Lecture Room 300

Campus Božetěchova 2, 1st floor

Academic year 2023/2024, summer semester
DayWeek 07:00
07:50
08:00
08:50
09:00
09:50
10:00
10:50
11:00
11:50
12:00
12:50
13:00
13:50
14:00
14:50
15:00
15:50
16:00
16:50
17:00
17:50
18:00
18:50
19:00
19:50
20:00
20:50
21:00
21:50
Mon 15.4.     IMA1 le Fuchs ISU le Orság ISU le Goldmann        
22.4.     IMA1 le Fuchs ISU le Orság ISU le Goldmann        
29.4.     IMA1 le Fuchs ISU le Orság ISU le Jaroš        
29.4.               ISU ex předtermín 1 (D105)        
6.5.     ISJ ex 1. termín     IPK ex 1. termín          
13.5.     IPP ex 1. termín   PRL ex 1. termín          
20.5.     ISU ex 2. termín   ISJ ex 2. termín            
27.5.     IZG ex 2. termín                    
Tue lect             IMA1 le Hliněná IJC le Peringer      
16.4.   ITW le Hynek IDS le Rychlý                
23.4.   ITW le Burget IDS le Rychlý                
30.4.   ITW le Burget, Hynek IDS le Rychlý                
30.4.   ITW ex 08:30… ITW ex 09:15…                      
7.5.     FLP ex 1. termín IOS ex 1. termín IOS ex 1. termín      
14.5.           INC ex 1. termín              
21.5.       IPK ex 2. termín   IJC ex 1. termín            
28.5.     IPP ex 2. termín   IZLO ex 2. termín            
4.6.     IZLO ex 3. termín       IZG ex 3. termín          
25.6. Reservation Promoce BIT        
Wed 17.4.     IOS le Vojnar IVS le Dytrych IOS le Vojnar IZG le Milet  
24.4.     IOS le Vojnar     IOS le Vojnar IZG le Milet  
15.5.     IZU ex 1. termín                  
22.5.     FLP ex 2. termín ITS ex 1. termín IOS ex 2. termín        
29.5.           IPK ex 3. termín              
5.6.       IDS ex 3. termín         IOS ex 3. termín      
12.6. Reservation Zápisy 1. roč. BIT   Reservation DevConf 2024
12.6.     Committee (Admission Exams) 09:00-11:00… Committee (Admission Exams) 11:00-13:00… Committee (Admission Exams) 13:00-14:30…            
12.6.     Committee (Admission Exams) 09:00…       Committee (Admission Exams) 13:00-14:30…            
12.6.               Committee (Admission Exams) 14:30-16:30 Komise č. 4        
26.6. Reservation Promoce BIT      
10.7. Reservation ESCAMPIG 2024 (MU)    
Thu 18.4.   ISJ le Smrž INC le Matoušek INC se Setinský INC le Matoušek INC se Setinský ICP se Peringer  
18.4.       INC ex 10:00…                    
25.4.   ISJ le Smrž INC le Matoušek INC se Setinský INC le Matoušek INC se Setinský ICP se Peringer  
2.5. Reservation Rezervace Excel@FIT
9.5.       KRY ex 1. termín   IMA1 ex 13:30-15:30 1. termín          
16.5.             IZLO ex 1. termín            
23.5.           IDS ex 2. termín              
30.5.     INC ex 2. termín                    
6.6.     INC ex 3. termín     IPP ex 3. termín          
13.6. Reservation DevConf 2024
27.6. Reservation Promoce MITAI      
11.7. Reservation ESCAMPIG 2024 (MU)    
Fri 19.4.       IVS xc Regéciová… ITY le Křena, Smrčka              
26.4.           ITY le Křena     IOS le Lengál Dobrovolné demonstrační cvičení: synchronizace, paměť.  
3.5.       ISU ex předtermín 2 (D105) INC xc Matoušek IOS le Lengál  
10.5.       IDS ex 1. termín   ISU ex 1. termín (D105)          
17.5.       IZG ex 1. termín                  
24.5.             IMA1 ex 13:30-15:30 2. termín          
31.5.     IZU ex 2. termín       IJC ex 2. termín        
7.6. Reservation Přijímací řízení MITAI IMA1 ex 14:00-16:00…          
14.6. Reservation DevConf 2024
12.7. Reservation ESCAMPIG 2024 (MU)    
Sat 15.6.   Reservation DevConf 2024      
22.6.   Reservation    
13.7.   Reservation ESCAMPIG 2024 (MU)            
Sun                            
Abbreviations:
le - lecture, se - seminar, xc - exercise, lb - hw. laboratory, pc - computer laboratory, ex - exam
Back to top