Bakalář informační technologie 1. ročník

Akademický rok 2023/2024, semestr letní

Den: 2024-03-03, týden 09. (lichý)
Výuka: 2024-02-05 - 2024-05-03

DenSkup 07:00
07:50
08:00
08:50
09:00
09:50
10:00
10:50
11:00
11:50
12:00
12:50
13:00
13:50
14:00
14:50
15:00
15:50
16:00
16:50
17:00
17:50
18:00
18:50
19:00
19:50
20:00
20:50
21:00
21:50
Po all               ISUD0206 D0207 D105 Husa 1., 2., 3., 4., týden IZLOD0206 D105 Lengál 1., 2., 3., týden      
all               ISUD0206 D0207 D105 Jaroš 5., 6., 8., 10., týden IZLOD0206 D105 Holík 4., 5., 6., 7., týden      
all               ISUD0206 D0207 D105 Goldmann 11., 12., 13. týden          
xx   IMA1 cv T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden 0MS cv A1/1843 Byrtus 0AX cv A4/602 Pavlíková ISU zk D0206 14:00-15:30… 2024-03-18 0AX cv A4/602 Pavlíková ITW pc N103 Vaško 2., 4., 5., 11., 12., týden    
xx     AIT cv T10/N 3.23 Ellederová AIT cv T10/N 3.23 Ellederová   ISU zk D105 14:00-15:30… 2024-03-18 1KADH-L Buček rozvrh bude upřesněn před začátkem letního semestru: https://is.muni.cz/predmet/phil/jaro2024/TIM_B_026 4., 6., 8., 10., 12., 14. týden    
xx     BAN4 cv T10/N 3.26 Baumgartnerová BAN4 cv T10/N 3.26 Baumgartnerová PLAB cv IO/P287 Bumberová sudý BAN4 cv T10/N 3.27 Sedláček IOS zk D0206 D0207 D105 17:00-19:00… 2024-03-25      
xx       IMA1 cv T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden DKFII-LU2/327 Fišerová ITW pc N103 Očenášek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IMA1 cv T8/T 5.22 Polický 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden        
xx     IVH se D0206 Mrázek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 10., 11., 12., 13. týden IMA1 cv D0207 Fuchs |… 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden   ISUD0206 D0207 D105 Husa 1., 2., 3., 4., týden IZLOD0206 D105 Lengál 1., 2., 3., týden      
xx     IVH se D0206 Matoušek 2024-03-25 ISU zk D105 11:00-12:30… 2024-03-18   ISUD0206 D0207 D105 Jaroš 5., 6., 8., 10., týden IZLOD0206 D105 Holík 4., 5., 6., 7., týden      
xx       ITW pc N103 Očenášek 3., 4., 5., 11., 12., týden ISU zk D105 12:30-14:00… 2024-03-18 ISUD0206 D0207 D105 Goldmann 11., 12., 13. týden PLAB cv IO/P287 Bumberová sudý      
xx     IZLO cv A112 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden   ITW pc N103 Očenášek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden   ISU zk D0206 15:30-17:00… 2024-03-18          
xx     IZLO cv A113 Holík 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden     PLAB cv IO/P287 Bumberová lichý ISU zk D105 15:30-17:00… 2024-03-18          
xx       N2 cv A1/1032 Ryšavá     IZG pc O204 Šilling 2024-03-11 ITW pc N103 Vaško 2., 4., 5., 11., 12., týden        
xx               IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-25 IZG pc O204 Šilling 2024-03-11        
xx               IZG pc O204 Reich 2024-04-08 IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-25        
xx               IZG pc O204 Milet 2024-04-22 IZG pc O204 Reich 2024-04-08        
xx               IZG pc O204 Vaško 2024-03-04 IZG pc O204 Milet 2024-04-22        
xx               IZG pc O204 Šilling 2024-03-18 IZG pc O204 Španěl 2024-03-04        
xx               IZG pc O204 Reich 2024-04-15 IZG pc O204 Šilling 2024-03-18        
xx               IZG pc O204 Milet 2024-04-29 IZG pc O204 Reich 2024-04-15        
xx                   IZG pc O204 Milet 2024-04-29        
xx                 IZLO cv A112 Holík 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden          
xx                 PLAB cv IO/P287 Bumberová sudý          
xx                 PLAB cv IO/P287 Bumberová lichý          
Út all             IMA1D0206 D105 Hliněná              
xx   0MV cv A4/615 Tomášek   0MS cv A1/1843 Byrtus   0AX cv A4/602 Pavlíková T1FA2/515 Dolož… IMA1 cv A113 Hliněná      
xx   ITW zk D105 08:30… 2024-03-19 AIT cv T10/N 3.23 Ellederová   1DS-2 cv U5/118 Králík   HLS-KEA/118 Vejpustek   ISU pc N103 Klhůfek    
xx   ITW zk D105 08:30… 2024-04-30 BAN3 cv T10/N 3.26 Baumgartnerová AIT cv T10/N 3.23 Ellederová IMA1D0206 D105 Hliněná IJCD0206 D105 Peringer ISU pc N104 Husa    
xx     BAN4 cv T10/N 3.27 Sedláček BAN4 cv T10/N 3.26 Baumgartnerová     IMA1 cv A113 Hliněná 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden   ISU pc N105    
