Bachelor study IT 2nd year

Academic year 2023/2024, summer semester

Day: 2024-02-21, week 08 (even)
Classes: 2024-02-05 - 2024-05-03

DayGroup 07:00
07:50
08:00
08:50
09:00
09:50
10:00
10:50
11:00
11:50
12:00
12:50
13:00
13:50
14:00
14:50
15:00
15:50
16:00
16:50
17:00
17:50
18:00
18:50
19:00
19:50
20:00
20:50
21:00
21:50
Mon xx BPC-AE2 le T12/SD 2.94 Šotner BPC-AE2 xc T12/SD 2.94 Šotne… 0MS xc A1/1843 Byrtus 0AX xc A4/602 Pavlíková BPC-AE2 pc T12/SC 6.66 Šotner v… 0AX xc A4/602 Pavlíková ITW pc N103 Vaško 2., 4., 5., 11., 12., týden    
xx     AIT xc T10/N 3.23 Ellederová AIT xc T10/N 3.23 Ellederová BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Kufa   1KADH-L le Buček rozvrh bude upřesněn před začátkem letního semestru: https://is.muni.cz/predmet/phil/jaro2024/TIM_B_026 4., 6., 8., 10., 12., 14. týden    
xx     BAN4 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová BAN4 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová I2C le O203 Skokanová 1., 2., 3., 4., 5., 6., týden BAN4 xc T10/N 3.27 Sedláček IBS le E104 Očenášek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden      
xx   IMA1 xc T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Šotner 9 - 12 týden BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Šotner 9 - 12 týden        
xx       BPC-AE2 pc T12/SC 6.66 Šotner v… BPC-AE2 pc T12/SC 6.66 Šotner v…   BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Kufa IOS ex D0206 D0207 D105 17:00-19:00… 2024-03-25      
xx     BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Kratochvíl BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Kratochvíl I2C le O203 Matoušek 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden I2C lb O203 Skokanová 1., 2., 3., 4., 5., 6., týden IZLO le D0206 D105 Lengál 1., 2., 3., týden      
xx     BPC-PRP le T12/SD 1.47 Burian 1., 4., 5., 6., týden IZU ex E104 E105 E112 11:00… 2024-03-25 BPC-MA2A xc T8/T 5.22 Vítovec   I2C lb O203 Matoušek 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden IZLO le D0206 D105 Holík 4., 5., 6., 7., týden      
xx   BPC-PPK pc T12/SA 2.04 Janda IBS lb N105 Očenášek 7., 8., 10., 13. týden   IMA1 xc T8/T 5.22 Polický 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden        
xx     BPC-PRP le T12/SD 1.47 Jílek 3., 7., 8., 9., týden   DKFII-L le U2/327 Fišerová ISU le D0206 D0207 D105 Husa 1., 2., 3., 4., týden PLAB xc IO/P287 Bumberová even      
xx     BPC-PRP le T12/SD 1.47 Cihlář 2024-04-08 IBS lb N105 Očenášek 7., 8., 10., 13. týden   ISU le D0206 D0207 D105 Jaroš 5., 6., 8., 10., týden PRIS le IO/E340 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., týden  
xx     BPC-PRP le T12/SD 1.47 Svědiroh 11., 12., týden IMA1 xc D0207 Fuchs |… 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden   ISU le D0206 D0207 D105 Goldmann 11., 12., 13. týden XPC-NE4 xc T10/N 3.23 Soběslavská      
xx     BPC-PRP le T12/SD 1.47 2024-04-29 ISU le D105 Orság 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 10., 11., 12., 13. týden ISU ex D0206 14:00-15:30… 2024-03-18 ITW pc N103 Vaško 2., 4., 5., 11., 12., týden        
xx     IBS lb N105 Očenášek 7., 8., 10., 13. týden ISU ex D105 11:00-12:30… 2024-03-18   ISU ex D105 14:00-15:30… 2024-03-18 IZG pc O204 Vaško 2024-02-26        
xx     IMA1 le D105 Fuchs 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden   ISU ex D105 12:30-14:00… 2024-03-18   ISU ex D0206 15:30-17:00… 2024-03-18 uceP xc IO/P164 Zahoran      
xx       IMA1 xc T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden ITW pc N103 Očenášek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden   ISU ex D105 15:30-17:00… 2024-03-18          
