Master Information Technology 2nd year

Academic year 2023/2024, summer semester

DayGroup 07:00
07:50
08:00
08:50
09:00
09:50
10:00
10:50
11:00
11:50
12:00
12:50
13:00
13:50
14:00
14:50
15:00
15:50
16:00
16:50
17:00
17:50
18:00
18:50
19:00
19:50
20:00
20:50
21:00
21:50
Mon NADE   WAP le G202 Polčák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden               UXIa le E105 Herout 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden    
NBIO         PPP le D0206 Jaroš 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., týden                  
NBIO         PPP le D0206 Bayer 3., 13. týden                  
NEMB         PPP le D0206 Jaroš 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., týden FLP le E104 E105 E112 Kolář 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 12., 13. týden            
NEMB         PPP le D0206 Bayer 3., 13. týden                  
NGRI                       UXIa le E105 Herout 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden    
NNET   WAP le G202 Polčák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden                      
NSPE                   ZRE le E105 Černocký 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden        
NVER         SPP le G202 Bidlo 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 10., 11., 12., 13. týden                  
xx   CSOa ex C304 08:00… 2024-05-06 BIF ex A113 1. termín 2024-05-06 PIS C228 11:00… 2024-05-06 PPP ex D0206 Půlse… 2024-03-25 BIN L314 13:00… 2024-05-13 EVO L307 14:00… 2024-03-11 CSOa le C304 Veselý 1., 2., 3., 4., 5., týden   UXIa le E105 Herout 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden    
xx     BIN L314 09:00… 2024-05-13 BIN L314 10:00… 2024-05-06 PPP le D0206 Jaroš 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., týden CSOa lb C304 Veselý CSOa le C304 Dolejška 6., 13. týden   ZRE le A112 Heřmanský 2024-04-29    
xx   CSOa lb C304 Veselý BIN L314 10:00… 2024-05-13 CSOa C304 11:00-14:00 Practical test (Monday 1100-1400) 2024-05-06 EVO L307 14:30… 2024-03-11 CSOa le C304 Grégr 7., 8., 10., 11., týden   ZRE pc O204 Černocký 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden    
xx       MPR ex E104 1. termín 2024-05-06 EVO L307 13:00… 2024-03-25 EVO L307 14:00… 2024-03-18 CSOa le C304 Grégr, Veselý 2024-04-22          
xx     NAV ex E105 2. termín 2024-05-20 PPP le D0206 Bayer 3., 13. týden EVO L307 13:30… 2024-03-25 EVO L307 14:30… 2024-03-18 EVO L307 15:00… 2024-03-11 EVO L307 16:00… 2024-03-11          
xx       PIS C228 10:30… 2024-05-06   KRY ex E112 2. termín 2024-05-20 EVO L307 14:00… 2024-03-25 EVO L307 15:30… 2024-03-11 EVO L307 16:30… 2024-03-11          
xx       PIS C228 10:30-11:30… 2024-04-29     EVO L307 14:30… 2024-03-25 EVO L307 15:00… 2024-03-18 EVO L307 16:00… 2024-03-18          
xx     POS ex A112 1. termín 2024-05-06 SPP le G202 Bidlo 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 10., 11., 12., 13. týden MPC-MAT le Aula profesora Braunera Kovár EVO L307 15:30… 2024-03-18 EVO L307 16:30… 2024-03-18          
xx     SLOa ex A218 09:00-10:30… 2024-05-13 VYF le A112 Čadík 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden MPC-MAT ex Aula profesora Braunera 13:00-15:00… 2024-04-29 EVO L307 15:00… 2024-03-25 EVO L307 16:00… 2024-03-25          
xx   WAP le G202 Polčák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden     MULe ex E104 3. termín 2024-05-27 EVO L307 15:30… 2024-03-25 EVO L307 16:30… 2024-03-25          