xx   ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden   BAN4 cv T10/N 3.27 Sedláček   ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Šilling 2024-03-12    
xx   BPC-PA2 cv T12/SD 2.100 Langerová IMA1 cv T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N104 Husa ISU pc N104 Husa IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-26    
xx   ISU pc N104 Setinský IMA1 cv T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N103 N104 ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Reich 2024-04-09    
xx   ISU pc N105 ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden IZG pc O204 Milet 2024-04-23    
xx   ITWD105 Hynek 1., 2., 3., 9., 10., 11., týden ISU pc N104 Setinský ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden ITW pc N204 Hynek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IZG pc O204 Šilling 2024-03-12 IZG pc O204 Vaško 2024-03-05    
xx   ITWD105 Burget 4., 5., 6., 8., 12., týden ISU pc N105 Goldmann ITW pc N204 Hynek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IZG pc O204 Šilling 2024-03-12 IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-26 IZG pc O204 Šilling 2024-03-19    
xx   ITWD105 Burget, Hynek 7., 13. týden IZG pc O204 Šilling 2024-03-12 IZLO cv D0207 Holík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-26 IZG pc O204 Reich 2024-04-09 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-02    
xx     ITW zk D105 09:15… 2024-03-19 IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-26 N2 cv A1/1032 Ryšavá IZG pc O204 Reich 2024-04-09 IZG pc O204 Milet 2024-04-23 IZG pc O204 Reich 2024-04-16    
xx     ITW zk D105 09:15… 2024-04-30 IZG pc O204 Reich 2024-04-09     IZG pc O204 Milet 2024-04-23 IZG pc O204 Vaško 2024-03-05 IZG pc O204 Milet 2024-04-30    
xx   IZG pc O204 Šilling 2024-03-12 IZG pc O204 Milet 2024-04-23     IZG pc O204 Vaško 2024-03-05 IZG pc O204 Šilling 2024-03-19        
xx   IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-26 IZG pc O204 Vaško 2024-03-05     IZG pc O204 Šilling 2024-03-19 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-02        
xx   IZG pc O204 Reich 2024-04-09 IZG pc O204 Šilling 2024-03-19     IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-02 IZG pc O204 Reich 2024-04-16        
xx   IZG pc O204 Milet 2024-04-23 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-02     IZG pc O204 Reich 2024-04-16 IZG pc O204 Milet 2024-04-30        
xx   IZG pc O204 Vaško 2024-03-05 IZG pc O204 Reich 2024-04-16     IZG pc O204 Milet 2024-04-30            
xx   IZG pc O204 Šilling 2024-03-19 IZG pc O204 Milet 2024-04-30     N2 cv A1/1032 Ryšavá            
xx   IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-02   PLABIO/P381 Koráb     T1F cv A2/515 Dolož…            
xx   IZG pc O204 Reich 2024-04-16                        
xx   IZG pc O204 Milet 2024-04-30                        
xx   IZLO cv A113 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                        
St all     IOSD105 Vojnar 1., 2., 3., 4., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden                    
all     IOSD105 Lengál 2024-03-06                    
xx     BAN3 cv T10/N 3.26 Baumgartnerová   HKO cv L314 Kalášek 2024-05-01 0SE cv A4/404 Staňková HKO cv L314 Kalášek lichý    
xx     BAN4 cv T10/N 3.27 Walek   HVR cv L314 Kalášek lichý IMA1 cv A113 Polický 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   IMK T8/T 5.27 Koktavý…  
xx   FITAula profesora Braunera Klapetek GEN zk A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-06   IMA1 cv D0207 Hlavičková 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   IMK lb T8/T 3.07 Trčka lichý      
xx   GEN zk A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-06   ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   IMKT8/T 3.02 Koktavý IMK pc T8/T 5.27 Bogatyreva sudý      
xx   GEN zk A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-13   ISU pc N104 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N103 Klhůfek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N103 Semerád 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N103 Semerád 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   GEN zk A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-20   ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   HKO cv L314 Kalášek 2024-05-01 GEN zk A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-13   ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N105 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   IMA1 cv T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden GEN zk A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-20   ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden        
