Bachelor study IT 3rd year

Academic year 2022/2023, summer semester

Day: 2024-04-14, week 15 (odd)
Classes: 2024-02-05 - 2024-05-03

DayGroup 07:00
07:50
08:00
08:50
09:00
09:50
10:00
10:50
11:00
11:50
12:00
12:50
13:00
13:50
14:00
14:50
15:00
15:50
16:00
16:50
17:00
17:50
18:00
18:50
19:00
19:50
20:00
20:50
21:00
21:50
Mon xx BPC-AE2 le T12/SD 2.100 Šotner AIT xc T10/N 3.22 Ellederová   0SE xc A4/404 Staňková BPC-AE2 pc T12/SC 6.66 Šotner 1.-8… 0AX xc A4/602 Pavlíková ITW pc N103 Vaško 2., 3., 4., 5., 9., 12., týden    
xx marP xc IO/P157 Hlaváček BAN2 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová AIT xc T10/N 3.23 Šedrlová   BPC-MA2A xc T8/T 5.22 Vítovec 1KADH-L le Buček 4., 6., 8., 10., 12., 14. týden    
xx     BPC-AE2 xc T12/SD 2.100 Šotne…   BAN3 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová BPC-PA4 xc T10/N 3.22 Ellederová BAN4 xc T10/N 3.26 Smutný AEU xc T10/N 3.26 Smutný marP xc IO/P157 Hlaváček  
xx   BPC-PSM lb T10/N 1.62 Bayer, Starý   BAN4 xc T10/N 3.27 Sedláček BPC-PSM lb T10/N 1.62 Bayer, Starý BAN4 xc T10/N 3.27 Sedláček BAN4 xc T10/N 3.27 Sedláček      
xx   BPC-PSM pc T10/N 1.26 Bayer, Starý BPC-PSM lb T10/N 1.62 Bayer, Starý BPC-MA2A xc T8/T 5.22 Vítovec BPC-MA2A T8/T 5.22 Vítovec   IBS le G202 Očenášek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden      
xx       BPC-PSM pc T10/N 1.26 Bayer, Starý BPC-MA2A T8/T 5.22 Vítovec BPC-RR2 pc T12/SD 2.105 Richter even ITW pc N103 Vaško 2., 3., 4., 5., 9., 12., týden        
xx     IBS lb N105 Očenášek 6., 7., 12., týden BPC-PA4 xc T10/N 3.22 Ellederová BPC-PSM pc T10/N 1.26 Bayer, Starý KdasP xc IO/P164 Srbová 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., týden marP xc IO/P157 Hlaváček      
xx   BPC-PPK pc T12/SA 2.04 Janda I2C le G202 Skokanová 1., 2., 3., 4., 5., týden KdasP xc IO/P164 Kalová 9., 10., 11., 12., týden marP xc IO/P287 Machala      
xx   HKO xc L314 Kalášek 1., 3., 5., 7., 9., 11., týden DKFII-L le U2/327 Fišerová ITW pc N103 Očenášek 2., 3., 4., 5., 9., 12., týden   mik1P xc IO/P292 Kruntorádová      
xx   HVR xc L314 Pučálková 2., 4., 6., 8., 12., týden HKO xc L314 Kalášek 1., 3., 5., 7., 9., 11., týden   uceP xc IO/P285 Zahoran      
xx   IPP le E104 E105 E112 Kolář 1., 5., 6., 7., 8., 11., 12., týden   HVR xc L314 Pučálková 2., 4., 6., 8., 12., týden            
xx   IPP le E104 E105 E112 Křivka 2., 3., 4., 9., týden IBS lb N105 Očenášek 6., 7., 12., týden I2C le G202 Matoušek 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden mik1P xc IO/P292 Kruntorádová          
xx       ITW pc N103 Očenášek 2., 3., 4., 5., 9., 12., týden   IBS lb N105 Očenášek 6., 7., 12., týden uceP xc IO/P285 Zahoran          
xx     IVH xc D0206 Mrázek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden   ITW pc N103 Očenášek 2., 3., 4., 5., 9., 12., týden                
xx     KdasP le IO/P384 Kalová IZU le E104 E105 E112 Kočí 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden KdasP xc IO/P164 Srbová… 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., týden              