xx     ZREe ex E105 1. termín 2024-05-06     FLP le E104 E105 E112 Kolář 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 12., 13. týden MBA pc N203 Rogalewicz 5., 8., týden        
xx             FLP ex E104 E105 E112 13:00-16:00 Půlsemestrální zkouška z FLP 18. 3. 2024 2024-03-18 MBA pc N203 Andriushchenko 2024-04-08        
xx             MPC-MAT ex Aula profesora Braunera 13:30-15:30 1. termín 2024-05-13 MBA pc N203 Macák 2024-04-15        
xx             PRL ex D105 1. termín 2024-05-13   MBA pc N203 Fiedor 2024-04-29        
xx             VGEe ex E104 1. termín 2024-05-13 MPA-SYS pc T12/SE 3.144 Musilová,…          
xx             PRL ex E112 2. termín 2024-05-27 MULe ex E104 1. termín 2024-05-06        
xx             PRL ex E112 3. termín 2024-06-03 VNV le G202 Veigend 1., 10., týden        
xx             ZREe ex A112 3. termín 2024-05-27   VNV le G202 Šátek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 11., 12., 13. týden        
xx                 ZPO ex E104 1. termín 2024-05-20          
xx                   ZRE le E105 Černocký 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden        
Tue NEMB       KKO le D0207 Vašíček                    
NIDE       MBA le D0206 Rogalewicz 1., 2., 4., 5., 6., 7., týden                    
NIDE       MBA le D0206 Holík 2024-02-20                    
NIDE       MBA le D0206 Češka 8., 9., 10., týden                    
NIDE       MBA le D0206 Fiedor 11., 12., 13. týden                    
NISD       NSB le A113 Grégr 1., 6., 7., týden       KRY le G202 Hanáček        
NISD       NSB le A113 Čejka 2., 3., 4., 5., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden                    
NISY           SNT le G202 Peringer              
NMAT       MBA le D0206 Rogalewicz 1., 2., 4., 5., 6., 7., týden     SOA le A1/1836 Šlapal            
NMAT       MBA le D0206 Holík 2024-02-20                    
NMAT       MBA le D0206 Češka 8., 9., 10., týden                    
NMAT       MBA le D0206 Fiedor 11., 12., 13. týden                    
NNET                 KRY le G202 Hanáček        
NSEC                 KRY le G202 Hanáček        
NSEN       MBA le D0206 Rogalewicz 1., 2., 4., 5., 6., 7., týden                    
NSEN       MBA le D0206 Holík 2024-02-20                    
NSEN       MBA le D0206 Češka 8., 9., 10., týden                    
NSEN       MBA le D0206 Fiedor 11., 12., 13. týden                    
NVER       MBA le D0206 Rogalewicz 1., 2., 4., 5., 6., 7., týden SNT le G202 Peringer              
NVER       MBA le D0206 Holík 2024-02-20                    
NVER       MBA le D0206 Češka 8., 9., 10., týden                    
NVER       MBA le D0206 Fiedor 11., 12., 13. týden                    
xx   EVO le G202 Bidlo 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden BIF le G202 Martínek 1., 4., 5., 8., týden BIN L304 12:00… 2024-05-07 BIN L304 13:00… 2024-05-07 BDA ex E104 4. termín 2024-06-04 EVO ex L304 16:00… 2024-05-14 EVO ex L304 17:00… 2024-05-14 EVO ex L304 18:00… 2024-05-14 EVO ex L304 19:00… 2024-05-14    
xx   EVO le G202 Husa 2024-03-26 BIF le G202 Burgetová 2., 3., 9., 10., 12., týden BIN L314 12:00… 2024-05-14 BIN L314 13:00… 2024-05-14 EVO ex L304 14:00… 2024-05-14 BDA ex E105 2. termín 2024-05-21 EVO ex L304 17:20… 2024-05-14 EVO ex L304 18:20… 2024-05-14 EVO ex L304 19:20… 2024-05-14    