xx       ITW pc N103 Očenášek 3., 4., 5., 11., 12., týden     ITW pc N103 Očenášek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IZG pc O204 Šilling 2024-03-11        
xx     IVH se D0206 Mrázek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 10., 11., 12., 13. týden XPC-VPM xc T8/T 5.03 Šmarda even   IZG pc O204 Vaško 2024-02-26 IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-25        
xx     IVH se D0206 Matoušek 2024-03-25 XPC-VPM xc T8/T 5.03 Šmarda odd   IZG pc O204 Šilling 2024-03-11 IZG pc O204 Reich 2024-04-08        
xx     IZLO xc A112 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden       IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-25 IZG pc O204 Milet 2024-04-22        
xx     IZLO xc A113 Holík 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden       IZG pc O204 Reich 2024-04-08 IZG pc O204 Vaško 2024-03-04        
xx     KdasP ex IO/P287 09:00-11:00… 2024-07-22       IZG pc O204 Milet 2024-04-22 IZG pc O204 Šilling 2024-03-18        
xx       N2 xc A1/1032 Ryšavá     IZG pc O204 Vaško 2024-03-04 IZG pc O204 Reich 2024-04-15        
xx     XPC-FR2 xc T10/N 3.24 Šedrlová       IZG pc O204 Šilling 2024-03-18 IZG pc O204 Milet 2024-04-29        
xx     XPC-VPM le T8/T 5.03 Šmarda       IZG pc O204 Reich 2024-04-15            
xx               IZG pc O204 Milet 2024-04-29            
xx             PLAB xc IO/P287 Bumberová even IZLO xc A112 Holík 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden          
xx             PLAB xc IO/P287 Bumberová odd PLAB xc IO/P287 Bumberová even          
xx             XPC-NE4 xc T10/N 3.23 Soběslavská PLAB xc IO/P287 Bumberová odd          
xx             fapP le IO/P384 Bartoš XPC-NE2 xc T10/N 3.23 Soběslavská          
xx                 XPC-PEP le T10/N 3.29 Švandová      
xx                 uceP xc IO/P164 Zahoran          
Tue all       IPP le E104 E105 E112 Kolář 1., 4., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 13. týden IZU le E104 E105 E112 Zbořil              
all       IPP le E104 E105 E112 Křivka 2., 3., 5., 12., týden                  
xx   0MV xc A4/615 Tomášek IDS ex D105 10:00… 2024-04-02 IDS ex D105 11:00… 2024-04-02 0A8 xc A4/402 Wolná 0AX xc A4/602 Pavlíková T1F le A2/515 Dolož… IMA1 xc A113 Hliněná marP xc IO/P157 Ulrichová  
xx   ITW ex D105 08:30… 2024-03-19 AIT xc T10/N 3.23 Ellederová 0MS xc A1/1843 Byrtus BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Malucha BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Theumer 9 - 12 týden mik1P xc IO/P292 Kruntorádová  
xx   ITW ex D105 08:30… 2024-04-30 BAN3 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová   1DS-2 xc U5/118 Králík IZU ex E104 E105 E112 14:00… 2024-03-26 BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Malucha   IPA pc N203 Goldmann 3., 5., 6., 8., 9., 11., 12., 13. týden    
xx     BAN4 xc T10/N 3.27 Sedláček AIT xc T10/N 3.23 Ellederová BPC-MOL le 13:00-14:50… BPC-MOL lb 15:00 -16…   ISU pc N103 Klhůfek    
xx     BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Král BAN4 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová IMA1 le D0206 D105 Hliněná HLS-KE le A/118 Vejpustek   ISU pc N104 Husa    
xx   BPC-MA2A xc T8/T 5.22 Vítovec   BAN4 xc T10/N 3.27 Sedláček IZU le E104 E105 E112 Zbořil IJC le D0206 D105 Peringer ISU pc N105    
xx     BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Theumer 9 - 12 týden uceP le IO/P384 Křížová IMA1 xc A113 Hliněná 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden   IZG pc O204 Vaško 2024-02-27    
