Master Information Technology 2nd year

Academic year 2023/2024, summer semester

Day: 2024-04-19, week 16 (even)
Classes: 2024-02-05 - 2024-05-03

DayGroup 07:00
07:50
08:00
08:50
09:00
09:50
10:00
10:50
11:00
11:50
12:00
12:50
13:00
13:50
14:00
14:50
15:00
15:50
16:00
16:50
17:00
17:50
18:00
18:50
19:00
19:50
20:00
20:50
21:00
21:50
Mon NADE   WAP le G202 Polčák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden               UXIa le E105 Herout 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden    
NBIO         PPP le D0206 Jaroš 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden                  
NEMB         PPP le D0206 Jaroš 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden FLP le E104 E105 E112 Kolář 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 12., 13. týden            
NGRI                       UXIa le E105 Herout 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden    
NNET   WAP le G202 Polčák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden                      
NSPE                   ZRE le E105 Černocký 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden        
NVER         SPP le G202 Bidlo 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 10., 11., 12., 13. týden                  
xx   CSOa ex C304 08:00… 2024-05-06 BIF ex A113 1. termín 2024-05-06 PIS C228 11:00… 2024-05-06   CSOa lb C304 Veselý CSOa le C304 Grégr,… 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden   UXIa le E105 Herout 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden    
xx   CSOa lb C304 Veselý MPR ex E104 1. termín 2024-05-06 FLP le E104 E105 E112 Kolář 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 12., 13. týden MBA pc N203 Rogalewicz 5., 8., týden ZRE pc O204 Černocký 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden    
xx     CSOa C304 09:00-12:00 Theoretical test (Monday 0800-0900) 2024-05-06 KRY ex E112 2. termín 2024-05-20     MBA pc N203 Fiedor 2024-04-29        
xx     NAV ex E105 2. termín 2024-05-20 PPP le D0206 Jaroš 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden MPC-MAT le Aula profesora Braunera Kovár MPA-SYS pc T12/SE 3.144 Musilová,…          
xx       PIS C228 10:30… 2024-05-06 SPP le G202 Bidlo 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 10., 11., 12., 13. týden MPC-MAT ex Aula profesora Braunera 13:00-15:00… 2024-04-29   MULe ex E104 1. termín 2024-05-06        
xx       PIS C228 10:30-11:30… 2024-04-29   MPC-MAT ex Aula profesora Braunera 13:30-15:30 1. termín 2024-05-13 VNV le G202 Veigend 1., 10., týden        
xx     POS ex A112 1. termín 2024-05-06 VYF le A112 Čadík 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden MULe ex E104 3. termín 2024-05-27   VNV le G202 Šátek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 11., 12., 13. týden        
xx   WAP le G202 Polčák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden     PRL ex D105 1. termín 2024-05-13 ZRE le E105 Černocký 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden        
xx     ZREe ex E105 1. termín 2024-05-06     PRL ex E112 2. termín 2024-05-27 ZREe ex E104 3. termín 2024-05-27        
xx             PRL ex E112 3. termín 2024-06-03            
xx             SPP ex E104 3. termín 2024-06-03 ZPO ex E104 1. termín 2024-05-20          
xx             VGEe ex E104 1. termín 2024-05-13              
Tue NEMB       KKO le D0207 Vašíček                    
NIDE       MBA le D0206 Rogalewicz 1., 2., 4., 5., 6., 7., týden                    
NIDE       MBA le D0206 Češka 8., 9., 10., týden                    
