XPC-EIC T12/SC 2.86 14:00… 2024-04-24 IMK le T8/T 3.02 Koktavý IZG le D0206 D105 Milet 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx     BPC-MOL lb Šmajs 9:30 …   ICS C304 12:45… 2024-05-22 PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-15 IOS le D0206 D105 Vojnar 1., 2., 3., 4., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden IZG ex D0206 D105 17:00… 2024-03-13        
xx     BPC-PRP ex T12/SD 3.117 09:00-17:00 Poslední termín závěrečné soutěže 2024-05-22 marP xc IO/P157 Ulrichová      
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-02-28 IJA se E104 E112 Kočí 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., týden IOS le D0206 D105 Lengál 2024-03-06          
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-06   IPK ex D105 3. termín 2024-05-29 IOS le D0206 D105 Rogalewicz 2024-04-10          
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-13   ISU pc N103 Goldmann 2024-02-07 XPC-EIC T12/SC 2.86 14:00… 2024-05-15 IOS ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E105 E112 G202 M104 M105 2. termín 2024-05-22          
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-20   ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   IOS ex E104 2. termín - prodloužení 2024-05-22        
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-27   ISU pc N103 Sakin 2024-03-13 ISU pc N103 Klhůfek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden        
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-04-03   ISU pc N104 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10., 12., týden ISU pc N103 Semerád 2024-04-03 ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden        
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-04-10   ISU pc N104 Setinský 7., 11., týden ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IZLO xc A112 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden        
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-04-17   ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden            
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-04-24   ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden            
xx   HKO xc L314 Kalášek 2024-05-01 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-02-28 ITS ex D105 1. termín 2024-05-22 XPC-IPD le T8/T 3.22 Pavlíčková      
xx     ICS C304 09:00… 2024-05-22 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-06 ITS ex E112 3. termín 2024-06-05              
xx     ICS C304 09:15… 2024-05-22 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-13 XPC-EIC T12/SC 2.86 13:00… 2024-04-24 IZA le G202 Hrubý 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden            
xx     ICS C304 09:30… 2024-05-22 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-20 XPC-EIC T12/SC 2.86 13:00… 2024-05-15 IZG pc O204 Kubík 2024-02-14            
xx     ICS C304 09:45… 2024-05-22 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-27 XPC-ELB ex T12/SC 4.80 13:00… 2024-03-13 IZG pc O204 Vaško 2024-02-28            
xx   IMA1 xc T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-04-03 XPC-ELB ex T12/SC 4.80 13:00… 2024-04-10 IZG pc O204 Šilling 2024-03-13            
xx   ISU pc N103 N104 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-04-10   IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-27            
xx   ISU pc N105 Orság 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-04-17   IZG pc O204 Reich 2024-04-10            
xx   ISU pc N105 Goldmann 2024-04-10 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-04-24   IZG pc O204 Milet 2024-04-24            
xx   HKO xc L314 Kalášek odd ITW pc N203 John 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IZG pc O204 Kubík 2024-02-21            
xx   R2 xc A1/1140 Vallová HVR xc L314 Kalášek 2024-05-01 IVS le D0206 D105 Dytrych 1., 3., 4., 5., 11., týden IZG pc O204 Vaško 2024-03-06            