xx     XPC-VPM le T8/T 5.03 Šmarda KdasP xc IO/P164 Srbová 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., týden KdasP xc IO/P164 Kalová… 9., 10., 11., 12., týden              
xx         KdasP xc IO/P164 Kalová 9., 10., 11., 12., týden fapP le IO/P384 Bartoš              
xx       N2 xc A1/1032 Ryšavá   mik1P xc IO/P292 Kruntorádová              
xx         PRIS le IO/E340 Smejkal 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., týden              
xx         XPC-VPM xc T8/T 5.03 Šmarda even                  
xx         XPC-VPM xc T8/T 5.03 Šmarda odd                  
Tue xx   0MV xc A4/615 Tomášek… BPC-PRP le T12/SD 1.52 Burian 1., 4., 5., 6., 13. týden 0AX xc A4/602 Pavlíková 0AX xc A4/602 Pavlíková BPC-PSM lb T10/N 1.62 Starý BPC-PSM lb T10/N 1.62 Starý    
xx     AIT xc T10/N 3.23 Sučková 0MS xc A4/616 Byrtus   1CU20st-L le U5/120 Jackson   IJC le D0206 D105 Peringer    
xx     BAN3 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová   1DS-2 le U5/118 Králík   BPC-MOL lb Dvořák 15…   IZG pc O204 odd    
xx     BAN4 xc T10/N 3.22 Walek AIT xc T10/N 3.23 Sučková BPC-MOL le Dvořák 13… ITY le D0206 D105 Křena 2., 3., 5., 7., 9., 12., týden   IZG pc O204 3., 5., 7., 9., 11., 13. týden    
xx     BAN4 xc T10/N 3.27 Ellederová BAN4 xc T10/N 3.26 Walek   BPC-PSM le T8/T 2.35 Starý   KdasP xc IO/P283 Otavová mik1P xc IO/P158 Franc  
xx   BPC-MA2A xc T8/T 5.22 Vítovec   BAN4 xc T10/N 3.27 Sedláček   ITW pc N204 Hynek 2., 3., 4., 5., 9., 12., týden MPC-EIC lb T12/SC 2.86 Kadlec        
xx     BPC-AE2 lb T12/SC 6.62 Theumer 9 - 12 týden IZU le E104 E105 E112 Zbořil 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., 13. týden KdasP xc IO/P283 Otavová mik1P xc IO/P158 Franc      
xx   BPC-MA2A T8/T 5.22 Vítovec BPC-PRP le T12/SD 1.52 Burian, Jílek 3., 7., 8., týden BPC-ZSL le T12/SD 2.100 Jiřík, Mézl   XPC-KPT xc T8/T 3.02 Švandová    
xx     BPC-PA2 xc T10/N 3.24 Langerová KdasP xc IO/P283 Otavová mik1P xc IO/P292 Kruntorádová mik1P xc IO/P292 Kruntorádová      
xx   IPK le E104 E105 E112 BPC-PRP le T12/SD 1.52 Burian, Cihlář 9., 10., týden ITW pc N204 Hynek 2., 3., 4., 5., 9., 12., týden N2 xc A1/1032 Ryšavá   uceP xc IO/P285 Šebestová      
xx   ITW le D105 Burget 1., 4., 5., 10., 12., týden BPC-PRP le T12/SD 1.52 Burian,… 11., 12., týden IZG pc O204 odd   uceP xc IO/P285 Šebestová          
xx   ITW le D105 Hynek 2., 3., 6., 8., 9., 11., týden IDS le D105 Rychlý 1., 2., 3., 4., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden marP xc IO/P292 Ulč              
xx   ITW le D105 Burget, Hynek 7., 13. týden IDS le D105 Bartík 5., 6., týden                  
xx       IPP le E104 E105 E112 Kolář 1., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden                  
xx       IPP le E104 E105 E112 Křivka 2., 3., 4., 9., týden                  
xx       N6 xc A1/1032 Ryšavá IZG pc O204 3., 5., 7., 9., 11., 13. týden                
xx     uceP xc IO/P285 Šebestová   N2 xc A1/1032 Ryšavá                
xx         XPC-ELB le T12/SF 1.141 Kadlec                  
