Bachelor study IT 1st year

Academic year 2023/2024, summer semester

Day: 2024-04-23, week 17 (odd)
Classes: 2024-02-05 - 2024-05-03

DayGroup 07:00
07:50
08:00
08:50
09:00
09:50
10:00
10:50
11:00
11:50
12:00
12:50
13:00
13:50
14:00
14:50
15:00
15:50
16:00
16:50
17:00
17:50
18:00
18:50
19:00
19:50
20:00
20:50
21:00
21:50
Mon all               ISU le D0206 D0207 D105 Husa 1., 2., 3., 4., týden IZLO le D0206 D105 Lengál 1., 2., 3., týden      
all               ISU le D0206 D0207 D105 Jaroš 5., 6., 8., 10., 13. týden IZLO le D0206 D105 Holík 4., 5., 6., týden      
all               ISU le D0206 D0207 D105 Goldmann 11., 12., týden          
xx   IMA1 xc T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden 0MS xc A1/1843 Byrtus 0AX xc A4/602 Pavlíková ITW pc N103 Očenášek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden 0AX xc A4/602 Pavlíková ITW pc N103 Vaško 2., 4., 5., 11., 12., týden    
xx     AIT xc T10/N 3.23 Ellederová AIT xc T10/N 3.23 Ellederová ISJ ex D105 2. termín 2024-05-20   1KADH-L le Buček rozvrh bude upřesněn před začátkem letního semestru: https://is.muni.cz/predmet/phil/jaro2024/TIM_B_026 4., 6., 8., 10., 12., 14. týden    
xx     BAN4 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová BAN4 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová IVS N204 N205 13:00… 2024-04-29   BAN4 xc T10/N 3.27 Sedláček ISJ ex E112 3. termín 2024-06-03      
xx       IMA1 xc T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden DKFII-L le U2/327 Fišerová IVS M104 M105 07 -… 2024-05-13 IMA1 xc T8/T 5.22 Polický 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden IVS N204 N205 18:00… 2024-04-29      
xx     IVH se D0206 Mrázek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 10., 11., 12., 13. týden IMA1 xc D0207 Fuchs |… 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-20 ISU le D0206 D0207 D105 Husa 1., 2., 3., 4., týden IVS N204 N205 17:00… 2024-04-29        
xx     ISJ ex D0206 D105 1. termín 2024-05-06 ITW pc N103 Očenášek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden ISU le D0206 D0207 D105 Jaroš 5., 6., 8., 10., 13. týden IZLO le D0206 D105 Lengál 1., 2., 3., týden      
xx     ISU ex D0206 D0207 D105 E104 E112 2. termín 2024-05-20 IVS M104 M105 12 -… 2024-05-20 ISU le D0206 D0207 D105 Goldmann 11., 12., týden IZLO le D0206 D105 Holík 4., 5., 6., týden      
xx     ISU ex E104 3. termín (E104) 2024-06-03     ISU ex D0206 předtermín 1 (D0206) 2024-04-29 PLAB xc IO/P287 Bumberová even      
xx     ISU ex E112 3. termín (E112) 2024-06-03     ISU ex D105 předtermín 1 (D105) 2024-04-29          
xx       ITW pc N103 Očenášek 3., 4., 5., 11., 12., týden     IVS M104 M105 13 -… 2024-05-20 ITW pc N103 Vaško 2., 4., 5., 11., 12., týden        
xx     IVS M104 M105 05 -… 2024-05-13 IVS N204 N205 11:00… 2024-04-29     IZG pc O204 Milet 2024-04-29 IVS M104 M105 08 -… 2024-05-13        
xx       IVS N204 N205 10:00… 2024-04-29 IVS M104 M105 06 -… 2024-05-13 PLAB xc IO/P287 Bumberová even   IVS M104 M105 14 -… 2024-05-20        
xx     IZG ex D105 E112 2. termín 2024-05-27     PLAB xc IO/P287 Bumberová odd   IZG pc O204 Milet 2024-04-29        
xx     IZLO xc A112 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden         IZLO xc A112 Holík 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden          
xx     IZLO xc A113 Holík 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden         PLAB xc IO/P287 Bumberová even          
xx       N2 xc A1/1032 Ryšavá       PLAB xc IO/P287 Bumberová odd          
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-20                      
Tue all             IMA1 le D0206 D105 Hliněná              
xx   0MV xc A4/615 Tomášek PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-14 0MS xc A1/1843 Byrtus IVS N204 N205 13:00… 2024-04-30 0AX xc A4/602 Pavlíková T1F le A2/515 Dolož… IMA1 xc A113 Hliněná      
xx   ITW ex D105 08:30… 2024-04-30 AIT xc T10/N 3.23 Ellederová   1DS-2 xc U5/118 Králík IVS C235 14:00… 2024-05-21 HLS-KE le A/118 Vejpustek   ISU pc N103 Klhůfek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden    
xx     BAN3 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová AIT xc T10/N 3.23 Ellederová IJC ex D0206 D105 1. termín 2024-05-21 IJC le D0206 D105 Peringer ISU pc N104 Husa    
xx     BAN4 xc T10/N 3.27 Sedláček BAN4 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová IMA1 le D0206 D105 Hliněná IMA1 xc A113 Hliněná 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden   ISU pc N105 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., týden    