xx     IAN le G202 Malík 1., 3., 6., 8., 9., 11., týden   IVS le D0206 D105 Kozák 2024-02-14 IZG pc O204 Šilling 2024-03-20            
xx     IAN pc Q304 Bendel 2., 4., 5., 7., 10., 12., týden   IVS le D0206 D105 Malík 6., 9., týden IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-03            
xx       ICS C304 10:00… 2024-05-22   IVS le D0206 D105 Dytrych,… 7., 8., 10., týden IZG pc O204 Reich 2024-04-17            
xx       ICS C304 10:15… 2024-05-22   IZG pc O204 Kubík 2024-02-14 IZLO xc A112 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden            
xx       ICS C304 10:30… 2024-05-22   IZG pc O204 Vaško 2024-02-28 N2 xc A1/1032 Ryšavá            
xx       ICS C304 10:45… 2024-05-22   IZG pc O204 Šilling 2024-03-13                
xx       IDS ex D0206 D105 3. termín 2024-06-05 IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-27                
xx       IDS E112 Hroma… 2024-02-28   IZG pc O204 Reich 2024-04-10                
xx       IDS E112 Hroma… 2024-03-13   IZG pc O204 Milet 2024-04-24                
xx       IDS E112 Hroma… 2024-03-20   IZG pc O204 Kubík 2024-02-21                
xx       IDS E112 Hroma… 2024-03-27   IZG pc O204 Vaško 2024-03-06                
xx       IMA1 xc D0207 Hliněná 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IZG pc O204 Šilling 2024-03-20                
xx       IMA1 xc T8/T 5.22 Fuchs 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-03                
xx     IOS le D105 Vojnar 1., 2., 3., 4., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden IZG pc O204 Reich 2024-04-17                
xx     IOS le D105 Lengál 2024-03-06 N4 xc A1/1032 Ryšavá                
xx     IOS le D105 Rogalewicz 2024-04-10 XPC-ELB ex T12/SC 4.80 12:00… 2024-03-13 fapP xc IO/E339 Sobotková even              
xx       ISU pc N103 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden XPC-ELB ex T12/SC 4.80 12:00… 2024-03-27 fapP xc IO/E339 Sobotková odd              
xx       ISU pc N104 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10., 12., týden XPC-ELB ex T12/SC 4.80 12:00… 2024-04-10                  
xx       ISU pc N104 Grézl 2024-03-20                    
xx       ISU pc N104 Klhůfek 2024-04-17                    
xx       ISU pc N105 Orság 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden                    
xx       ISU pc N105 Jaroš 2024-04-10                    
xx       ITW pc N203 John 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden                    
xx       IZG pc O204 Kubík 2024-02-14                    
xx       IZG pc O204 Vaško 2024-02-28                    
xx       IZG pc O204 Šilling 2024-03-13                    
xx       IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-27                    
xx       IZG pc O204 Reich 2024-04-10                    
xx       IZG pc O204 Milet 2024-04-24                    
xx       IZG pc O204 Kubík 2024-02-21                    
xx       IZG pc O204 Vaško 2024-03-06                    
xx       IZG pc O204 Šilling 2024-03-20                    
xx       IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-03                    
xx       IZG pc O204 Reich 2024-04-17                    
xx     IZU ex D0206 D0207 D105 1. termín 2024-05-15                    
xx     KdasP ex IO/P287 09:00-11:00… 2024-07-17 JA3 xc T10/N 3.27 Walek                  
xx       N8 xc A1/1032 Ryšavá                    
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-15 XPC-KPT xc T8/T 3.22 Pavlíčková              
xx       R2 xc A1/1140 Vallová                    
xx     XPC-FR2 xc T10/N 3.25 Šedrlová fapP xc IO/E339 Sobotková even                  
xx     XPC-ITA2 xc T10/N 3.24 Langerová fapP xc IO/E339 Sobotková odd                  
xx       XPC-VPM ex T8/T 6.16 10:00-12:00… 2024-05-15                    
xx     marP le IO/P384 Kaňovská                      