xx   PDSe ex C228 08:00… 2024-05-07 WAP C304 09:00… 2024-04-23 BIF le G202 Musil 6., 7., 11., 13. týden EVO ex L304 12:00… 2024-05-14 BZA ex A112 2. termín 2024-05-28 BIF ex E104 2. termín 2024-05-21 EVO ex L304 17:40… 2024-05-14 EVO ex L304 18:40… 2024-05-14      
xx   PDSe ex C228 08:00… 2024-05-14 BZA ex E104 3. termín 2024-06-04 EVO ex L304 11:00… 2024-05-14 EVO ex L304 12:20… 2024-05-14 BZA ex E112 1. termín 2024-05-21 BIF ex E105 3. termín 2024-06-04   FLP pc N204 N205 Poliakov 1., 3., 5., týden    
xx   PDSe ex C228 08:00… 2024-05-21 WAP C304 09:30… 2024-04-23 EVO pc L306.1 L306.2 Hurta 2., 4., 6., 8., 10., 12., týden EVO pc L306.1 L306.2 Hurta… 2024-02-13 EVO ex L304 14:20… 2024-05-14 BIN ex A112 2. termín 2024-05-28   FLP pc N204 N205 Dolejška 2024-03-19    
xx   WAP C304 08:00… 2024-04-23 EVO ex E112 1. termín 2024-05-14 EVO ex L304 11:20… 2024-05-14 EVO ex L304 12:40… 2024-05-14 EVO ex L304 13:20… 2024-05-14 EVO ex L304 14:40… 2024-05-14 CPSa le E104 Chudý   FLP pc N204 N205 Hranický 9., 11., 13. týden    
xx   WAP C304 08:15… 2024-04-23 WAP C304 09:45… 2024-04-23 EVO ex L304 10:00… 2024-05-14 EVO ex L304 11:40… 2024-05-14 EVO ex L304 12:00… 2024-05-21 EVO ex L304 13:40… 2024-05-14 WAP C304 14:00… 2024-04-23 EVO ex L304 15:00… 2024-05-14 EVO ex L304 16:40… 2024-05-14          
xx   WAP C304 08:30… 2024-04-23   EVO ex L304 10:20… 2024-05-14 EVO ex L304 11:00… 2024-05-21 EVO ex L304 12:20… 2024-05-21 PIS C228 13:00… 2024-05-07 WAP C304 14:15… 2024-04-23 EVO ex L304 15:20… 2024-05-14 FLP pc N204 N205 Poliakov 1., 3., 5., týden        
xx   WAP C304 08:45… 2024-04-23   EVO ex L304 10:40… 2024-05-14 EVO ex L304 11:20… 2024-05-21 NAV ex E104 3. termín 2024-06-04 WAP C304 14:30… 2024-04-23 EVO ex L304 15:40… 2024-05-14 FLP pc N204 N205 Dolejška 2024-03-19        
xx       EVO ex E104 2. termín 2024-05-21 WAP C304 12:00… 2024-04-23 PIS C228 13:30… 2024-05-07 FYO le D0207 Sedlák FLP pc N204 N205 Hranický 9., 11., 13. týden        
xx       EVO L307 10:00… 2024-03-05 EVO ex L304 11:40… 2024-05-21 RTSa ex L314 12:00-13:40… 2024-05-07 FYO ex D0207 14:00-15:30… 2024-04-30 FYO xc D0207 Sedlák        
xx     FLP ex D0206 D0207 D105 1. termín 2024-05-07 VGE ex A113 3. termín 2024-05-28 KRY le G202 Hanáček        
xx       KKO le D0207 Vašíček RTSa ex L314 12:00-13:40… 2024-05-21 WAP C304 14:45… 2024-04-23 KRY ex G202 15:00-16:30… 2024-03-26          
xx       KNN N205 Obhajoba… 2024-05-14 RTSa ex L314 12:00-13:40… 2024-06-04 PIS ex E112 1. termín 2024-05-14 SUR ex E112 3. termín 2024-06-04        
xx       KNN N205 Obhajoba… 2024-05-21 SNT le G202 Peringer SNT ex A113 2. termín 2024-05-28          
xx       MBA le D0206 Rogalewicz 1., 2., 4., 5., 6., 7., týden WAP C304 12:15… 2024-04-23 WAP C304 13:00… 2024-04-23 SOA le A1/1836 Šlapal            
xx       MBA le D0206 Holík 2024-02-20 WAP C304 12:30… 2024-04-23 VGE ex E104 2. termín 2024-05-21              
xx       MBA le D0206 Češka 8., 9., 10., týden WAP C304 12:45… 2024-04-23 WAP C304 13:45… 2024-04-23                
xx       MBA le D0206 Fiedor 11., 12., 13. týden                    
xx     MBA ex E104 1. termín 2024-05-14                    
xx     MPA-SYS ex T12/SD 4.117 09:00-11:00… 2024-05-14 MBA ex A218 3. termín 2024-06-04                
xx       MPC-MAT xc T8/T 5.03 Hlavičková                    