xx   BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 08:00-10:00… 2024-06-11   BPC-AUD lb T12/SE 6.125 Král   ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IPA le E105 Orság IZG pc O204 Šilling 2024-03-12    
xx   ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 10:30-12:30 3. termín 2024-06-11   ISU pc N104 Husa IPA pc N203 Goldmann 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-26    
xx   BPC-PA2 xc T12/SD 2.100 Langerová BPC-ZSL le T12/SD 2.99 Mézl 1., 2., 3., 4., 5., 6., 9., 10., 11., 12., 13. týden T1F xc A2/515 Dolož… ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Reich 2024-04-09    
xx   ISU pc N104 Setinský IMA1 xc T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden BPC-ZSL le T12/SD 2.99 Jiřík 7., 8., týden   ISU pc N104 Husa IZG pc O204 Milet 2024-04-23    
xx   ISU pc N105 ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden F2 xc A4/406 Denemarková ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Vaško 2024-03-05    
xx   ITW le D105 Hynek 1., 2., 3., 8., 9., 11., týden ISU pc N104 Setinský IDS D105 Hroma… 2024-02-27   ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden IZG pc O204 Šilling 2024-03-19    
xx   ITW le D105 Burget 4., 5., 6., 7., 10., 12., 13. týden ISU pc N105 Goldmann IDS D105 Hroma… 2024-03-12   ITW pc N204 Hynek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IZG pc O204 Vaško 2024-02-27 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-02    
xx     ITW ex D105 09:15… 2024-03-19 IZG pc O204 Vaško 2024-02-27 IDS D105 Hroma… 2024-03-19   IZG pc O204 Vaško 2024-02-27 IZG pc O204 Šilling 2024-03-12 IZG pc O204 Reich 2024-04-16    
xx     ITW ex D105 09:15… 2024-04-30 IZG pc O204 Šilling 2024-03-12 IDS D105 Hroma… 2024-03-26   IZG pc O204 Šilling 2024-03-12 IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-26 IZG pc O204 Milet 2024-04-30    
xx   IZG pc O204 Vaško 2024-02-27 IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-26 IMA1 xc T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-26 IZG pc O204 Reich 2024-04-09        
xx   IZG pc O204 Šilling 2024-03-12 IPP le E104 E105 E112 Kolář 1., 4., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 13. týden   IZG pc O204 Reich 2024-04-09 IZG pc O204 Milet 2024-04-23        
xx   IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-26 IPP le E104 E105 E112 Křivka 2., 3., 5., 12., týden   IZG pc O204 Milet 2024-04-23 IZG pc O204 Vaško 2024-03-05        
xx   IZG pc O204 Reich 2024-04-09 IZG pc O204 Reich 2024-04-09 ISU pc N103 N104 IZG pc O204 Vaško 2024-03-05 IZG pc O204 Šilling 2024-03-19        
xx   IZG pc O204 Milet 2024-04-23 IZG pc O204 Milet 2024-04-23 ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Šilling 2024-03-19 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-02        
xx   IZG pc O204 Vaško 2024-03-05 IZG pc O204 Vaško 2024-03-05 ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-02 IZG pc O204 Reich 2024-04-16        
xx   IZG pc O204 Šilling 2024-03-19 IZG pc O204 Šilling 2024-03-19 ITW pc N204 Hynek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IZG pc O204 Reich 2024-04-16 IZG pc O204 Milet 2024-04-30        
xx   IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-02 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-02 IZLO xc D0207 Holík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden IZG pc O204 Milet 2024-04-30 MPC-EIC lb T12/SC 2.86 Kadlec        
xx   IZG pc O204 Reich 2024-04-16 IZG pc O204 Reich 2024-04-16 N2 xc A1/1032 Ryšavá N2 xc A1/1032 Ryšavá   marP xc IO/P157 Ulrichová      
xx   IZG pc O204 Milet 2024-04-30 IZG pc O204 Milet 2024-04-30     XPC-ELB le T12/SF 2.162 Kadlec   mik1P xc IO/P292 Kruntorádová      