Thu xx   BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 08:00-10:00… 2024-05-09 0SE xc A4/404 Staňková 0AX xc A4/602 Pavlíková 0SE xc A4/404 Staňková 1CNCO xc U9/108 Váňa ICP se D105 Peringer 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   BPC-PSM lb T10/N 1.62 Starý 1HERDES le počítačová učebna Vaněk ICS C304 12:00… 2024-05-16 BPC-IOT lb T12/SC 5.35 Dvořák AEU xc T10/N 3.23 Smutný BAN4 xc T10/N 3.23 Smutný      
xx   KdasP ex IO/P254 08:30… 2024-05-09 AIT xc T10/N 3.23 Ellederová AIT xc T10/N 3.23 Ellederová ICS C304 13:00… 2024-05-16 BPC-MA2A le T8/T 0.30 Vítovec INC se D105 Matoušek 1., 2., 3., 6., 7., týden ICP se E112 Peringer 2024-05-02    
xx   KdasP ex IO/P254 08:30… 2024-05-16 BAN4 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová BAN2 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Burian 1., 2., 3., 4., 5., 6., 12., týden XPC-ELB ex T12/SC 4.81 16:00… 2024-04-18 IJC ex E112 3. termín 2024-06-06      
xx   KdasP ex IO/P254 08:30… 2024-05-30 BPC-PRP ex T12/SD 1.47 09:00-11:00… 2024-05-23 BAN4 xc T10/N 3.27 Walek BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Jílek 7., 8., 9., týden IMA1 xc T8/T 5.22 Fuchs ISU pc N103 Sakin    
xx   BPC-PSM ex T10/N 1.62 08:00-09:30… 2024-05-09 BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2024-05-02 BPC-IOT ex T12/SD 1.52 12:00-15:00 Semestrální zkouška - předtermín 2024-05-02 BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Mézl 1., 7., 11., 13. týden INC se D105 Kekely 4., 5., 10., týden ISU pc N104 Husa    
xx   BPC-PSM ex T10/N 1.62 08:00-09:30… 2024-05-16 BPC-IOT lb T12/SC 5.35 Dvořák ICS C304 12:15… 2024-05-16 BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Cihlář 2024-04-11   INC se D105 Setinský 11., 12., týden ISU pc N105    
xx     BPC-IOT ex T12/SD 1.47 09:00-12:00 Semestrální zkouška - řádný termín č.2 2024-05-09 ICS C304 12:30… 2024-05-16 BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Horeličan 2024-04-18 ISU pc N103 Sakin IZG pc O204 Kubík 2024-02-15    
xx     BPC-IOT ex T12/SD 1.47 09:00-12:00 Semestrální zkouška - řádný termín č.4 2024-05-16 ICS C304 12:45… 2024-05-16 BPC-PRP lb T12/SD 1.51 2024-05-02 ISU pc N104 Husa IZG pc O204 Vaško 2024-02-29    
xx   BPC-PSM ex T10/N 1.62 08:00-09:30… 2024-05-23 BPC-IOT T12/SC 5.35 10:00-17:00 Obhajoba projektu 2024-04-25 IZG ex L225 17:15… 2024-04-04 IZG pc O204 Šilling 2024-03-14    
xx   HKO xc L314 Kalášek 2024-05-02 BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 10:30-12:30 1. termín 2024-05-09 BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Mézl 1., 7., 11., 13. týden BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Lázňovský 3., 5., týden   IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-28    
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-09 BPC-PA4 ex T10/N 3.22 11:00… 2024-05-09 BPC-PSM lb T10/N 1.62 Starý ICS C304 14:00… 2024-05-16 BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Jiřík 2024-04-04   IZG pc O204 Reich 2024-04-11    
xx     BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Burian 1., 2., 3., 4., 5., 6., 12., týden XPC-ELB ex T12/SC 4.80 12:00… 2024-03-07 BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Lázňovský 3., 5., týden IZA se D0207 Hrubý 2024-05-02   IZG pc O204 Milet 2024-04-25    
xx     BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Jílek 7., 8., 9., týden XPC-ELB ex T12/SC 4.80 12:00… 2024-04-11 BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Jiřík 2024-04-04 XPC-ELB ex T12/SC 4.81 15:00… 2024-04-11 IZA se D0207 Hrubý 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IZG pc O204 Kubík 2024-02-22    
xx     BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Cihlář 2024-04-11   BPC-ZSL ex T12/SD 2.99 13:00-14:30… 2024-05-30 XPC-ELB ex T12/SC 4.81 15:00… 2024-04-18 IZLO xc A113 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden IZG pc O204 Vaško 2024-03-07    
