Lecture Room 154

Campus Božetěchova 2, 2nd basement

Academic year 2023/2024, summer semester
DayWeek 07:00
07:50
08:00
08:50
09:00
09:50
10:00
10:50
11:00
11:50
12:00
12:50
13:00
13:50
14:00
14:50
15:00
15:50
16:00
16:50
17:00
17:50
18:00
18:50
19:00
19:50
20:00
20:50
21:00
21:50
Mon 5.2.     IVH se Mrázek PPP le Jaroš   ISU le Husa IZLO le Lengál    
12.2.     IVH se Mrázek PPP le Jaroš   ISU le Husa IZLO le Lengál    
19.2.     IVH se Mrázek PPP le Bayer   ISU le Husa IZLO le Lengál    
26.2.     IVH se Mrázek PPP le Jaroš   ISU le Husa IZLO le Holík    
4.3.     IVH se Mrázek PPP le Jaroš   ISU le Jaroš IZLO le Holík    
11.3.     IVH se Mrázek PPP le Jaroš   ISU le Jaroš IZLO le Holík    
18.3.     IVH se Mrázek PPP le Jaroš   ISU ex 14:00-15:30…          
18.3.                 ISU ex 15:30-17:00…        
25.3.     IVH se Matoušek PPP le Jaroš   ISU le Jaroš IOS ex 17:00-19:00…    
25.3.           PPP ex Půlse…                
8.4.     IVH se Mrázek PPP le Jaroš   ISU le Jaroš        
15.4.     IVH se Mrázek PPP le Jaroš   ISU le Goldmann        
22.4.     IVH se Mrázek PPP le Jaroš   ISU le Goldmann        
29.4.     IVH se Mrázek PPP le Bayer   ISU le Jaroš        
29.4.               ISU ex předtermín 1 (D0206)        
6.5.               IPK ex 1. termín          
13.5.     IPP ex 1. termín                  
Tue lect             IMA1 le Hliněná IJC le Peringer      
6.2.       MBA le Rogalewicz                  
13.2.       MBA le Rogalewicz                  
20.2.       MBA le Holík                  
27.2.       MBA le Rogalewicz                  
5.3.       MBA le Rogalewicz                  
12.3.       MBA le Rogalewicz                  
19.3.       MBA le Rogalewicz                  
26.3.       MBA le Češka                  
2.4.       MBA le Češka                  
9.4.       MBA le Češka                  
16.4.       MBA le Fiedor                  
23.4.       MBA le Fiedor                  
30.4.       MBA le Fiedor                  
7.5.     FLP ex 1. termín IOS ex 1. termín IOS ex 1. termín    
14.5.           INC ex 1. termín              
28.5.     IPP ex 2. termín   IZLO ex 13:00-15:00…            
4.6.     IZLO ex 3. termín                    
25.6. Reservation Promoce BIT      
Wed 7.2.   POS le Lampa   IVS le Dytrych IOS le Vojnar IZG le Milet  
14.2.   POS le Lampa   IVS le Kozák IOS le Vojnar IZG le Milet  
21.2.   POS le Lampa   IVS le Dytrych IOS le Vojnar IZG le Milet  
28.2.   POS le Lampa   IVS le Dytrych IOS le Vojnar IZG le Milet  
6.3.   POS le Lampa   IVS le Dytrych IOS le Lengál IZG le Milet  
13.3.   POS le Lampa   IVS le Malík IOS le Vojnar IZG le Milet  
13.3.                     IZG ex 17:00…      
20.3.   POS le Lampa   IVS le Dytrych,… IOS le Vojnar IZG le Milet  
27.3.   POS le Lampa   IVS le Dytrych,… IOS le Vojnar IZG le Milet  
3.4.   POS le Lampa   IVS le Malík IOS le Vojnar IZG le Milet  
10.4.   POS le Lampa   IVS le Dytrych,… IOS le Rogalewicz IZG le Milet  
17.4.   POS le Lampa   IVS le Dytrych IOS le Vojnar IZG le Milet  
24.4.   POS le Lampa       IOS le Vojnar IZG le Milet  
15.5.     IZU ex 1. termín                  
22.5.                 IOS ex 2. termín        
5.6.                   IOS ex 3. termín      
12.6.                     Reservation DevConf 2024
26.6. Reservation Promoce BIT      
10.7. Reservation ESCAMPIG 2024 (MU)    
Thu 8.2.           SLOa le Rogalewicz PIS le Hynek        
15.2.       ITS le Smrčka SLOa le Rogalewicz PIS le Burget        
22.2.       ITS le Smrčka SLOa le Rogalewicz PIS le Burget        
29.2.       ITS le Smrčka SLOa le Rogalewicz PIS le Burget        
7.3.       ITS le Smrčka SLOa le Rogalewicz PIS le Burget        
14.3.       ITS le Smrčka SLOa le Rogalewicz PIS le Burget        
21.3.       ITS le Smrčka SLOa le Lengál PIS le Burget        
28.3.       ITS le Smrčka SLOa le Rogalewicz PIS le Burget        
28.3.               PIS ex 14:00…            
4.4.     Reservation Inaugurace děkana FIT PIS le Burget        
11.4.       ITS le Smrčka SLOa le Rogalewicz PIS le Burget        
18.4.       ITS le Smrčka SLOa le Lengál PIS le Burget        
25.4.       ITS le Smrčka SLOa le Lengál PIS le Hynek        
2.5.   ISJ le Smrž ITS le Smrčka     PIS le Hynek Reservation Rezervace Excel@FIT
9.5.             IMA1 ex 13:30-15:30 1. termín          
16.5.             IZLO ex 1. termín            
23.5.           IDS ex 2. termín              
6.6.     INC ex 3. termín                    
13.6. Reservation DevConf 2024
27.6. Reservation Promoce MITAI      
11.7. Reservation ESCAMPIG 2024 (MU)    
Fri 9.2.       IZLO le Lengál                  
16.2.       IZLO le Lengál ITY le Křena              
23.2.       IZLO le Lengál ITY le Křena              
1.3.       IZLO le Holík                  
8.3.       IZLO le Holík ITY le Křena              
22.3.           ITY le Křena              
5.4.   IVS ex Půlsemestrá… IVS se Malík… ITY le Křena INC ex 14:00…   INC ex 16:00…        
12.4.                 IZLO ex předtermín        
19.4.       IVS xc Regéciová… ITY le Křena, Smrčka              
26.4.           ITY le Křena              
3.5.   IPA ex 08:00-10:00… ISU ex předtermín 2 (D0206) INC xc Matoušek          
10.5.       IDS ex 1. termín                  
17.5.       IZG ex 1. termín                  
24.5.             IMA1 ex 13:30-15:30 2. termín          
14.6. Reservation DevConf 2024
12.7. Reservation ESCAMPIG 2024 (MU)    
Sat 15.6.   Reservation DevConf 2024      
13.7.   Reservation ESCAMPIG 2024 (MU)            
Sun                            
Abbreviations:
le - lecture, se - seminar, xc - exercise, lb - hw. laboratory, pc - computer laboratory, ex - exam
Back to top