xx   IZLO xc A113 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden   KdasP le IO/P384 Kalová     fapP xc IO/E340 Sobotková odd          
xx     ZFI xc IO/P284 Srbová KdasP ex IO/P384 11:30-12:45… 2024-03-12     mik1P xc IO/P292 Kruntorádová          
xx         KdasP ex IO/P384 11:45-12:45… 2024-04-16                  
xx       N6 xc A1/1032 Ryšavá                    
xx         PLAB le IO/P381 Koráb                  
xx         ZFI xc IO/P284 Srbová                  
Wed all   IDS le E104 E105 E112 Bartík 1., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10., 11., 12., týden                      
all   IDS le E104 E105 E112 Rychlý 2., 7., týden                      
xx   BPC-IOT le T12/SD 1.52 Mašek 0A8 xc A4/402 Wolná BPC-ZSW pc T12/SE 5.127 Musil 0SE xc A4/404 Staňková BPC-PSM le T8/T 2.35 Starý   IMK T8/T 5.27 Koktavý…  
xx   0MR lb A1/0636 Holoubek 1., 2., 3., 4., týden   BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Král 9 - 12 týden HKO xc L314 Kalášek odd    
xx   0MR lb A1/0636 Nevoral 5., 6., 7., týden   HKO xc L314 Kalášek 2024-05-01 BPC-MA2A xc T8/T 5.22 Vítovec… IIZ pc N203 Ergens 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N103 Semerád 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   0MR lb A1/0636 Hůlka 8., 9., týden   IAM le D0207 Lengál 1., 2., 3., týden BPC-ZSW pc T12/SE 5.127 Musil IMA1 xc A113 Polický 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   0MR lb A1/0636 Juříček 10., 11., 12., 13. týden   HVR xc L314 Kalášek odd   IMK lb T8/T 3.07 Trčka odd      
xx BPC-MOL lb 7:30 - 9:10… BAN3 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová   IAM le D0207 Holík 4., 5., 6., týden IIZ le N203 Ergens 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   IMK pc T8/T 5.27 Bogatyreva even      
xx     BAN4 xc T10/N 3.27 Walek   IAM le D0207 Hliněná 7., 8., 9., týden IMA1 xc D0207 Hlavičková 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N103 Semerád 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N105 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Král 9 - 12 týden IAM le D0207 Češka 10., 11., 12., týden   IMK le T8/T 3.02 Koktavý marP xc IO/P157 Ulrichová      
xx     BPC-AUD le T8/T 0.10 Kratochvíl IAN pc Q304 Bendel 2., 4., 5., 7., 10., 12., týden   IOS le D0206 D105 Vojnar 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden          
xx     BPC-MOL lb 9:30 -11:10… IJA se E104 E112 Kočí 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., týden ISU pc N103 Klhůfek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden        
xx   FIT le Aula profesora Braunera Klapetek HVR xc L314 Kalášek 2024-05-01 ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden        
xx   HKO xc L314 Kalášek 2024-05-01 IDS E112 Hroma… 2024-02-28   ISU pc N104 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden        
xx   HKO xc L314 Kalášek odd ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden IZLO xc A112 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden        
xx     IAN le G202 Malík 1., 3., 6., 8., 9., 11., týden   ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden IZA le G202 Hrubý 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden            
xx     IAN pc Q304 Bendel 2., 4., 5., 7., 10., 12., týden   ITW pc N203 John 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IZG pc O204 Vaško 2024-02-28            
xx   IDS le E104 E105 E112 Bartík 1., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10., 11., 12., týden   IVS le D0206 D105 Dytrych 1., 3., 4., 5., 12., týden IZG pc O204 Šilling 2024-03-13            