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-07 BAN4 xc T10/N 3.27 Sedláček IOS ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 1. termín 2024-05-07 IOS ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E105 E112 G202 1. termín 2024-05-07 ISU pc N105 Orság… 2024-04-30    
xx   BPC-PA2 xc T12/SD 2.100 Langerová IMA1 xc T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IOS ex E104 1. termín - prodloužení 2024-05-07      
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-14   INC ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 M104 M105 1. termín 2024-05-14 ISU pc N104 Husa ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N105 Orság… 2024-04-23    
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-21   ISU pc N103 N104 ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N104 Husa IZG pc O204 Milet 2024-04-23    
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-28   ISU pc N104 Orság… 2024-04-30 ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Milet 2024-04-30    
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-04   ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., 13. týden ITW pc N204 Hynek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden        
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-11   ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden IVS N204 N205 14:00… 2024-04-30 T1F xc A2/515 Dolož… IVS M104 M105 11 -… 2024-05-14        
xx   ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-07 PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-14 IVS M104 M105 10 -… 2024-05-14 IZG pc O204 Milet 2024-04-23        
xx   ISU pc N104 Setinský GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-14 PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-21 IZG pc O204 Milet 2024-04-23 IZG pc O204 Milet 2024-04-30        
xx   ISU pc N105 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-21   IZG pc O204 Milet 2024-04-30            
xx   ISU pc N105 Orság… 2024-04-30 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-28   IZG ex D105 3. termín 2024-06-04            
xx   ITW le D105 Hynek 1., 2., 3., 9., 10., 11., týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-04 IZLO ex D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 2. termín 2024-05-28              
xx   ITW le D105 Burget 4., 5., 6., 8., 12., týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-11   N2 xc A1/1032 Ryšavá            
xx   ITW le D105 Burget, Hynek 7., 13. týden IMA1 xc T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ITW pc N204 Hynek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden                
xx     ITW ex D105 09:15… 2024-04-30 ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZLO xc D0207 Holík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                
xx   IZG pc O204 Milet 2024-04-23 ISU pc N104 Setinský N2 xc A1/1032 Ryšavá                
xx   IZG pc O204 Milet 2024-04-30 ISU pc N105 Goldmann 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., 13. týden                    
xx     IVS M104 M105 09 -… 2024-05-14 IVS M104 M105 16 -… 2024-05-21                  
xx     IVS M104 M105 15 -… 2024-05-21 PLAB le IO/P381 Koráb                  
xx   IZLO xc A113 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden IZG pc O204 Milet 2024-04-23                    
xx       IZG pc O204 Milet 2024-04-30                    
xx     IZLO ex D0206 D0207 D105 E112 3. termín 2024-06-04                      
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-21                      
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-28                      
Wed all     IOS le D105 Vojnar 1., 2., 3., 4., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden                    
xx     BAN3 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová   HKO xc L314 Kalášek 2024-05-01 0SE xc A4/404 Staňková HKO xc L314 Kalášek odd    
xx     BAN4 xc T10/N 3.27 Walek   HVR xc L314 Kalášek odd IMA1 xc A113 Polický 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   IMK T8/T 5.27 Koktavý…  
xx   FIT le Aula profesora Braunera Klapetek GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-04-24 PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-15 IMA1 xc D0207 Hlavičková 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   IMK lb T8/T 3.07 Trčka odd      
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-04-24   ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   IMK le T8/T 3.02 Koktavý IMK pc T8/T 5.27 Bogatyreva even      