xx     BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Horeličan 2024-04-18   BPC-ZSL ex T12/SF 1.141 13:00-14:30… 2024-05-16 RET le G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden   IZG pc O204 Šilling 2024-03-21    
xx     BPC-PRP lb T12/SD 1.51 2024-05-02   BPC-ZSL ex T12/SF 1.141 13:00-14:30… 2024-05-23 XPC-ELB ex T12/SC 4.81 15:00… 2024-04-25     IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-04    
xx     ICS C304 09:00… 2024-05-02 BPC-PSM lb T10/N 1.62 Starý   FIK xc G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden XPC-IPD ex T10/N 3.30 15:00-17:00… 2024-05-02   IZG pc O204 Reich 2024-04-18    
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-16 BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Mézl 1., 7., 11., 13. týden ICS C304 13:15… 2024-05-16 ICS xc D0207 Pluskal… 1., 2., 4., 11., týden     IZG pc O204 Milet 2024-05-02    
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-23 BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Lázňovský 3., 5., týden ICS C304 13:30… 2024-05-16 ICS xc D0207 Jašek… 8., 9., týden   PRM le G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden      
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-30 BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Jiřík 2024-04-04 ICS C304 13:45… 2024-05-16 ICS C304 14:15… 2024-05-16 XPC-IPD ex T10/N 3.30 15:00-17:00… 2024-05-09          
xx     ICS C304 09:15… 2024-05-02 F2 xc A4/406 Denemarková HVR xc L314 Kalášek odd            
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-06   IAM xc A113 Lengál 1., 2., 3., týden ICS C304 14:30… 2024-05-16 uceP xc IO/P287 Gláserová          
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-13   IAM xc A113 Holík 4., 5., 6., týden ICS C304 14:45… 2024-05-16              
xx     ICS C304 09:30… 2024-05-02 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-09 IDS M105 13:30-14:30… 2024-05-02              
xx     ICS C304 09:45… 2024-05-02 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-16 INC se D0207 D105 Matoušek 1., 2., 3., 6., 7., týden IDS M105 14:30-15:30… 2024-05-02            
xx     ICS C304 09:00… 2024-05-16 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-23 INC se D0207 D105 Kekely 4., 5., 10., týden IMA1 xc A113 Polický 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden            
xx     ICS C304 09:15… 2024-05-16 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-30 IMA1 ex Aula profesora Braunera Aula profesora Kalendovského D0206 D105 E112 T12/SF 1.141 T12/SF 2.162 T8/T 0.10 T8/T 0.20 T8/T 0.30 13:30-15:30 1. termín 2024-05-09            
xx     ICS C304 09:30… 2024-05-16 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-06 INC se D0207 D105 Setinský 11., 12., týden INC le D105 Fučík 1., 2., 3., 4., týden          
xx     ICS C304 09:45… 2024-05-16 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-13 PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-16 INC le D105 Kořenek 5., 6., 7., 8., týden          
xx   HKO xc L314 Kalášek odd IAM xc A113 Hliněná 7., 8., 9., týden INC le D105 Matoušek 10., 11., 12., týden          
xx   IMA1 xc A113 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden HVR xc L314 Kalášek 2024-05-02 IAM xc A113 Andriushchenko 10., 11., 12., týden IPA pc N205 Goldmann 1., 2., 3., 5., 6., 8., 9., 11., 12., 13. týden            
xx   ISJ le D0206 Smrž 2024-05-02 ICS C304 10:00… 2024-05-02   IAM xc A113 2024-05-02 ISU pc N104 Husa            
xx   ISJ le D105 Smrž 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., týden ICS C304 10:15… 2024-05-02   IAM pc N104 N105 Holík 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N204 Sedlák            
xx   ISJ le G202 Smrž 2024-04-04 ICS C304 10:30… 2024-05-02   IBS ex E104 2. termín 2024-05-30 ITW pc N103 Lazúr 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden            