xx   IDS le E104 E105 E112 Rychlý 2., 7., týden   IVS le D0206 D105 Malík 6., 9., týden IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-27            
xx   IMA1 xc T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IDS E112 Hroma… 2024-03-13   IVS le D0206 D105 Dytrych,… 7., 8., 10., týden IZG pc O204 Reich 2024-04-10            
xx   ISU pc N103 N104 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IDS E112 Hroma… 2024-03-20   IVS le D0206 D105 Regéciová 2024-04-17 IZG pc O204 Milet 2024-04-24            
xx   ISU pc N105 Orság 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IDS E112 Hroma… 2024-03-27   IZG pc O204 Vaško 2024-02-28 IZG pc O204 Kubík 2024-02-21            
xx   R2 xc A1/1140 Vallová IMA1 xc D0207 Hliněná 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IZG pc O204 Šilling 2024-03-13 IZG pc O204 Vaško 2024-03-06            
xx       IMA1 xc T8/T 5.22 Fuchs 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-27 IZG pc O204 Šilling 2024-03-20            
xx     IOS le D105 Vojnar 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IZG pc O204 Reich 2024-04-10 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-03            
xx       ISU pc N103 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IZG pc O204 Milet 2024-04-24 IZG pc O204 Reich 2024-04-17            
xx       ISU pc N104 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IZG pc O204 Kubík 2024-02-21 IZLO xc A112 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden            
xx       ISU pc N105 Orság 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IZG pc O204 Vaško 2024-03-06 N2 xc A1/1032 Ryšavá            
xx       ITW pc N203 John 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IZG pc O204 Šilling 2024-03-20   XPC-IPD le T8/T 3.22 Pavlíčková      
xx       IZG pc O204 Vaško 2024-02-28 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-03                
xx       IZG pc O204 Šilling 2024-03-13 IZG pc O204 Reich 2024-04-17                
xx       IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-27 N4 xc A1/1032 Ryšavá                
xx       IZG pc O204 Reich 2024-04-10   fapP xc IO/E339 Sobotková even              
xx       IZG pc O204 Milet 2024-04-24   fapP xc IO/E339 Sobotková odd              
xx       IZG pc O204 Kubík 2024-02-21                    
xx       IZG pc O204 Vaško 2024-03-06                    
xx       IZG pc O204 Šilling 2024-03-20                    
xx       IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-03                    
xx       IZG pc O204 Reich 2024-04-17                    
xx     KdasP ex IO/P287 09:00-11:00… 2024-07-17 JA3 xc T10/N 3.27 Walek                  
xx       N8 xc A1/1032 Ryšavá                    
xx       R2 xc A1/1140 Vallová                    
xx     XPC-FR2 xc T10/N 3.25 Šedrlová XPC-KPT xc T8/T 3.22 Pavlíčková              
xx     XPC-ITA2 xc T10/N 3.24 Langerová fapP xc IO/E339 Sobotková even                  
xx     marP le IO/P384 Kaňovská fapP xc IO/E339 Sobotková odd                  
Thu all   IPK le E104 E105 E112 Veselý 1., 2., 3., 4., 5., 8., 9., 12., 13. týden         IZG le E104 E105 E112 Milet 1., 10., 12., 13. týden          
all   IPK le E104 E105 E112 Ryšavý 6., 7., 10., 11., týden         IZG le E104 E105 E112 Španěl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., týden          
xx   BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 08:00-10:00… 2024-05-09 0SE xc A4/404 Staňková 0AX xc A4/602 Pavlíková 0SE xc A4/404 Staňková 1CNCO xc U9/108 Váňa ICP se D0206 Peringer 2024-05-02    