NIDE       MBA le D0206 Fiedor 11., 12., 13. týden                    
NISD       NSB le A113 Grégr 1., 6., 7., týden       KRY le G202 Hanáček        
NISD       NSB le A113 Čejka 2., 3., 4., 5., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden                    
NISY           SNT le G202 Peringer              
NMAT       MBA le D0206 Rogalewicz 1., 2., 4., 5., 6., 7., týden     SOA le A1/1836 Šlapal            
NMAT       MBA le D0206 Češka 8., 9., 10., týden                    
NMAT       MBA le D0206 Fiedor 11., 12., 13. týden                    
NNET                 KRY le G202 Hanáček        
NSEC                 KRY le G202 Hanáček        
NSEN       MBA le D0206 Rogalewicz 1., 2., 4., 5., 6., 7., týden                    
NSEN       MBA le D0206 Češka 8., 9., 10., týden                    
NSEN       MBA le D0206 Fiedor 11., 12., 13. týden                    
NVER       MBA le D0206 Rogalewicz 1., 2., 4., 5., 6., 7., týden SNT le G202 Peringer              
NVER       MBA le D0206 Češka 8., 9., 10., týden                    
NVER       MBA le D0206 Fiedor 11., 12., 13. týden                    
xx   EVO le G202 Bidlo 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden BIF le G202 Martínek 1., 4., 5., 8., týden NAV ex E104 3. termín 2024-06-04 BDA ex E104 3. termín 2024-06-04 FLP pc N204 N205 Poliakov 1., 3., 5., týden FLP pc N204 N205 Poliakov 1., 3., 5., týden    
xx   WAP C304 08:00… 2024-04-23 WAP C304 09:00… 2024-04-23 BIF le G202 Burgetová 2., 3., 9., 10., 12., týden RTSa ex L314 12:00… 2024-05-07 BZA ex A112 2. termín 2024-05-28 BIF ex E104 2. termín 2024-05-21   FLP pc N204 N205 Hranický 9., 11., 13. týden    
xx   WAP C304 08:15… 2024-04-23 WAP C304 09:30… 2024-04-23 BIF le G202 Musil 6., 7., 11., týden RTSa ex L314 12:00… 2024-05-21 BZA ex E112 1. termín 2024-05-21 BIF ex E105 3. termín 2024-06-04          
xx   WAP C304 08:30… 2024-04-23 WAP C304 09:45… 2024-04-23 BIF le G202 Martínek,… 2024-04-30 RTSa ex L314 12:00… 2024-06-04 PIS C228 13:00… 2024-05-07 WAP C304 14:00… 2024-04-23 BIN ex A112 2. termín 2024-05-28          
xx   WAP C304 08:45… 2024-04-23 BZA ex E104 3. termín 2024-06-04 MBA ex E105 3. termín 2024-06-04 WAP C304 14:15… 2024-04-23 CPSa le E104 Chudý          
xx       EVO pc L306.1 L306.2 Hurta 2., 4., 6., 8., 10., 12., týden WAP C304 12:00… 2024-04-23 PIS C228 13:30… 2024-05-07 FYO le D0207 Sedlák FLP pc N204 N205 Hranický 9., 11., 13. týden        
xx     EVO ex E112 1. termín 2024-05-14 PMA xc A112 Kreslíková WAP C304 13:00… 2024-04-23 FYO ex D0207 14:00-15:30… 2024-04-30 FYO xc D0207 Sedlák        
xx       EVO ex E104 2. termín 2024-05-21 SNT le G202 Peringer KRY le G202 Hanáček        
xx     FLP ex D0206 D0207 D105 1. termín 2024-05-07 WAP C304 13:45… 2024-04-23 PIS ex E112 1. termín 2024-05-14 SUR ex E112 3. termín 2024-06-04        
xx       KKO le D0207 Vašíček WAP C304 12:15… 2024-04-23 VGE ex A113 3. termín 2024-05-28 SNT ex A113 2. termín 2024-05-28          
xx       MBA le D0206 Rogalewicz 1., 2., 4., 5., 6., 7., týden WAP C304 12:30… 2024-04-23   SOA le A1/1836 Šlapal            
xx       MBA le D0206 Češka 8., 9., 10., týden WAP C304 12:45… 2024-04-23 VGE ex E104 2. termín 2024-05-21              
xx       MBA le D0206 Fiedor 11., 12., 13. týden     WAP C304 14:30… 2024-04-23              
xx     MBA ex E104 1. termín 2024-05-14     WAP C304 14:45… 2024-04-23              
xx     MPA-SYS ex T12/SD 4.117 09:00-11:00… 2024-05-14                      
xx       MPC-MAT xc T8/T 5.03 Hlavičková                    