xx   ISU pc N104 Orság 2024-02-08 ICS C304 10:45… 2024-05-02   ICS se E104 E105 Pluskal 2024-02-08 IZG ex E104 E105 E112 14:00… 2024-03-14              
xx   ISU pc N104 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ICS C304 10:00… 2024-05-16   ICS se E112 Pluskal 1., 2., 4., 10., 11., týden XPC-EIC lb T12/SC 2.86 Steinbauer            
xx   ISU pc N105 Orság 2024-05-02 ICS C304 10:15… 2024-05-16   ICS se E112 Jašek 3., 8., 9., 13. týden XPC-EIC T12/SC 2.86 14:00… 2024-05-09              
xx   IZG pc O204 Kubík 2024-02-15 ICS C304 10:30… 2024-05-16   ICS se E112 Dybal 5., 12., týden XPC-ELB ex T12/SC 4.81 14:00… 2024-04-11              
xx   IZG pc O204 Vaško 2024-02-29 ICS C304 10:45… 2024-05-16   ICS se E112 Tichý 2024-03-14 XPC-ELB ex T12/SC 4.81 14:00… 2024-04-18              
xx   IZG pc O204 Šilling 2024-03-14 IMA1 xc A113 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ICS se E112 Mrnuštík 2024-03-21 XPC-ELB ex T12/SC 4.81 14:00… 2024-04-25              
xx     INC ex D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 2. termín 2024-05-30   IDS ex D0206 D0207 D105 E112 2. termín 2024-05-23                
xx   IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-28 INC le D0207 D105 Fučík 1., 2., 3., 4., týden IPP ex D0206 D0207 D105 3. termín 2024-06-06            
xx   IZG pc O204 Reich 2024-04-11 INC le D0207 D105 Kořenek 5., 6., 7., 8., týden IZLO ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 1. termín 2024-05-16              
xx   IZG pc O204 Milet 2024-04-25 INC le D0207 D105 Matoušek 10., 11., 12., týden KdasP xc IO/P157 Kalová              
xx     INC ex D0206 D0207 D105 3. termín 2024-06-06   IPA pc N203 Goldmann 3., 5., 6., 8., 9., 11., 12., 13. týden                
xx   IZG pc O204 Kubík 2024-02-22 INC ex D105 10:00… 2024-04-18   ITW pc N103 Lazúr 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden                
xx   ISJ ex D105 08:00-19:35 Půlsemestrální test 2024-04-11    
xx   IZG pc O204 Vaško 2024-03-07 ISU pc N104 Orság 2024-02-08 IZG pc O204 Kubík 2024-02-15                
xx   IZG pc O204 Šilling 2024-03-21 ISU pc N104 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Vaško 2024-02-29                
xx   IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-04 ISU pc N105 Orság IZG pc O204 Šilling 2024-03-14                
xx   IZG pc O204 Reich 2024-04-18 ISU pc N204 Sakin 2024-02-08 IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-28                
xx   IZG pc O204 Milet 2024-05-02 ISU pc N204 Semerád 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Reich 2024-04-11                
xx   IZLO xc A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden ITS le D0206 Smrčka 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Milet 2024-04-25                
xx     KdasP ex IO/P254 09:10… 2024-05-09 ITS le G202 Smrčka 2024-04-04 IZG pc O204 Kubík 2024-02-22                
xx     KdasP ex IO/P254 09:10… 2024-05-16 IZG pc O204 Kubík 2024-02-15 IZG pc O204 Vaško 2024-03-07                
xx     KdasP ex IO/P254 09:10… 2024-05-30 IZG pc O204 Vaško 2024-02-29 IZG pc O204 Šilling 2024-03-21                
xx   VSDH2 le počítačová učebna Vaněk IZG pc O204 Šilling 2024-03-14 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-04                
xx     XPC-EIC T12/SC 2.86 09:00… 2024-05-02 IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-28 IZG pc O204 Reich 2024-04-18                
xx     fapP ex IO/P384 09:00… 2024-05-16 IZG pc O204 Reich 2024-04-11 IZG pc O204 Milet 2024-05-02                
xx       IZG pc O204 Milet 2024-04-25 N2 xc A1/1032 Ryšavá                
xx       IZG pc O204 Kubík 2024-02-22   PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-23                
xx       IZG pc O204 Vaško 2024-03-07 XPC-EIC lb T12/SC 2.86 Szabó                
