Lecture Room 300
Campus Božetěchova 2, 1st floor
Academic year 2023/2024, summer semesterDay | Week | 07:00 07:50 |
08:00 08:50 |
09:00 09:50 |
10:00 10:50 |
11:00 11:50 |
12:00 12:50 |
13:00 13:50 |
14:00 14:50 |
15:00 15:50 |
16:00 16:50 |
17:00 17:50 |
18:00 18:50 |
19:00 19:50 |
20:00 20:50 |
21:00 21:50 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mon | 8.4. | IMA1 le Fuchs | ISU le Orság | ISU le Jaroš | ||||||||||||
15.4. | IMA1 le Fuchs | ISU le Orság | ISU le Goldmann | |||||||||||||
22.4. | IMA1 le Fuchs | ISU le Orság | ISU le Goldmann | |||||||||||||
29.4. | IMA1 le Fuchs | ISU le Orság | ISU le Goldmann | |||||||||||||
6.5. | ISJ ex 1. termín | IPK ex 1. termín | ||||||||||||||
13.5. | IPP ex 1. termín | PRL ex 1. termín | ||||||||||||||
20.5. | ISU ex 2. termín | ISJ ex 2. termín | ||||||||||||||
27.5. | IZG ex 2. termín | |||||||||||||||
Tue | lect | IMA1 le Hliněná | IJC le Peringer | |||||||||||||
2.4. | ITW le Hynek | IDS le Rychlý | ||||||||||||||
2.4. | IDS ex 10:00… | IDS ex 11:00… | ||||||||||||||
9.4. | ITW le Hynek | IDS le Rychlý | ||||||||||||||
16.4. | ITW le Hynek | IDS le Rychlý | ||||||||||||||
23.4. | ITW le Burget | IDS le Rychlý | ||||||||||||||
30.4. | ITW le Burget, Hynek | IDS le Rychlý | ||||||||||||||
30.4. | ITW ex 08:30… | ITW ex 09:15… | ||||||||||||||
7.5. | FLP ex 1. termín | IOS ex 1. termín | IOS ex 1. termín | |||||||||||||
14.5. | INC ex 1. termín | |||||||||||||||
21.5. | IPK ex 2. termín | IJC ex 1. termín | ||||||||||||||
28.5. | IPP ex 2. termín | IZLO ex 2. termín | ||||||||||||||
4.6. | IZLO ex 3. termín | IZG ex 3. termín | ||||||||||||||
25.6. | Reservation Promoce BIT | |||||||||||||||
Wed | 3.4. | IOS le Vojnar | IVS le Malík | IOS le Vojnar | IZG le Milet | |||||||||||
10.4. | IOS le Vojnar | IVS le Dytrych,… | IOS le Vojnar | IZG le Milet | ||||||||||||
17.4. | IOS le Vojnar | IVS le Dytrych | IOS le Vojnar | IZG le Milet | ||||||||||||
24.4. | IOS le Vojnar | IOS le Vojnar | IZG le Milet | |||||||||||||
15.5. | IZU ex 1. termín | |||||||||||||||
22.5. | FLP ex 2. termín | ITS ex 1. termín | IOS ex 2. termín | |||||||||||||
29.5. | IPK ex 3. termín | |||||||||||||||
5.6. | IDS ex 3. termín | IOS ex 3. termín | ||||||||||||||
12.6. | Reservation Zápisy 1. roč. BIT | Reservation DevConf 2024 | ||||||||||||||
12.6. | Committee (Admission Exams) 09:00-11:00… | Committee (Admission Exams) 11:00-13:00… | Committee (Admission Exams) 13:00-14:30… | |||||||||||||
12.6. | Committee (Admission Exams) 09:00… | Committee (Admission Exams) 13:00-14:30… | ||||||||||||||
12.6. | Committee (Admission Exams) 14:30-16:30 Komise č. 4 | |||||||||||||||
26.6. | Reservation Promoce BIT | |||||||||||||||
10.7. | Reservation ESCAMPIG 2024 (MU) | |||||||||||||||
Thu | 4.4. | Reservation Inaugurace děkana FIT | ICP se Peringer | |||||||||||||
11.4. | ISJ le Smrž | INC le Matoušek | INC se Kekely | INC le Matoušek | INC se Kekely | ICP se Peringer | ||||||||||
11.4. | ISJ ex 08:00-19:35 Půlsemestrální test | |||||||||||||||
18.4. | ISJ le Smrž | INC le Matoušek | INC se Setinský | INC le Matoušek | INC se Setinský | ICP se Peringer | ||||||||||
25.4. | ISJ le Smrž | INC le Matoušek | INC se Setinský | INC le Matoušek | INC se Setinský | ICP se Peringer | ||||||||||
2.5. | Reservation Rezervace Excel@FIT | |||||||||||||||
9.5. | KRY ex 1. termín | IMA1 ex 1. termín | ||||||||||||||
16.5. | IZLO ex 1. termín | |||||||||||||||
23.5. | IDS ex 2. termín | |||||||||||||||
30.5. | INC ex 2. termín | |||||||||||||||
6.6. | INC ex 3. termín | IPP ex 3. termín | ||||||||||||||
13.6. | Reservation DevConf 2024 | |||||||||||||||
27.6. | Reservation Promoce MITAI | |||||||||||||||
11.7. | Reservation ESCAMPIG 2024 (MU) | |||||||||||||||
Fri | 5.4. | IVS ex Půlsemestrá… | IVS se Malík… | ITY le Křena | INC ex 14:00… | INC ex 16:00… | ||||||||||
12.4. | IZLO ex předtermín | |||||||||||||||
19.4. | IVS xc Regéciová… | ITY le Křena, Smrčka | ||||||||||||||
26.4. | ITY le Křena | IOS le Lengál Dobrovolné demonstrační cvičení: synchronizace, paměť. | ||||||||||||||
3.5. | ISU ex předtermín 2 (D105) | INC xc Matoušek | IOS le Lengál | |||||||||||||
10.5. | IDS ex 1. termín | ISU ex 1. termín (D105) | ||||||||||||||
17.5. | IZG ex 1. termín | |||||||||||||||
24.5. | IMA1 ex 2. termín | |||||||||||||||
31.5. | IZU ex 2. termín | IJC ex 2. termín | ||||||||||||||
7.6. | Reservation Přijímací řízení MITAI | IMA1 ex 3. termín | ||||||||||||||
14.6. | Reservation DevConf 2024 | |||||||||||||||
12.7. | Reservation ESCAMPIG 2024 (MU) | |||||||||||||||
Sat | 15.6. | Reservation DevConf 2024 | ||||||||||||||
22.6. | Reservation | |||||||||||||||
13.7. | Reservation ESCAMPIG 2024 (MU) | |||||||||||||||
Sun |
Abbreviations:
le - lecture, se - seminar, xc - exercise, lb - hw. laboratory, pc - computer laboratory, ex - exam
le - lecture, se - seminar, xc - exercise, lb - hw. laboratory, pc - computer laboratory, ex - exam