xx       MPC-MAT T8/T 5.03 Hlavičková                    
xx       MPR ex A112 3. termín 2024-05-28                  
xx       NSB le A113 Grégr 1., 6., 7., týden                    
xx       NSB le A113 Čejka 2., 3., 4., 5., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden                    
xx     PMA le A112 Kreslíková                      
xx     SPP ex E104 1. termín 2024-05-07                      
xx       VNV pc N203 Veigend 2., 3., 4., 7., 9., 10., týden                    
xx       VNV pc N203 Šátek 5., 6., 8., 11., 12., 13. týden                    
xx     VNV ex A218 1. termín 2024-05-14                      
xx       WAP C304 10:00… 2024-04-23                      
xx       WAP C304 10:15… 2024-04-23                      
xx       WAP C304 10:30… 2024-04-23                      
xx       WAP C304 10:45… 2024-04-23                      
Wed NBIO   BIN le D0207 Bidlo 1., 8., 9., týden                        
NBIO   BIN le D0207 Sekanina 2., 3., 4., 5., 6., 7., 10., 11., 12., týden                        
NEMB           RTSa le L306.1 Strnadel 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden                
NGRI           MUL le E105 Bařina 1., 5., 7., 8., 9., 12., týden                
NGRI           MUL le E105 Zemčík 2., 3., 4., týden                
NGRI           MUL le E105 Milet 10., 11., týden                
NIDE         BZA le G202 Hanáček 1., 2., 3., 5., týden                
NIDE         BZA le G202 Malinka 4., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden                
NISD           NSB lb O205 Čejka 1., 2., 4., 6., 8., 10., 11., 12., 13. týden                
NMAL   BIN le D0207 Bidlo 1., 8., 9., týden               SUR le E104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden SUR se E104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
NMAL   BIN le D0207 Sekanina 2., 3., 4., 5., 6., 7., 10., 11., 12., týden                        
NMAT                   SOA xc U3 Návrat        
NSEC         BZA le G202 Hanáček 1., 2., 3., 5., týden                
NSEC         BZA le G202 Malinka 4., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden                
NSEN       MPR le A112 Kreslíková 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 12., týden MPR se A112 Kresl… 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 12., týden                  
NSPE                     SUR le E104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden SUR se E104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   BIN le D0207 Bidlo 1., 8., 9., týden ATA ex E105 3. termín 2024-06-05 HKO xc L314 Kalášek 2024-05-01 MPR pc N204 Bednář 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden HKO xc L314 Kalášek odd    
xx   BIN le D0207 Sekanina 2., 3., 4., 5., 6., 7., 10., 11., 12., týden DFAa lb O205 Mutua 2., 5., 6., 8., 9., 11., týden BIN ex E104 3. termín 2024-06-05 MUL ex E105 3. termín 2024-06-05   MPR pc N204 Bednář 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   SUR se E104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   DFAa le A113 Ryšavý 2024-05-01 DFAa lb O205 Ryšavý 3., 4., 7., 10., týden BZA le G202 Hanáček 1., 2., 3., 5., týden   PIS ex E104 2. termín 2024-05-29 SUR le E104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden      
xx   DFAa le O205 Ryšavý 1., 3., 4., 7., 10., týden DFAa lb O205 Hranický 2024-04-24 BZA le G202 Malinka 4., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden PRL ex E112 Předtermín PRL 2024-04-24 POS ex A112 3. termín 2024-06-05        