xx   BPC-PSM lb T10/N 1.62 Starý 1HERDES le počítačová učebna Vaněk   BPC-IOT lb T12/SC 5.35 Dvořák AEU xc T10/N 3.23 Smutný BAN4 xc T10/N 3.23 Smutný      
xx     AIT xc T10/N 3.23 Ellederová AIT xc T10/N 3.23 Ellederová INC se D0207 D105 Matoušek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden BPC-MA2A le T8/T 0.30 Vítovec INC se D105 Matoušek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden ICP se D105 Peringer 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx     BAN4 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová BAN2 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Burian 1., 2., 3., 4., 5., 6., 12., týden IMA1 xc T8/T 5.22 Fuchs ISU pc N103 Sakin    
xx   HKO xc L314 Kalášek 2024-05-02   BAN4 xc T10/N 3.27 Walek BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Jílek 7., 8., 9., týden ISU pc N103 Sakin ISU pc N104 Husa    
xx   IMA1 xc A113 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden BPC-IOT lb T12/SC 5.35 Dvořák   BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Cihlář 2024-04-11 ISU pc N104 Husa ISU pc N105    
xx   IPK le E104 E105 E112 Veselý 1., 2., 3., 4., 5., 8., 9., 12., 13. týden BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 10:30-12:30 1. termín 2024-05-09 BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Horeličan 2024-04-18 IZA se D0207 Hrubý IZG pc O204 Vaško 2024-02-29    
xx     BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Burian 1., 2., 3., 4., 5., 6., 12., týden   BPC-PRP lb T12/SD 1.51 2024-05-02 IZLO xc A113 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden IZG pc O204 Šilling 2024-03-14    
xx     BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Jílek 7., 8., 9., týden BPC-PSM lb T10/N 1.62 Starý   BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Mézl 1., 7., 11., 13. týden   IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-28    
xx     BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Cihlář 2024-04-11   BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Mézl 1., 7., 11., 13. týden BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Lázňovský 3., 5., týden   IZG pc O204 Reich 2024-04-11    
xx     BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Horeličan 2024-04-18   BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Lázňovský 3., 5., týden BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Jiřík 2024-04-04   IZG pc O204 Milet 2024-04-25    
xx     BPC-PRP lb T12/SD 1.51 2024-05-02   BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Jiřík 2024-04-04 RET le G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden   IZG pc O204 Kubík 2024-02-22    
xx   IPK le E104 E105 E112 Ryšavý 6., 7., 10., 11., týden BPC-PSM lb T10/N 1.62 Starý   FIK xc G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden uceP xc IO/P287 Gláserová   IZG pc O204 Vaško 2024-03-07    
xx   ISJ le D0206 Smrž 2024-05-02   BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Mézl 1., 7., 11., 13. týden   ICS xc D0207 Pluskal… 1., 2., 4., 11., týden     IZG pc O204 Šilling 2024-03-21    
xx   ISJ le D105 Smrž 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., týden   BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Lázňovský 3., 5., týden   ICS xc D0207 Jašek… 8., 9., týden     IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-04    
xx   ISJ le G202 Smrž 2024-04-04   BPC-ZSL lb T12/SE 3.144 Jiřík 2024-04-04   IMA1 xc A113 Polický     IZG pc O204 Reich 2024-04-18    
xx   ISU pc N104 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden F2 xc A4/406 Denemarková HVR xc L314 Kalášek odd     IZG pc O204 Milet 2024-05-02    
