Bachelor study IT 3rd year

Academic year 2021/2022, summer semester

Examination period: 2022-05-09 - 2022-06-10

DayGroup 07:00
07:50
08:00
08:50
09:00
09:50
10:00
10:50
11:00
11:50
12:00
12:50
13:00
13:50
14:00
14:50
15:00
15:50
16:00
16:50
17:00
17:50
18:00
18:50
19:00
19:50
20:00
20:50
21:00
21:50
Mon xx   HDS ex IO/P254 08:30… 2022-05-30 AIT ex T10/N 3.23 09:00… 2022-05-23 BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2022-05-30 AIT ex T10/N 3.23 12:00… 2022-05-23 marP ex IO/P157 13:00… 2022-05-23 AIT ex T8/T 3.02 14:30-15:30… 2022-05-23 IJC ex D0206 D105 1. oprava 2022-05-23        
xx   HDS ex IO/P254 08:30… 2022-05-23 BPC-AE2 ex T12/SC 6.66 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #6 (prezenčně) 2022-06-06 BAN4 ex T10/N 3.25 12:00… 2022-05-30 ISJ ex E112 2. oprava 2022-06-06   IZA ex E104 2. oprava 2022-06-06        
xx     BPC-AE2 ex T12/SC 6.66 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #7 (prezenčně) 2022-06-13   IZG ex D0206 D0207 D105 1. oprava 2022-05-30              
xx     BPC-AE2 ex T12/SC 6.66 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #4 (prezenčně) 2022-05-23     PLAB IO/P160 14:00… 2022-05-30              
xx     BPC-AE2 ex T12/SD 2.100 09:00-12:00 AE2 (BPC+BKC) #5 (prezenčně) 2022-05-30                    
xx     BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského 09:00-11:00… 2022-06-13 marP ex IO/E337 11:00… 2022-05-23                    
xx   BPC-PPK T12/SA 2.04 08:00-12:00 Termín 3 2022-05-23                    
xx     BPC-PSM ex T10/N 1.62 09:30-11:00… 2022-05-23                      
xx     HDS ex IO/P254 09:15… 2022-05-23 BPC-VPM ex T8/T 6.16 10:00-12:00… 2022-05-23                    
xx     HDS ex IO/P254 09:15… 2022-05-30 BPC-ZSL ex T12/SD 1.48 10:00… 2022-06-13                      
xx     marP ex IO/E337 09:00… 2022-05-23 BPC-ZSL ex T12/SD 1.48 10:00-12:00… 2022-06-06                    
xx     HDS ex IO/P286 09:00-10:20… 2022-07-25                      
xx     HDS ex IO/P286 09:00-11:00… 2022-07-18                      
xx       HDS ex IO/P254 10:00… 2022-05-30                      
xx       HDS ex IO/P254 10:00… 2022-05-23                      
xx       HDS ex IO/P286 10:30… 2022-07-25                      
xx       HDS ex IO/P254 10:45-11:15… 2022-05-23                    
xx       HDS ex IO/P254 10:45-11:15… 2022-05-30                    
xx     IVS M104 M105 Termín pro rezervaci místností, protože to IS VUT jinak neumí 2022-05-23            
xx     IZG ex D105 2. oprava 2022-06-06                      
xx     IZU ex D105 1. oprava 2022-05-23                    
Tue xx   BPC-IOT ex T12/SD 1.48 08:00-11:00 Semestrální zkouška - řádný termín č.3 2022-05-17   BAN4 ex T10/N 3.24 12:00… 2022-05-24 BAN4 ex T10/N 3.24 13:00… 2022-05-24 AIT ex T8/T 3.02 14:30-15:30… 2022-05-17            
xx     HDS ex IO/P286 09:00… 2022-07-26 IZA ex E104 1. oprava 2022-05-24   ZFI ex IO/P384 13:00… 2022-05-24 BAN4 ex T10/N 3.24 14:00… 2022-05-24 fapP ex IO/P163 15:00-19:00 4. termín 2022-05-17      
xx       BPC-PSM ex T10/N 1.62 10:30-15:00 Ústní část ZZK 2022-05-17              
xx     IDS ex D105 2. oprava 2022-06-07     IBS ex E112 řádná 2022-05-17              
xx     IPP ex D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 1. oprava 2022-05-31   ZFI ex IO/P384 13:00… 2022-05-17 ISJ ex D0206 D0207 D105 řádná 2022-05-24            
xx     ISU ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 řádná 2022-05-17     ZFI ex IO/P384 13:00… 2022-06-07 ISJ ex D105 1. oprava 2022-05-31            
xx       JS2 ex T10/N 3.25 10:00… 2022-05-17     ISU ex D0206 D105 2. oprava 2022-06-07              
xx     fapP ex IO/P163 09:00-12:30 8. termín 2022-05-24 ZFI ex IO/P384 13:00… 2022-05-31 PLAB IO/P165 14:00… 2022-05-17              
Wed xx   HDS ex IO/P254 08:35… 2022-05-18 AIT ex T10/N 3.23 09:00… 2022-05-18 BAN4 ex T10/N 3.23 10:00… 2022-05-18 BAN4 ex T10/N 3.25 11:00… 2022-05-18   BPC-PRP ex T12/SD 1.49 13:30-16:00 Obhajoby projektů I (týmy 14-27) 2022-05-25            
xx   HDS ex IO/P254 08:00… 2022-05-18 HDS ex IO/P254 09:10… 2022-05-18 BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2022-05-25   INC ex D0206 D0207 D105 2. oprava 2022-06-08              