xx   HKO cv L314 Kalášek lichý ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden IZG pc O204 Šilling 2024-03-13   IZGD0206 D105 Milet 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   ISU pc N103 N104 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden HVR cv L314 Kalášek 2024-05-01 ITW pc N203 John 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-27 IZLO cv A112 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden        
xx   ISU pc N105 Orság 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IMA1 cv D0207 Hliněná 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IVSD0206 D105 Dytrych 1., 3., 4., 5., 11., týden IZG pc O204 Reich 2024-04-10            
xx       IMA1 cv T8/T 5.22 Fuchs 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IVSD0206 D105 Malík 6., 9., týden IZG pc O204 Milet 2024-04-24            
xx     IOSD105 Vojnar 1., 2., 3., 4., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IVSD0206 D105 Dytrych,… 7., 8., 10., týden IZG pc O204 Vaško 2024-03-06            
xx     IOSD105 Lengál 2024-03-06 IZG pc O204 Šilling 2024-03-13 IZG pc O204 Šilling 2024-03-20            
xx       ISU pc N103 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-27 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-03            
xx       ISU pc N104 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IZG pc O204 Reich 2024-04-10 IZG pc O204 Reich 2024-04-17            
xx       ISU pc N105 Orság 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IZG pc O204 Milet 2024-04-24 IZLO cv A112 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden            
xx       ITW pc N203 John 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IZG pc O204 Vaško 2024-03-06 N2 cv A1/1032 Ryšavá            
xx       IZG pc O204 Šilling 2024-03-13 IZG pc O204 Šilling 2024-03-20                
xx       IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-27 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-03                
xx       IZG pc O204 Reich 2024-04-10 IZG pc O204 Reich 2024-04-17                
xx       IZG pc O204 Milet 2024-04-24                    
xx       IZG pc O204 Vaško 2024-03-06                    
xx       IZG pc O204 Šilling 2024-03-20                    
xx       IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-03                    
xx       IZG pc O204 Reich 2024-04-17                    
Čt all       INCD0207 D105 Fučík 1., 2., 3., 4., týden INC se D0207 D105 Matoušek 1., 2., 3., 6., 7., 11., 12., týden                
all       INCD0207 D105 Kořenek 5., 6., 7., 8., týden INC se D0207 D105 Kekely 4., 5., 10., týden                
all       INCD0207 D105 Matoušek 10., 11., 12., týden                  
xx   HKO cv L314 Kalášek 2024-05-02 0SE cv A4/404 Staňková 0AX cv A4/602 Pavlíková 0SE cv A4/404 Staňková 1CNCO cv U9/108 Váňa ISU pc N103 Sakin    
xx   IMA1 cv A113 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden 1HERDESpočítačová učebna Vaněk   FIK cv G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden RETG202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden BAN4 cv T10/N 3.23 Smutný      
xx     AIT cv T10/N 3.23 Ellederová AIT cv T10/N 3.23 Ellederová   IMA1 cv A113 Polický IMA1 cv T8/T 5.22 Fuchs ISU pc N104 Husa    
xx     BAN4 cv T10/N 3.26 Baumgartnerová BAN2 cv T10/N 3.26 Baumgartnerová   ISU pc N104 Husa ISU pc N103 Sakin ISU pc N105    
xx   ISJD0206 Smrž 2024-05-02   BAN4 cv T10/N 3.27 Walek   ISU pc N204 Sedlák ISU pc N104 Husa IZG pc O204 Šilling 2024-03-14    
xx   HKO cv L314 Kalášek lichý HVR cv L314 Kalášek lichý IZLO cv A113 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-28    
xx   ISJD105 Smrž 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., týden HVR cv L314 Kalášek 2024-05-02 ITW pc N103 Lazúr 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden ITW pc N103 Lazúr 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden     IZG pc O204 Reich 2024-04-11    
xx   ISJG202 Smrž 2024-04-04 IMA1 cv A113 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Šilling 2024-03-14 IZGE104 E105 E112 Milet 1., 10., 12., 13. týden   IZG pc O204 Milet 2024-04-25    