xx   DFAa le O205 Mutua 2., 5., 6., 8., 9., 11., týden EVO pc L306.1 L306.2 Hurta 2., 4., 6., 8., 10., 12., týden HVR xc L314 Kalášek odd SOA xc U3 Návrat        
xx   DFAa le O205 Hranický 2024-04-24 HVR xc L314 Kalášek 2024-05-01 MPR se A112 Kresl… 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 12., týden MULe ex A112 2. termín 2024-05-15   VGE ex E104 1. termín 2024-05-15        
xx   FIT le Aula profesora Braunera Klapetek   JA3 xc T10/N 3.27 Walek PIS ex E104 3. termín 2024-06-05 ZPO ex E105 2. termín 2024-05-29          
xx     FLP ex D0206 D105 2. termín 2024-05-22   PRL le E104 E105 E112 Zbořil 1., 3., 5., 6., 8., 9., 10., 11., 12., týden          
xx     FYO ex D0207 3. termín 2024-05-29   MUL le E105 Bařina 1., 5., 7., 8., 9., 12., týden RTSa pc L306.1 Strnadel 2., 4., 7., 8., 10., týden            
xx   HKO xc L314 Kalášek 2024-05-01 MPA-SYS le T12/SE 4.166 Sedlář MUL le E105 Zemčík 2., 3., 4., týden   ZREe ex E105 2. termín 2024-05-15          
xx   HKO xc L314 Kalášek odd MUL le E105 Milet 10., 11., týden                
xx   PPP pc O204 Bayer 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., týden MPR le A112 Kreslíková 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 12., týden NSB lb O205 Čejka 1., 2., 4., 6., 8., 10., 11., 12., 13. týden                
xx   POS le D0206 Lampa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden NSB ex E104 1. termín 2024-05-15 TINe ex A218 13:00-16:00 řádná 2024-05-15            
xx     PPP ex E104 1. termín 2024-05-15   RTSa le L306.1 Strnadel 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden                
xx       PPP ex E104 3. termín 2024-05-29   WAP ex E112 1. termín 2024-05-15            
xx     SPP ex E104 2. termín 2024-05-22   ZPOe ex E105 3. termín 2024-05-29                
xx     TOI ex E104 3. termín 2024-06-05     ZPOe ex E104 2. termín 2024-05-22              
xx   WAP ex C304 2. termín 2024-05-29              
xx           ZRE ex E104 2. termín 2024-05-29                
xx             ZRE ex E104 1. termín 2024-05-15              
Thu all       MTIa le E104 E105 E112 Smrž                    
NBIO                     KNN le E104 Hradiš      
NCPS               PIS le D0206 Burget 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden          
NMAL                     KNN le E104 Hradiš      
NMAT           SLOa le D0206 Rogalewicz 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 10., 13. týden                
NMAT           SLOa le D0206 Lengál 7., 11., 12., týden                
NSPE                     KNN le E104 Hradiš      
NVIZ           ZPO le A112 Zemčík 2., 3., 4., 10., 11., týden       KNN le E104 Hradiš      
NVIZ           ZPO le A112 Beran 6., 7., 8., 12., 13. týden                
xx   WAP C304 08:00… 2024-04-25 ATA ex E104 2. termín 2024-05-23   CE2 ex C304 12:00… 2024-05-09 FIK xc G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden AEU xc T10/N 3.23 Smutný BDA le E105 Homoliak 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 11., 12., 13. týden      
xx   BIF pc N105 Musil 3., 4., 7., 8., 10., 11., týden ATA ex E112 1. termín 2024-05-16 MPC-MAT xc T8/T 5.22 Hlavičková BIN pc N105 Mrázek 7., 9., 11., týden   BDA le E105 Perešíni 9., 10., týden      
xx   WAP C304 08:15… 2024-04-25 FYO ex D0207 1. termín 2024-05-16   MPC-MAT T8/T 5.22 Hlavičková   BIN ex E112 1. termín 2024-05-16 BDA ex E105 2. termín 2024-05-23      
xx   WAP C304 08:30… 2024-04-25 FYO ex D0207 2. termín 2024-05-23   CE2 lb C304 Grégr, Veselý, Zavřel BIN pc N105 Mrázek 7., 9., 11., týden        