xx       MPC-MAT ex T8/T 0.10 10:00-11:15… 2024-03-26                    
xx       MPC-MAT ex Aula profesora Kalendovského 10:30-12:30 Náhradní termín 2024-06-11                  
xx       MPC-MAT T8/T 5.03 Hlavičková                    
xx       MPR ex A112 3. termín (2. opravný) 2024-05-28                  
xx       NSB le A113 Grégr 1., 6., 7., týden                    
xx       NSB le A113 Čejka 2., 3., 4., 5., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden                    
xx       PDSe ex C304 10:00… 2024-05-07 PMA xc A112 Kreslíková 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden                  
xx       PDSe ex C228 10:00-11:30… 2024-05-21                    
xx       PDSe ex C228 10:00-13:00 Re-take Exam - oral part 2024-05-14                  
xx     PMA le A112 Kreslíková 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden                      
xx       PMA ex A112 Zápočtová písemná práce 2024-04-30                  
xx     SPP ex E104 1. termín 2024-05-07                      
xx       VNV pc N203 Veigend 2., 3., 4., 7., 9., 10., týden                    
xx       VNV pc N203 Šátek 5., 6., 8., 11., 12., 13. týden                    
xx     VNV ex A218 1. termín 2024-05-14                      
xx       WAP C304 10:00… 2024-04-23                      
xx       WAP C304 10:15… 2024-04-23                      
xx       WAP C304 10:30… 2024-04-23                      
xx       WAP C304 10:45… 2024-04-23                      
Wed NBIO   BIN le D0207 Bidlo 1., 8., 9., týden                        
NBIO   BIN le D0207 Sekanina 2., 3., 4., 5., 6., 7., 10., 11., 12., týden                        
NEMB           RTSa le L306.1 Strnadel 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden                
NGRI           MUL le E105 Bařina 1., 5., 7., 8., 9., 12., týden                
NGRI           MUL le E105 Zemčík 2., 3., 4., týden                
NGRI           MUL le E105 Grézl 2024-03-13                
NGRI           MUL le E105 Milet 10., 11., týden                
NIDE         BZA le G202 Hanáček 1., 2., 3., 5., týden                
NIDE         BZA le G202 Malinka 4., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden                
NIDE         BZA le G202 Holop 2024-04-10                
NISD           NSB lb O205 Čejka 1., 2., 4., 6., 8., 10., 11., 12., týden                
NMAL   BIN le D0207 Bidlo 1., 8., 9., týden               SUR le E104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden SUR se E104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
NMAL   BIN le D0207 Sekanina 2., 3., 4., 5., 6., 7., 10., 11., 12., týden               SUR le E104 Beneš 2024-02-28 SUR se E104 Beneš 2024-02-28    
NMAT                   SOA xc U3 Návrat        
NSEC         BZA le G202 Hanáček 1., 2., 3., 5., týden                
NSEC         BZA le G202 Malinka 4., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden                
NSEC         BZA le G202 Holop 2024-04-10                
NSEN       MPR le A112 Kreslíková 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 12., týden MPR se A112 Kresl… 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 12., týden                  
NSPE                     SUR le E104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden SUR se E104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
NSPE                     SUR le E104 Beneš 2024-02-28 SUR se E104 Beneš 2024-02-28    