xx   ISU pc N104 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden INCD0207 D105 Fučík 1., 2., 3., 4., týden   IZGE104 E105 E112 Španěl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., týden   IZG pc O204 Vaško 2024-03-07    
xx   IZG pc O204 Šilling 2024-03-14 INCD0207 D105 Kořenek 5., 6., 7., 8., týden           IZG pc O204 Šilling 2024-03-21    
xx   IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-28 INCD0207 D105 Matoušek 10., 11., 12., týden           IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-04    
xx   ISJ zk D105 08:00-19:35 Půlsemestrální test 2024-04-11    
xx   IZG pc O204 Reich 2024-04-11 ISU pc N104 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-28         IZG pc O204 Reich 2024-04-18    
xx   IZG pc O204 Milet 2024-04-25 ISU pc N105 Orság IZG pc O204 Reich 2024-04-11         IZG pc O204 Milet 2024-05-02    
xx   IZG pc O204 Vaško 2024-03-07 ISU pc N204 Semerád 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Milet 2024-04-25       PRMG202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden      
xx   IZG pc O204 Šilling 2024-03-21 IZG pc O204 Šilling 2024-03-14 IZG pc O204 Vaško 2024-03-07                
xx   IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-04 IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-28 IZG pc O204 Šilling 2024-03-21                
xx   IZG pc O204 Reich 2024-04-18 IZG pc O204 Reich 2024-04-11 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-04                
xx   IZG pc O204 Milet 2024-05-02 IZG pc O204 Milet 2024-04-25 IZG pc O204 Reich 2024-04-18                
xx   IZLO cv A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden IZG pc O204 Vaško 2024-03-07 IZG pc O204 Milet 2024-05-02                
xx   VSDH2počítačová učebna Vaněk IZG pc O204 Šilling 2024-03-21 N2 cv A1/1032 Ryšavá                
xx       IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-04                    
xx       IZG pc O204 Reich 2024-04-18                    
xx       IZG pc O204 Milet 2024-05-02                    
xx       IZLO cv A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                    
xx   GEN zk A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-08 1ODI-L cv U5/118 Pec   IZG pc O204 Šilling 2024-03-15 IOSD105 Lengál Dobrovolné demonstrační cvičení: souborové systémy. 2024-03-22      
xx   IMA1 cv T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden GEN zk A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-03-08   IZG pc O204 Reich 2024-04-12 IOSD105 Lengál 2024-05-03    
xx   ITW pc N103 Tesařová 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IMA1 cv T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden ITYD0206 D105 Křena 2., 3., 5., 7., 9., 12., týden IZG pc O204 Milet 2024-04-26 IOSD105 Lengál Dobrovolné demonstrační cvičení: synchronizace, paměť. 2024-04-26    
xx   IZLO cv A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden ITW pc N103 Tesařová 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden ITYD0206 D105 Křena, Smrčka 2024-04-19 IZG pc O204 Vaško 2024-03-08            
xx       IVS se D0206 D105 Malík… 2024-04-05 IVS C235 12:00… 2024-05-24   IZG pc O204 Šilling 2024-03-22            
xx       IVS cv D0206 D105 Regéciová… 2024-04-19 IZG pc O204 Šilling 2024-03-15 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-05            
xx           IZG pc O204 Reich 2024-04-12 IZG pc O204 Reich 2024-04-19            
xx           IZG pc O204 Milet 2024-04-26 IZG pc O204 Milet 2024-05-03            
xx           IZG pc O204 Vaško 2024-03-08   IZLO zk A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 předtermín 2024-04-12          
xx           IZG pc O204 Šilling 2024-03-22                
xx           IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-05                
xx           IZG pc O204 Reich 2024-04-19                
xx           IZG pc O204 Milet 2024-05-03                
xx           IZLO cv A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                
xx           IZLO cv A113 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                
Význam zkratek:
př - přednáška, se - seminář, cv - numerické cvičení, lb - počítačová laboratoř, pc - laboratoř, zk - zkouška
xx - výuka mimo standardní přednáškové skupiny (rozdělení dle pokynů vyučujících)
Nahoru