xx   HKO xc L314 Kalášek 2024-05-02 HVR xc L314 Kalášek 2024-05-02   CE2 C304 13:00-16:00 Praktická zkouška 2024-05-09 FLP pc N204 N205 Poliakov 1., 3., 5., týden        
xx   HKO xc L314 Kalášek odd HVR xc L314 Kalášek odd FLP pc N204 N205 Hranický 9., 11., 13. týden        
xx   WAP C304 08:45… 2024-04-25 JA3 xc T10/N 3.27 Walek   MUL pc N204 N205 Chlubna   KKO ex E112 1. termín 2024-05-23 KNN le E104 Hradiš      
xx   MUL pc N204 N205 Chlubna KRY ex D105 1. termín 2024-05-09 NAV lb L306.1 L306.2 Šimek 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden MPC-MAT xc T8/T 5.22 Hlavičková KKO ex E104 2. termín 2024-05-30        
xx     MPA-SYS pc T12/SE 3.144 Musilová,… NSB ex E104 3. termín 2024-06-06   MPC-MAT T8/T 5.22 Hlavičková KKO ex E105 3. termín 2024-06-06        
xx     MPA-SYS ex T12/SD 4.117 09:00-11:00… 2024-05-30   POS ex E104 2. termín 2024-05-23 MPR pc N203 Květoňová   PRM le G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden      
xx     WAP C304 09:00… 2024-04-25 MPC-MAT xc T8/T 5.03 Hlavičková SLOa le D0206 Rogalewicz 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 10., 13. týden MUL ex E104 2. termín 2024-05-30            
xx     WAP C304 09:30… 2024-04-25 MPC-MAT T8/T 5.03 Hlavičková SLOa le D0206 Lengál 7., 11., 12., týden NAV lb L306.1 L306.2 Šimek 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden            
xx     MPR pc N203 Květoňová     NSB ex E105 2. termín 2024-05-23 RET le G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden          
xx     WAP C304 09:45… 2024-04-25 MTIa le E104 E105 E112 Smrž ZPO le A112 Zemčík 2., 3., 4., 10., 11., týden PIS le D0206 Burget 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden          
xx   PDS ex C311 2. termín 2024-05-23   PPP pc O204 Bayer 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., týden            
xx             TOI ex E104 1. termín 2024-05-09 SNT ex E104 3. termín 2024-06-06          
xx             VNV ex A305 2. termín 2024-05-23 VNV ex A305 3. termín 2024-06-06          
xx   WAP ex C304 2. termín 2024-05-30            
xx   WAP ex C304 3. termín 2024-06-06            
xx           ZPO le A112 Beran 6., 7., 8., 12., 13. týden                
xx             ZPO ex E104 3. termín 2024-06-06              
xx             ZRE ex E105 3. termín 2024-06-06              
Fri NADE             NAV le E104 Růžička 1., 2., 3., 4., 5., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden              
NCPS   PDS le E104 Veselý 1., 2., 3., týden     NAV le E104 Růžička 1., 2., 3., 4., 5., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden              
NCPS   PDS le E104 Matoušek 4., 5., 6., 7., 11., 12., týden                      
NCPS   PDS le E104 Grégr 9., 10., 13. týden                      
NEMB             NAV le E104 Růžička 1., 2., 3., 4., 5., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden              
NGRI             NAV le E104 Růžička 1., 2., 3., 4., 5., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden              
NGRI           VGE le E105 Bařina 1., 2., 3., 5., týden VGE E105 Bařina 2024-04-26          
NGRI           VGE le E105 Španěl 6., 9., 11., týden                
NGRI           VGE le E105 Herout 10., 12., 13. týden                
NHPC   PDS le E104 Veselý 1., 2., 3., týden                      
NHPC   PDS le E104 Matoušek 4., 5., 6., 7., 11., 12., týden                      
NHPC   PDS le E104 Grégr 9., 10., 13. týden                      
NIDE       TOI le D0207 Goldmann 1., 2., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden                    