xx       IZG pc O204 Šilling 2024-03-21   XPC-EIC T12/SC 2.86 13:00… 2024-05-09                
xx       IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-04   XPC-ELB ex T12/SC 4.81 13:00… 2024-04-11                
xx       IZG pc O204 Reich 2024-04-18   XPC-ELB ex T12/SC 4.81 13:00… 2024-04-25                
xx       IZG pc O204 Milet 2024-05-02   XPC-KPT T10/N 3.30 13:00-15:00… 2024-05-02              
xx       IZLO xc A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden   XPC-KPT T10/N 3.30 13:00-15:00… 2024-05-09              
xx     JA3 xc T10/N 3.27 Walek KdasP xc IO/P157 Kalová fapP ex IO/P384 13:00… 2024-05-16                
xx     KdasP ex IO/P254 09:50-10:20… 2024-05-16 KdasP ex IO/P384 11:30-13:00… 2024-03-14 mik1P le IO/P384 Škapa              
xx       KdasP ex IO/P254 10:30… 2024-05-16 KdasP ex IO/P384 11:00-12:30… 2024-04-18 uceP xc IO/P287 Gláserová              
xx       N4 xc A1/1032 Ryšavá                    
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-16 XPC-ITA2 xc T10/N 3.24 Langerová                  
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-23 marP xc IO/E109 Gorošová                  
xx       XPC-EIC T12/SC 2.86 10:00… 2024-05-02 uceP xc IO/P287 Gláserová                  
xx     XPC-ELB le T12/SF 2.162 Kadlec                      
xx       XPC-ELB ex T12/SC 4.80 10:00… 2024-03-07                      
xx       XPC-ELB ex T12/SC 4.80 10:00… 2024-04-04                      
xx       XPC-ELB ex T12/SC 4.80 10:00… 2024-04-11                      
xx       fapP ex IO/P164 10:00-18:00 Termín č. 4 2024-05-16        
xx     marP xc IO/E109 Gorošová                      
xx     mik1P le IO/P384 Škapa                      
Fri xx     BPC-IOT T12/SC 5.35 09:00… 2024-04-26 IVS N204 N205 10:00… 2024-05-03 1ODI-L xc U5/118 Pec IDS N103 13:30-14:20… 2024-05-03 INC ex D105 15:00… 2024-04-05 BPC-ZSL ex T12/SD 2.99 16:00-17:30… 2024-05-03        
xx   BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 08:00-10:00… 2024-05-31 BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2024-05-10 BPC-PSM lb T10/N 1.62 Bayer, Starý IDS N103 14:30-15:30… 2024-05-03 INC ex D0206 D105 16:00… 2024-04-05          
xx   BPC-PSM lb T10/N 1.62 Bayer, Starý BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2024-05-24 BPC-PSM pc T10/N 1.26 Bayer, Starý INC ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E105 14:00… 2024-04-05 IJC ex D105 2. termín 2024-05-31          
xx   BPC-PSM pc T10/N 1.26 Bayer, Starý BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 10:30-12:30 2. termín 2024-05-31 IDS N103 13:30-14:30… 2024-05-03 IVS N204 N205 15:00… 2024-05-03 IOS le D105 Lengál Dobrovolné demonstrační cvičení: souborové systémy. 2024-03-22      
xx   IDS N103 08:30-09:30… 2024-05-03 BPC-PSM lb T10/N 1.62 Bayer, Starý IDS N103 12:40-13:30… 2024-05-03 IMA1 ex Aula profesora Braunera Aula profesora Kalendovského D0206 D105 E112 T12/SF 1.141 T12/SF 2.162 T8/T 0.10 T8/T 0.20 T8/T 0.30 14:00-16:00… 2024-06-07 IOS le D105 Lengál 2024-05-03    
xx   IMA1 xc T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden BPC-PSM pc T10/N 1.26 Bayer, Starý IVS C235 12:00… 2024-05-24 IMA1 ex Aula profesora Kalendovského D0206 D105 E112 T12/SF 1.141 T8/T 0.10 T8/T 0.20 T8/T 0.30 13:30-15:30 2. termín 2024-05-24 IOS le D105 Lengál Dobrovolné demonstrační cvičení: synchronizace, paměť. 2024-04-26    
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-02-23 IVS N204 N205 11:00… 2024-05-03   INC xc D0206 D0207 D105 Matoušek 2024-05-03 IVS M104 M105 04 -… 2024-05-10        
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-08 IVS M104 M105 02 -… 2024-05-10 ISU ex A112 1. termín (A112) 2024-05-10            
xx   ITW pc N103 Tesařová 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-08 ISU ex D0206 1. termín (D0206) 2024-05-10            