xx     BPC-PRP ex T12/SD 1.49 09:00-12:00 Obhajoby projektů I (týmy 1-13) 2022-05-25 IPK ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 M104 M105 řádná 2022-05-18 PLAB IO/P160 14:00… 2022-05-25              
xx     BPC-RR2 ex T12/SD 2.100 T12/SF 1.141 09:00-11:30 Třetí termín 2022-06-01   IPK ex D0206 D0207 D105 E112 G202 1. oprava 2022-06-01              
xx     HDS ex IO/P286 09:00… 2022-07-27 uceP ex IO/P254 10:00… 2022-05-18 uceP ex IO/P254 11:00… 2022-05-18   ITS ex D105 1. oprava 2022-05-25              
xx     INC ex D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 1. oprava 2022-06-01                      
xx     IPP ex D0206 D105 2. oprava 2022-06-08                    
xx     ISU ex D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 1. oprava 2022-05-25                      
xx   fapP ex IO/P163 08:30-12:30 5. termín 2022-05-18                  
xx     fapP ex IO/P163 09:00-12:30 12. termín 2022-06-01                  
xx       uceP ex IO/P254 10:00… 2022-05-18                      
Thu xx   marP ex IO/P384 08:00… 2022-05-26 AIT ex T10/N 3.22 09:00… 2022-05-19 BPC-ZSL ex T12/SF 1.141 10:00-12:00… 2022-05-26 IMA1 ex A112 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 12:00-14:00… 2022-06-02 PLAB IO/P160 14:00… 2022-05-19 BAN4 ex T10/N 3.23 15:00… 2022-05-26 AIT ex T10/N 3.23 16:00… 2022-05-26 AIT ex T10/N 3.23 17:00… 2022-05-19 BAN4 ex T10/N 3.23 18:00… 2022-05-19      
xx   BPC-IOT ex T12/SD 1.48 08:00-11:00 Semestrální zkouška - řádný termín č.4 2022-05-19 uceP ex IO/P254 11:00… 2022-05-26   IPK ex D0206 D105 2. oprava 2022-06-09   AIT ex T10/N 3.23 16:00… 2022-05-19          
xx   mik1P ex IO/P384 08:00… 2022-06-09 BPC-MA2A ex Aula profesora Kalendovského 09:00-11:00… 2022-06-02     fapP ex IO/P163 13:00-16:00 14. termín 2022-06-02            
xx   mik1P ex IO/P384 08:00… 2022-05-19 BPC-PA4 ex T10/N 3.22 09:00… 2022-05-19 IMA1 ex D0207 D105 E104 E105 E112 10:00-12:00… 2022-06-09   fapP ex IO/P163 13:00-17:00 7. termín 2022-05-19          
xx   mik1P ex IO/P384 08:00… 2022-06-02 IDS ex D0206 D105 E104 E105 E112 1. oprava 2022-05-26     fapP ex IO/P163 13:00-17:00 10. termín 2022-05-26          
xx     INC ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 řádná 2022-05-19     marP ex IO/P384 13:00… 2022-05-19                
xx     ITS ex E112 2. oprava 2022-06-02   uceP IO/P287 12:00-13:40… 2022-05-19                
xx     fapP ex IO/P163 09:00-12:00 13. termín 2022-06-02                    
xx     fapP ex IO/P163 09:00-12:30 9. termín 2022-05-26                  
xx     fapP ex IO/P163 09:00-12:30 6. termín 2022-05-19                  
xx     marP ex IO/P384 09:00… 2022-05-19 mik1P ex IO/P384 10:00… 2022-05-26                      
xx     mik1P ex IO/P384 09:00… 2022-06-02                        
xx     mik1P ex IO/P384 09:00… 2022-05-26                        
xx     mik1P ex IO/P384 09:00… 2022-06-09                        
Fri xx       BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2022-05-20   BPC-PRP ex T12/SD 1.52 13:00-16:00 Obhajoby projektů II (týmy 14-27) 2022-05-27            
xx       BPC-AUD ex T8/T 0.10 10:00-11:30… 2022-06-03   IBS ex E104 1. oprava 2022-05-27 IOS ex A112 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 2. oprava 2022-06-10          
xx     BPC-PRP ex T12/SD 1.52 09:00-12:00 Obhajoby projektů II (týmy 1-13) 2022-05-27   IJC ex D105 2. oprava 2022-06-03 IVS M104 M105 Termín pro… 2022-05-20          
xx     BPC-RR2 ex T12/SD 2.99 T12/SF 1.141 09:00-11:30 Druhý termín 2022-05-20   IZG ex D0206 D0207 D105 E112 řádná 2022-05-20              
xx     IBS ex E104 2. oprava 2022-06-10                      
xx     IOS ex A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G108 G202 L314 M104 M105 1. oprava 2022-05-27                      
xx     IZU ex D0206 D105 2. oprava 2022-06-03                    
xx     fapP ex IO/P163 09:00-12:30 11. termín 2022-05-27                  
Abbreviations:
le - lecture, xc - exercise, lb - hw. laboratory, pc - computer laboratory, ex - exam
Back to top