xx         uceP xc IO/P285 Šebestová                  
Wed xx BPC-MOL lb Dvořák 7:30… AIT xc T10/N 3.24 Šedrlová BPC-PA4 xc T10/N 3.22 Ellederová   BPC-ZSW pc T12/SE 5.127 Musil IIZ pc N203 Ergens IZG pc O204 odd    
xx     BAN3 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová BPC-RR2 xc T12/SD 2.99 Friml, Kozubík even   IIZ le N203 Ergens IZA le A112 Hrubý IZG pc O204 3., 5., 7., 9., 11., 13. týden    
xx     BAN4 xc T10/N 3.27 Žouželková   BPC-ZSW pc T12/SE 5.127 Musil N2 xc A1/1032 Ryšavá   IZG le D0206 D105 Milet 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx     BPC-AUD le T8/T 0.10 Kratochvíl   IAM le D0207 Hliněná 1., 2., 3., týden     IZG pc O204 3., 5., 7., 9., 11., 13. týden        
xx     BPC-MOL lb Dvořák 9:30…   IAM le D0207 Lengál 4., 5., 6., týden     IZG pc O204 odd        
xx     BPC-PA4 xc T10/N 3.22 Ellederová   IAM le D0207 Holík 7., 8., 9., týden XPC-IPD le T8/T 3.02 Pavlíčková        
xx   I2C lb O203 Skokanová… 1., 2., 3., 4., 5., 6., týden I2C lb O203 Skokanová… 1., 2., 3., 4., 5., 6., týden IAM le D0207 Češka 10., 11., 12., týden   ZFI le IO/E337 Karas marP xc IO/P287 Machala      
xx   I2C lb O203 Matoušek… 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden I2C lb O203 Matoušek… 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ITW pc N204 John 2., 3., 4., 5., 9., 12., týden   uceP le IO/P384 Křížová uceP xc IO/P164 Zahoran      
xx     IAN le G202 IJA xc E104 E112 Kočí 1., 2., 3., 4., 5., 7., 8., 9., 11., týden                
xx   IDS le E104 E105 E112 Bartík 1., 2., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., 13. týden   IVS le D0206 D105 Dytrych 1., 3., 4., 5., týden                
xx   IDS le E104 E105 E112 Rychlý 3., 4., týden   IVS le D0206 D105 Dytrych,… 7., 8., 9., týden                
xx   R2 xc A1/1140 Vallová ITW pc N204 John 2., 3., 4., 5., 9., 12., týden   JA3 xc T10/N 3.24 Walek              
xx       N8 xc A1/1032 Ryšavá   MPC-EIC le T12/SD 2.100 Kadlec              
xx     fapP xc IO/P164 Sághy odd   N4 xc A1/1032 Ryšavá                
xx     fapP xc IO/P164 Sághy even fapP xc IO/P164 Sághy odd XPC-FR2 xc T10/N 3.26 Šedrlová              
xx       XPC-KPT xc T8/T 3.02 Pavlíčková                
xx         fapP xc IO/P164 Sághy even fapP xc IO/P164 Sághy odd              
xx         marP xc IO/P285 Ulč                  
Thu xx   F2 xc A4/406 Denemarková 0SE xc A4/404 Staňková   FIK xc G202 AIT xc T10/N 3.27 Sučková BAN4 xc T10/N 3.25 Smutný      
xx   IPK le E104 E105 E112 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., 13. týden   AIT xc T10/N 3.27 Sučková JA3 xc T10/N 3.24 Walek BAN4 xc T10/N 3.24 Ellederová BPC-RR2 le T12/SF 1.141 Václavek      
xx   ISJ le D105 Smrž 1., 2., 3., 4., 5., 7., 8., 9., 10., 11., týden   BAN3 xc T10/N 3.26 Baumgartnerová PLAB xc IO/P164 Bumberová odd BAN4 xc T10/N 3.25 Smutný   ICP xc D105 Peringer 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   ITW pc N103 Škarvada 2., 3., 4., 5., 9., 12., týden ITS le D0207 Smrčka 1., 2., 3., 4., 5., 8., 9., 10., 11., 12., týden IAM xc A113 Hliněná 1., 2., 3., týden BPC-MA2A le T8/T 0.30 Vítovec PRM le D0206      
