Lecture Room 90
Campus Božetěchova 2, 2nd basement
Academic year 2023/2024, summer semesterDay | Week | 07:00 07:50 |
08:00 08:50 |
09:00 09:50 |
10:00 10:50 |
11:00 11:50 |
12:00 12:50 |
13:00 13:50 |
14:00 14:50 |
15:00 15:50 |
16:00 16:50 |
17:00 17:50 |
18:00 18:50 |
19:00 19:50 |
20:00 20:50 |
21:00 21:50 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mon | 8.4. | IMA1 xc Fuchs |… | ISU le Jaroš | |||||||||||||
15.4. | IMA1 xc Fuchs |… | ISU le Goldmann | ||||||||||||||
22.4. | IMA1 xc Fuchs |… | ISU le Goldmann | ||||||||||||||
29.4. | IMA1 xc Fuchs |… | ISU le Goldmann | ||||||||||||||
29.4. | ISU ex předtermín 1 (D0207) | |||||||||||||||
6.5. | IPK ex 1. termín | |||||||||||||||
13.5. | IPP ex 1. termín | |||||||||||||||
20.5. | ISU ex 2. termín | |||||||||||||||
Tue | lect | KKO le Vašíček | FYO le Sedlák | FYO xc Sedlák | ||||||||||||
7.5. | FLP ex 1. termín | IOS ex 1. termín | IOS ex 1. termín | |||||||||||||
14.5. | INC ex 1. termín | |||||||||||||||
21.5. | IPK ex 2. termín | |||||||||||||||
28.5. | IPP ex 2. termín | IZLO ex 2. termín | ||||||||||||||
4.6. | IZLO ex 3. termín | |||||||||||||||
25.6. | Reservation Promoce BIT | |||||||||||||||
Wed | 3.4. | BIN le Bidlo | IMA1 xc Hliněná | IAM le Hliněná | IMA1 xc Hlavičková | TINe le Češka | ||||||||||
3.4. | TINe ex 16:00-18:00… | |||||||||||||||
10.4. | BIN le Sekanina | IMA1 xc Hliněná | IAM le Češka | IMA1 xc Hlavičková | TINe le Češka | |||||||||||
17.4. | BIN le Sekanina | IMA1 xc Hliněná | IAM le Češka | IMA1 xc Hlavičková | TINe le Češka | |||||||||||
24.4. | BIN le Sekanina | IMA1 xc Hliněná | IAM le Češka | IMA1 xc Hlavičková | TINe le Češka | |||||||||||
1.5. | TINe le Češka | |||||||||||||||
15.5. | IZU ex 1. termín | |||||||||||||||
22.5. | IOS ex 2. termín | |||||||||||||||
29.5. | FYO ex 3. termín | |||||||||||||||
5.6. | IOS ex 3. termín | |||||||||||||||
12.6. | Reservation DevConf 2024 | |||||||||||||||
26.6. | Reservation Promoce BIT | |||||||||||||||
Thu | 28.3. | INC le Kořenek | ICS xc Jašek… | IZA se Hrubý | ||||||||||||
4.4. | Reservation Inaugurace děkana FIT | ICS xc Jašek… | IZA se Hrubý | |||||||||||||
11.4. | INC le Matoušek | INC se Kekely | IZA se Hrubý | |||||||||||||
18.4. | INC le Matoušek | INC se Setinský | ICS xc Pluskal… | IZA se Hrubý | ||||||||||||
25.4. | INC le Matoušek | INC se Setinský | IZA se Hrubý | |||||||||||||
2.5. | IZA se Hrubý | Reservation Rezervace Excel@FIT | ||||||||||||||
16.5. | FYO ex 1. termín | IZLO ex 1. termín | ||||||||||||||
23.5. | FYO ex 2. termín | IDS ex 2. termín | ||||||||||||||
30.5. | INC ex 2. termín | |||||||||||||||
6.6. | INC ex 3. termín | IPP ex 3. termín | ||||||||||||||
13.6. | Reservation DevConf 2024 | |||||||||||||||
27.6. | Reservation Promoce MITAI | |||||||||||||||
Fri | 5.4. | IVS ex Půlsemestrá… | TOI le Goldmann | INC ex 14:00… | INC ex 16:00… | |||||||||||
12.4. | TOI le Goldmann | IZLO ex předtermín | ||||||||||||||
19.4. | TOI le Goldmann | |||||||||||||||
26.4. | TOI le Goldmann | |||||||||||||||
3.5. | TOI le Goldmann | INC xc Matoušek | ||||||||||||||
10.5. | IDS ex 1. termín | ISU ex 1. termín (D0207) | ||||||||||||||
17.5. | IZG ex 1. termín | |||||||||||||||
7.6. | Reservation Přijímací řízení MITAI | |||||||||||||||
14.6. | Reservation DevConf 2024 | |||||||||||||||
Sat | 15.6. | Reservation DevConf 2024 | ||||||||||||||
22.6. | Reservation | |||||||||||||||
Sun |
Abbreviations:
le - lecture, se - seminar, xc - exercise, lb - hw. laboratory, pc - computer laboratory, ex - exam
le - lecture, se - seminar, xc - exercise, lb - hw. laboratory, pc - computer laboratory, ex - exam