xx   HKO xc L314 Kalášek odd IAM xc A113 Lengál 1., 2., 3., týden INC le D105 Fučík 1., 2., 3., 4., týden PRM le G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden      
xx   IZG pc O204 Vaško 2024-02-29 HVR xc L314 Kalášek 2024-05-02 IAM xc A113 Holík 4., 5., 6., týden INC le D105 Kořenek 5., 6., 7., 8., týden          
xx   IZG pc O204 Šilling 2024-03-14 IMA1 xc A113 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IAM xc A113 Hliněná 7., 8., 9., týden INC le D105 Matoušek 10., 11., 12., 13. týden          
xx   IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-28 ISU pc N104 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IAM xc A113 Andriushchenko 10., 11., 12., týden IPA pc N205 Goldmann 1., 2., 3., 5., 6., 8., 9., 11., 12., 13. týden            
xx   IZG pc O204 Reich 2024-04-11 ISU pc N105 Orság IAM xc A113 2024-05-02 ISU pc N104 Husa            
xx   IZG pc O204 Milet 2024-04-25 ISU pc N204 Semerád 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IAM pc N104 N105 Holík 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N204 Sedlák            
xx   IZG pc O204 Kubík 2024-02-22 ITS le D0206 Smrčka 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden ICS se E112 Pluskal 1., 2., 4., 10., 11., týden ITW pc N103 Lazúr 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden            
xx   IZG pc O204 Vaško 2024-03-07 ITS le G202 Smrčka 2024-04-04 ICS se E112 Jašek 3., 8., 9., 13. týden IZG le E104 E105 E112 Milet 1., 10., 12., 13. týden          
xx   IZG pc O204 Šilling 2024-03-21 IZG pc O204 Vaško 2024-02-29 ICS se E112 Dybal 5., 12., týden IZG le E104 E105 E112 Španěl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., týden          
xx   IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-04 IZG pc O204 Šilling 2024-03-14 ICS se E112 Tichý 2024-03-14 MPC-EIC lb T12/SC 2.86 Steinbauer            
xx   IZG pc O204 Reich 2024-04-18 IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-28 ICS se E112 Mrnuštík 2024-03-21                
xx   IZG pc O204 Milet 2024-05-02 INC le D0207 D105 Fučík 1., 2., 3., 4., týden KdasP xc IO/P157 Kalová              
xx   IZLO xc A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden INC le D0207 D105 Kořenek 5., 6., 7., 8., týden mik1P le IO/P384 Škapa              
xx   VSDH2 le počítačová učebna Vaněk INC le D0207 D105 Matoušek 10., 11., 12., 13. týden uceP xc IO/P287 Gláserová              
xx       IZG pc O204 Reich 2024-04-11 IPA pc N203 Goldmann 3., 5., 6., 8., 9., 11., 12., 13. týden                
xx       IZG pc O204 Milet 2024-04-25 ITW pc N103 Lazúr 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden                
xx       IZG pc O204 Kubík 2024-02-22 IZG pc O204 Vaško 2024-02-29                
xx       IZG pc O204 Vaško 2024-03-07 IZG pc O204 Šilling 2024-03-14                
xx       IZG pc O204 Šilling 2024-03-21 IZG pc O204 Čižmarik 2024-03-28                
xx       IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-04 IZG pc O204 Reich 2024-04-11                
xx       IZG pc O204 Reich 2024-04-18 IZG pc O204 Milet 2024-04-25                
xx       IZG pc O204 Milet 2024-05-02 IZG pc O204 Kubík 2024-02-22                
xx       IZLO xc A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden IZG pc O204 Vaško 2024-03-07                
xx     JA3 xc T10/N 3.27 Walek   IZG pc O204 Šilling 2024-03-21                
xx       N4 xc A1/1032 Ryšavá IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-04                
xx     XPC-ELB le T12/SF 2.162 Kadlec   IZG pc O204 Reich 2024-04-18                