xx   HKO xc L314 Kalášek 2024-05-01 HVR xc L314 Kalášek 2024-05-01 ISU pc N104 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10., 12., týden   IOS ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E105 E112 G202 M104 M105 2. termín 2024-05-22   ISU pc N103 Semerád 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   HKO xc L314 Kalášek odd ISU pc N104 Setinský 7., 11., týden   IOS ex E104 2. termín - prodloužení 2024-05-22 ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   IMA1 xc T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IMA1 xc D0207 Hliněná 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N103 Klhůfek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., týden IOS ex D0206 D0207 D105 E105 E112 3. termín 2024-06-05 ISU pc N105 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   ISU pc N103 N104 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IMA1 xc T8/T 5.22 Fuchs 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IOS ex E104 3. termín - prodloužení 2024-06-05      
xx     IOS le D105 Vojnar 1., 2., 3., 4., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden ITW pc N203 John 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N103 Semerád 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden        
xx   ISU pc N105 Orság 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden ISU pc N103 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IVS le D0206 D105 Dytrych 1., 3., 4., 5., 11., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden        
xx       ISU pc N104 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10., 12., týden IVS le D0206 D105 Malík 6., 9., týden IZG pc O204 Milet 2024-04-24 ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden        
xx       ISU pc N105 Orság 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden IVS le D0206 D105 Dytrych,… 7., 8., 10., týden IZLO xc A112 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden        
xx       ITW pc N203 John 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IZG pc O204 Milet 2024-04-24 N2 xc A1/1032 Ryšavá   IZG le D0206 D105 Milet 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx       IZG pc O204 Milet 2024-04-24         IZLO xc A112 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden        
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-15                      
Thu all       INC le D0207 D105 Fučík 1., 2., 3., 4., týden INC se D0207 D105 Matoušek 1., 2., 3., 6., 7., týden                
all       INC le D0207 D105 Kořenek 5., 6., 7., 8., týden INC se D0207 D105 Kekely 4., 5., 10., týden                
all       INC le D0207 D105 Matoušek 10., 11., 12., týden INC se D0207 D105 Setinský 11., 12., týden                
xx   HKO xc L314 Kalášek 2024-05-02 0SE xc A4/404 Staňková 0AX xc A4/602 Pavlíková 0SE xc A4/404 Staňková 1CNCO xc U9/108 Váňa ISU pc N103 Sakin    
xx   IMA1 xc A113 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden 1HERDES le počítačová učebna Vaněk   FIK xc G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden RET le G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden BAN4 xc T10/N 3.23 Smutný      
xx     AIT xc T10/N 3.23 Ellederová AIT xc T10/N 3.23 Ellederová PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-16 IMA1 xc A113 Polický 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   IJC ex E112 3. termín 2024-06-06      
xx     BAN4 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová BAN2 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová IMA1 ex Aula profesora Braunera Aula profesora Kalendovského D0206 D105 E112 T12/SF 1.141 T12/SF 2.162 T8/T 0.10 T8/T 0.20 T8/T 0.30 13:30-15:30 1. termín 2024-05-09 IMA1 xc T8/T 5.22 Fuchs ISU pc N104 Husa    
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-09 BAN4 xc T10/N 3.27 Walek PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-23 ISU pc N104 Husa ISU pc N103 Sakin ISU pc N105    
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-16   HVR xc L314 Kalášek odd ISU pc N104 Husa IZG pc O204 Milet 2024-04-25    
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-23   ITW pc N103 Lazúr 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden ISU pc N204 Sedlák IZLO xc A113 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden IZG pc O204 Milet 2024-05-02    
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-30   IZG pc O204 Milet 2024-04-25 ITW pc N103 Lazúr 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden   PRM le G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden      
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-06   IZG pc O204 Milet 2024-05-02 IZG le E104 E105 E112 Milet 1., 10., 12., 13. týden          