xx   IVS ex A112 D0206 D0207 D105 E112 Půlsemestrá… 2024-04-05 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-15 ISU ex D0207 1. termín (D0207) 2024-05-10            
xx   IZLO xc A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden IDS ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 1. termín 2024-05-10   ISU ex D105 1. termín (D105) 2024-05-10            
xx     IDS N103 09:40-10:40… 2024-05-03 JS2 xc T10/N 3.26 Borecká ISU ex E104 1. termín (E104) 2024-05-10            
xx     XPC-EIC T12/SC 2.86 09:00… 2024-05-10 IMA1 xc T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden   ISU ex E105 1. termín (E105) 2024-05-10            
xx     fapP ex IO/P384 09:00… 2024-05-17 IPA ex D0206 10:00-12:00… 2024-05-03   ISU ex G202 1. termín (G202) 2024-05-10            
xx       ISU ex D0206 předtermín 2 (D0206) 2024-05-03 ITS ex E112 2. termín 2024-05-31 IZLO ex D0206 D0207 D105 E112 předtermín 2024-04-12          
xx       ISU ex D105 předtermín 2 (D105) 2024-05-03 IVS N204 N205 13:00… 2024-05-03 IVS N204 N205 14:00… 2024-05-03              
xx       ISU ex E112 předtermín 2 (E112) 2024-05-03   IVS M104 M105 03 -… 2024-05-10            
xx       ITW pc N103 Tesařová 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden ITY le D0206 D105 Křena 2., 3., 5., 7., 9., 12., týden IZG pc O204 Kubík 2024-02-16            
xx       IVS se D0206 D105 Malík… 2024-04-05 ITY le D0206 D105 Křena, Smrčka 2024-04-19 IZG pc O204 Vaško 2024-03-01            
xx       IVS xc D0206 D105 Regéciová… 2024-04-19   IW2 pc C304 Pluskal 2., 3., 4., týden          
xx     IVS M104 M105 01 -… 2024-05-10   IZG pc O204 Kubík 2024-02-16 IZG pc O204 Šilling 2024-03-15            
xx   IW2 le C304 Pluskal 2., 3., 4., 5., týden   IZG pc O204 Reich 2024-04-12            
xx       IZA ex E104 2. termín 2024-05-24 IZG pc O204 Vaško 2024-03-01 IZG pc O204 Milet 2024-04-26            
xx       IZG ex D0206 D0207 D105 1. termín 2024-05-17 IZG pc O204 Šilling 2024-03-15 IZG pc O204 Kubík 2024-02-23            
xx       IZLO le D0206 D105 Lengál 1., 2., 3., týden IZG pc O204 Reich 2024-04-12 IZG pc O204 Vaško 2024-03-08            
xx       IZLO le D0206 D105 Holík 4., 5., týden IZG pc O204 Milet 2024-04-26 IZG pc O204 Šilling 2024-03-22            
xx     IZU ex D105 2. termín 2024-05-31 IZG pc O204 Kubík 2024-02-23 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-05            
xx     JS2 xc T10/N 3.26 Borecká   IZG pc O204 Vaško 2024-03-08 IZG pc O204 Reich 2024-04-19            
xx     KdasP ex IO/P287 09:00-11:00… 2024-07-26   IZG pc O204 Šilling 2024-03-22 IZG pc O204 Milet 2024-05-03            
xx     XPC-EIC le T12/SD 2.99 Kadlec   IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-05                
xx       XPC-EIC T12/SC 2.86 10:00… 2024-05-10   IZG pc O204 Reich 2024-04-19                
xx     XPC-NE2 xc T10/N 3.23 Soběslavská   IZG pc O204 Milet 2024-05-03                
xx     marP ex IO/P381 09:30-10:30… 2024-05-10   IZLO xc A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                
xx     marP ex IO/P381 09:30-10:30… 2024-05-17   IZLO xc A113 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                
xx       IZU ex A112 A113 E105 G202 3. termín 2024-06-07                  
xx     uceP xc IO/P158 Zahoran XPC-NE2 xc T10/N 3.23 Soběslavská                  
xx         ZFI le IO/P381 Karas                  
xx         ZFI ex IO/P381 11:00-12:30… 2024-03-15                  
xx         ZFI ex IO/P381 11:00-12:30… 2024-05-03                  
xx       fapP ex IO/P163 10:00-15:00 Termín č. 6 2024-05-17              
xx       marP ex IO/P381 10:30-11:30… 2024-05-10                    
xx       marP ex IO/P381 10:30-11:30… 2024-05-17                    
xx         uceP xc IO/P158 Zahoran                  
Abbreviations:
le - lecture, se - seminar, xc - exercise, lb - hw. laboratory, pc - computer laboratory, ex - exam
Back to top