NIDE       TOI le D0207 Vašíček 3., 4., 5., týden                    
NISY           VGE le E105 Bařina 1., 2., 3., 5., týden VGE E105 Bařina 2024-04-26          
NISY           VGE le E105 Španěl 6., 9., 11., týden                
NISY           VGE le E105 Herout 10., 12., 13. týden                
NNET   PDS le E104 Veselý 1., 2., 3., týden                      
NNET   PDS le E104 Matoušek 4., 5., 6., 7., 11., 12., týden                      
NNET   PDS le E104 Grégr 9., 10., 13. týden                      
NSEN       ATA le A113 Smrčka 2., 3., 4., 5., 6., 10., 11., týden                    
NSEN       ATA le A113 Rogalewicz 7., 9., 12., týden                    
NSEN       ATA le A113 Pavela, Smrčka 2024-05-03                    
NVER       ATA le A113 Smrčka 2., 3., 4., 5., 6., 10., 11., týden                    
NVER       ATA le A113 Rogalewicz 7., 9., 12., týden                    
NVER       ATA le A113 Pavela, Smrčka 2024-05-03                    
NVIZ           VGE le E105 Bařina 1., 2., 3., 5., týden VGE E105 Bařina 2024-04-26          
NVIZ           VGE le E105 Španěl 6., 9., 11., týden                
NVIZ           VGE le E105 Herout 10., 12., 13. týden                
xx   EVO ex E104 3. termín 2024-05-31 ATA le A113 Smrčka 2., 3., 4., 5., 6., 10., 11., týden CPSa lb N104 Chudý 4., 6., 9., 10., 12., 13. týden   BDA ex A113 1. termín 2024-05-10          
xx   NAV ex E112 1. termín 2024-05-10 ATA le A113 Rogalewicz 7., 9., 12., týden MUL ex A112 1. termín 2024-05-24 KRY ex E104 3. termín 2024-05-31 SUR ex A112 2. termín 2024-05-24        
xx   PPP ex E104 2. termín 2024-05-24 ATA le A113 Pavela, Smrčka 2024-05-03   MPC-MAT ex Aula profesora Braunera 13:30-15:30 3. termín 2024-05-31            
xx     MPA-SYS ex T12/SD 4.117 09:00-11:00… 2024-05-10 BIN pc N105 Mrázek 7., 9., 11., týden NAV le E104 Růžička 1., 2., 3., 4., 5., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden VIZa pc N105 Milet 2., 4., 6., 9., týden          
xx     FLP ex E104 E112 3. termín 2024-06-07   SNT ex A112 1. termín 2024-05-17            
xx     MBA ex E105 2. termín 2024-05-24   SUR ex E112 1. termín 2024-05-10 VIZa pc N105 Chudý 10., 12., 13. týden          
xx     MPA-SYS ex T12/SD 4.117 09:00-11:00… 2024-05-17 PIS C228 11:00… 2024-05-10 VGE le E105 Bařina 1., 2., 3., 5., týden VGEe ex A112 2. termín 2024-05-24            
xx   TOI lb N105 Goldmann 6., 9., 12., týden MPC-MAT ex Aula profesora Kalendovského 10:30-12:30 2. termín 2024-05-24 VGEe ex E105 3. termín 2024-05-31              
xx   VIZa le E105 Chudý 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden MPR ex A112 2. termín 2024-05-17 ZPOe ex A113 1. termín 2024-05-10              
xx   PDS le E104 Veselý 1., 2., 3., týden   VGE le E105 Španěl 6., 9., 11., týden                
xx   PDS le E104 Matoušek 4., 5., 6., 7., 11., 12., týden   VGE le E105 Herout 10., 12., 13. týden                
xx   PDS le E104 Grégr 9., 10., 13. týden                      
xx   PDS ex C311 2. termín 2024-05-24                  
xx   PDS ex C311 3. termín 2024-05-31                
xx   PDS ex C304 C311 1. termín 2024-05-17          
xx       PIS C228 10:30… 2024-05-10                      
xx       TOI le D0207 Goldmann 1., 2., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden                    
xx       TOI le D0207 Vašíček 3., 4., 5., týden                    
xx       TOI ex A112 2. termín 2024-05-24                    
Abbreviations:
le - lecture, se - seminar, xc - exercise, lb - hw. laboratory, pc - computer laboratory, ex - exam
Back to top