xx   IZG pc O204 odd ITW pc N103 Škarvada 2., 3., 4., 5., 9., 12., týden IAM xc A113 Lengál 4., 5., 6., týden   BPC-ZSL lb T12/SE 3.145 Mézl 1., 7., 9., 11., 13. týden ZFI xc IO/P285 Srbová      
xx   IZG pc O204 3., 5., 7., 9., 11., 13. týden N4 xc A1/1032 Ryšavá IAM xc A113 Holík 8., 9., týden   BPC-ZSL lb T12/SE 3.145 Mézl,… 3., 5., týden          
xx     PLAB xc IO/P163 Bumberová even   IAM xc A113 Andriushchenko 10., 11., 12., týden ICS xc D0207 Pluskal 1., 2., 4., 11., týden CNC le U9/108 Váňa        
xx     PLAB xc IO/P163 Bumberová odd   ICS se E104 E105 E112 Pluskal 1., 2., 4., týden ICS xc D0207 Jašek 8., 9., týden IZA xc D0207 Hrubý        
xx   VSDH2 le počítačová učebna Vaněk     ICS se E112 Jašek 3., 8., 9., 13. týden ITW pc N103 Tesařová 2., 3., 4., 5., 9., 12., týden IZG pc O204 odd        
xx     XPC-FR2 xc T10/N 3.23 Šedrlová   ICS se E112 Dybal 5., 12., týden IZG le E104 E105 E112 Španěl 1., 2., 3., 4., 5., 7., 8., 9., 11., týden          
xx     XPC-NE2 xc T10/N 3.27 Soběslavská   ITW pc N103 Tesařová 2., 3., 4., 5., 9., 12., týden IZG le E104 E105 E112 Milet 6., 12., 13. týden          
xx     ZFI xc IO/P158 Srbová…   N2 xc A1/1032 Ryšavá XPC-ELB le T12/SF 1.141 Kadlec IZG pc O204 3., 5., 7., 9., 11., 13. týden        
xx     fapP xc IO/P292 Sághy even PLAB le IO/P381 Koráb PLAB xc IO/P164 Bumberová even   MPC-EIC lb T12/SC 2.86 Steinbauer        
xx     fapP xc IO/P292 Sághy odd XPC-BEN xc T10/N 3.25 Šťastná mik1P xc IO/E339 Franc PLAB xc IO/P164 Bumberová odd          
xx     mik1P xc IO/E339 Franc XPC-NE2 xc T10/N 3.22 Soběslavská     PLAB xc IO/P164 Bumberová even          
xx       XPC-PEP le T8/T 3.02 Fiľová   RET le G202 Klapetek          
xx     uceP xc IO/P287 Gláserová ZFI xc IO/P158 Srbová     ZFI xc IO/P285 Srbová          
xx         marP le IO/P384 Kaňovská     mik1P le IO/P384 Škapa          
xx         mik1P xc IO/E339 Franc                  
xx         uceP xc IO/P287 Gláserová                  
Fri xx     BAN4 xc T10/N 3.24 Rujbrová AUP-L le U2/326 Javorská bloková výuka 3., 5., 7., 9., 11., 13. týden            
xx HKO xc L314 Kalášek 1., 3., 5., 7., 11., 13. týden BAN4 xc T10/N 3.24 Rujbrová XPC-NE4 xc T10/N 3.26 Soběslavská              
xx     BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Burian 1., 3., 4., 5., 6., 12., 13. týden                    
xx     BPC-PRP lb T12/SD 1.51 Burian, Jílek 7., 8., 9., týden                    
xx       DEDE2-L le U2/327 Jakubíček bloková výuka, termíny budou upřesněny VUT zprávou v úvodu semestru odd              
xx   IW2 le C304 Pluskal IW2 - Modul 1., 2., 3., 4., týden          
xx     JS2 xc T10/N 3.27 Hutirová JS2 xc T10/N 3.23 Borecká                  
xx     XPC-NE2 xc T10/N 3.26 Soběslavská XPC-NE4 xc T10/N 3.26 Soběslavská                  
Abbreviations:
le - lecture, se - seminar, xc - exercise, lb - hw. laboratory, pc - computer laboratory, ex - exam
Back to top