xx     marP xc IO/E109 Gorošová   IZG pc O204 Milet 2024-05-02                
xx     mik1P le IO/P384 Škapa KdasP xc IO/P157 Kalová                  
xx         KdasP ex IO/P384 11:30-13:00… 2024-03-14                  
xx         KdasP ex IO/P384 11:45-13:00… 2024-04-18                  
xx           MPC-EIC lb T12/SC 2.86 Szabó                
xx           N2 xc A1/1032 Ryšavá                
xx         XPC-ITA2 xc T10/N 3.24 Langerová                  
xx         marP xc IO/E109 Gorošová                  
xx         uceP xc IO/P287 Gláserová                  
Fri xx   BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 08:00-10:00… 2024-05-31   1ODI-L xc U5/118 Pec   IZG pc O204 Vaško 2024-03-01 IOS le D105 Lengál Dobrovolné demonstrační cvičení: souborové systémy. 2024-03-22      
xx   BPC-PSM lb T10/N 1.62 Bayer, Starý BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského T12/SD 2.99 10:30-12:30 2. termín 2024-05-31   IZG pc O204 Šilling 2024-03-15 IOS le D105 Lengál 2024-05-03    
xx   BPC-PSM pc T10/N 1.26 Bayer, Starý BPC-PSM lb T10/N 1.62 Bayer, Starý BPC-PSM lb T10/N 1.62 Bayer, Starý IZG pc O204 Reich 2024-04-12 IOS le D105 Lengál Dobrovolné demonstrační cvičení: synchronizace, paměť. 2024-04-26    
xx   IMA1 xc T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden BPC-PSM pc T10/N 1.26 Bayer, Starý BPC-PSM pc T10/N 1.26 Bayer, Starý IZG pc O204 Milet 2024-04-26            
xx   ITW pc N103 Tesařová 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IMA1 xc T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden ITY le D0206 D105 Křena 2., 3., 5., 7., 9., 12., týden IZG pc O204 Kubík 2024-02-23            
xx   IZLO xc A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden ITW pc N103 Tesařová 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden ITY le D0206 D105 Křena, Smrčka 2024-04-19 IZG pc O204 Vaško 2024-03-08            
xx       IVS se D0206 D105 Malík… 2024-04-05 IVS C235 12:00… 2024-05-24 IW2 pc C304 Pluskal 2., 3., 4., týden          
xx   IW2 le C304 Pluskal 2., 3., 4., 5., týden   IZG pc O204 Šilling 2024-03-22            
xx       IZLO le D0206 D105 Lengál 1., 2., 3., týden IZG pc O204 Vaško 2024-03-01 IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-05            
xx       IZLO le D0206 D105 Holík 4., 5., 6., 7., týden IZG pc O204 Šilling 2024-03-15 IZG pc O204 Reich 2024-04-19            
xx     JS2 xc T10/N 3.26 Borecká   IZG pc O204 Reich 2024-04-12 IZG pc O204 Milet 2024-05-03            
xx     KdasP ex IO/P287 09:00-11:00… 2024-07-26   IZG pc O204 Milet 2024-04-26   IZLO ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 předtermín 2024-04-12          
xx     MPC-EIC le T12/SD 2.99 Kadlec   IZG pc O204 Kubík 2024-02-23                
xx     XPC-NE2 xc T10/N 3.23 Soběslavská   IZG pc O204 Vaško 2024-03-08                
xx     uceP xc IO/P158 Zahoran   IZG pc O204 Šilling 2024-03-22                
xx           IZG pc O204 Čižmarik 2024-04-05                
xx           IZG pc O204 Reich 2024-04-19                
xx           IZG pc O204 Milet 2024-05-03                
xx           IZLO xc A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                
xx           IZLO xc A113 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                
xx         JS2 xc T10/N 3.26 Borecká                  
xx         XPC-NE2 xc T10/N 3.23 Soběslavská                  
xx         ZFI le IO/P381 Karas                  
xx         uceP xc IO/P158 Zahoran                  
Abbreviations:
le - lecture, se - seminar, xc - exercise, lb - hw. laboratory, pc - computer laboratory, ex - exam
Back to top