xx   GEN ex A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-13   N2 xc A1/1032 Ryšavá IZG le E104 E105 E112 Španěl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., týden          
xx   ISJ le D0206 Smrž 2024-05-02 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-09 IZLO ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 1. termín 2024-05-16              
xx   ISJ le D105 Smrž 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-16                  
xx   ISU pc N104 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-23                  
xx   ISU pc N105 Orság 2024-05-02 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-30                  
xx   IZG pc O204 Milet 2024-04-25 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-06                  
xx   IZG pc O204 Milet 2024-05-02 GEN ex A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-13                  
xx   HKO xc L314 Kalášek odd                    
xx   IZLO xc A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden HVR xc L314 Kalášek 2024-05-02                    
xx   VSDH2 le počítačová učebna Vaněk IMA1 xc A113 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden                    
xx       INC le D0207 D105 Fučík 1., 2., 3., 4., týden                  
xx       INC le D0207 D105 Kořenek 5., 6., 7., 8., týden                  
xx       INC le D0207 D105 Matoušek 10., 11., 12., týden                  
xx     INC ex D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 2. termín 2024-05-30                      
xx     INC ex D0206 D0207 D105 3. termín 2024-06-06                      
xx       ISU pc N104 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden                    
xx       ISU pc N105 Orság                    
xx       ISU pc N204 Semerád 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden                    
xx       IZG pc O204 Milet 2024-04-25                    
xx       IZG pc O204 Milet 2024-05-02                    
xx       IZLO xc A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                    
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-16                      
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-23                      
Fri all             INC xc D0206 D0207 D105 Matoušek 2024-05-03            
xx   IMA1 xc T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden IVS N204 N205 10:00… 2024-05-03 1ODI-L xc U5/118 Pec IVS N204 N205 13:00… 2024-05-03 IVS N204 N205 14:00… 2024-05-03 IJC ex D105 2. termín 2024-05-31          
xx   ITW pc N103 Tesařová 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IMA1 xc T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden IVS C235 12:00… 2024-05-24 IMA1 ex Aula profesora Kalendovského D0206 D105 E112 T12/SF 1.141 T8/T 0.10 T8/T 0.20 T8/T 0.30 13:30-15:30 2. termín 2024-05-24 IOS le D105 Lengál 2024-05-03    
xx   IZLO xc A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden ISU ex D0206 předtermín 2 (D0206) 2024-05-03   IMA1 ex Aula profesora Braunera Aula profesora Kalendovského D0206 D105 E112 T12/SF 1.141 T12/SF 2.162 T8/T 0.10 T8/T 0.20 T8/T 0.30 14:00-16:00… 2024-06-07 IOS le D105 Lengál Dobrovolné demonstrační cvičení: synchronizace, paměť. 2024-04-26    
xx       ISU ex D105 předtermín 2 (D105) 2024-05-03 INC xc D0206 D0207 D105 Matoušek 2024-05-03 IVS M104 M105 04 -… 2024-05-10        
xx       ISU ex E112 předtermín 2 (E112) 2024-05-03 ISU ex A112 1. termín (A112) 2024-05-10            
xx       ITW pc N103 Tesařová 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden   ISU ex D0206 1. termín (D0206) 2024-05-10            
xx     IVS M104 M105 01 -… 2024-05-10 IVS N204 N205 11:00… 2024-05-03   ISU ex D0207 1. termín (D0207) 2024-05-10            
xx         IVS M104 M105 02 -… 2024-05-10 ISU ex D105 1. termín (D105) 2024-05-10            
xx       IZG ex D0206 D0207 D105 1. termín 2024-05-17   ISU ex E104 1. termín (E104) 2024-05-10            
xx             ISU ex E105 1. termín (E105) 2024-05-10            
xx             ISU ex G202 1. termín (G202) 2024-05-10            
xx           ITY le D0206 D105 Křena 2., 3., 5., 7., 9., 12., týden IVS M104 M105 03 -… 2024-05-10            
xx           IZG pc O204 Milet 2024-04-26   IVS N204 N205 15:00… 2024-05-03            
xx           IZG pc O204 Milet 2024-05-03 IZG pc O204 Milet 2024-04-26            
xx           IZLO xc A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden IZG pc O204 Milet 2024-05-03            
xx           IZLO xc A113 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                
Abbreviations:
le - lecture, se - seminar, xc - exercise, lb - hw. laboratory, pc - computer laboratory, ex - exam
Back to top