xx   BIN le D0207 Bidlo 1., 8., 9., týden ATA ex E105 3. termín 2024-06-05 HKO xc L314 Kalášek 2024-05-01 MPR pc N204 Bednář 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden HKO xc L314 Kalášek odd    
xx   BIN le D0207 Sekanina 2., 3., 4., 5., 6., 7., 10., 11., 12., týden BIN L314 10:00… 2024-05-15 BIN ex E104 3. termín 2024-06-05 MUL ex E105 3. termín 2024-06-05   MPR pc N204 Bednář 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   SUR se E104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   BIN ex A112 D0207 Půlse… 2024-03-27 BIN L314 09:00… 2024-05-15 DFAa lb O205 Mutua 2., 5., 6., 8., 9., 11., týden BZA le G202 Hanáček 1., 2., 3., 5., týden PRL ex E112 14:00… 2024-03-20 PIS ex E104 2. termín 2024-05-29 SUR le E104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden SUR se E104 Beneš 2024-02-28    
xx   DFAa le A113 Ryšavý 2024-05-01 DFAa lb O205 Ryšavý 3., 4., 7., 10., týden BZA le G202 Malinka 4., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden PRL ex E112 Předtermín PRL 2024-04-24 POS ex A112 3. termín 2024-06-05        
xx   DFAa le O205 Ryšavý 1., 3., 4., 7., 10., týden DFAa lb O205 Hranický 2024-04-24 BZA le G202 Holop 2024-04-10 PRL le E104 E105 E112 Zbořil 1., 3., 5., 6., 8., 9., 10., 11., 12., týden SUR le E104 Beneš 2024-02-28      
xx   DFAa le O205 Mutua 2., 5., 6., 8., 9., 11., týden   BZA ex G202 11:00-12:30… 2024-03-20 MULe ex A112 2. termín 2024-05-15 PRL ex E112 15:15-16:15… 2024-03-20          
xx   DFAa le O205 Hranický 2024-04-24 EVO pc L306.1 L306.2 Hurta 2., 4., 6., 8., 10., 12., týden HVR xc L314 Kalášek odd SOA xc U3 Návrat        
xx   FIT le Aula profesora Braunera Klapetek HVR xc L314 Kalášek 2024-05-01 MPR se A112 Kresl… 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 12., týden PIS ex C236 3. termín 2024-06-05   TINe ex D0207 16:00-18:00… 2024-04-03        
xx     FLP ex D105 2. termín 2024-05-22   PRL le E104 E105 E112 Hanáček 2024-02-28          
xx     FYO ex D0207 3. termín 2024-05-29 JA3 xc T10/N 3.27 Walek   RTSa pc L306.1 Strnadel 2., 4., 7., 8., 10., týden VGE ex E104 1. termín 2024-05-15        
xx   HKO xc L314 Kalášek 2024-05-01 MPA-SYS le T12/SE 4.166 Sedlář MUL le E105 Bařina 1., 5., 7., 8., 9., 12., týden   ZPO ex E105 2. termín 2024-05-29          
xx   HKO xc L314 Kalášek odd MUL le E105 Zemčík 2., 3., 4., týden ZREe ex A113 2. termín 2024-05-15            
xx   PPP pc O204 Bayer 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., týden MPR le A112 Kreslíková 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 12., týden MUL le E105 Grézl 2024-03-13                
xx   POS le D0206 Lampa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   MUL le E105 Milet 10., 11., týden                
xx     PPP ex E104 1. termín 2024-05-15   NSB lb O205 Čejka 1., 2., 4., 6., 8., 10., 11., 12., týden                
xx     SPP ex E104 2. termín 2024-05-22 NSB ex E104 1. termín 2024-05-15 TINe ex A218 13:00-16:00 řádná 2024-05-15            
xx       PPP ex L327 3. termín 2024-05-29 RTSa le L306.1 Strnadel 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden                
xx     TOI ex E104 3. termín 2024-06-05   RTSa ex L306.1 12:00-13:30… 2024-03-13                
xx           SPP ex L330 3. termín 2024-06-05                
xx   WAP ex C228 08:30-15:40 1. opravný termín 2024-05-29            
xx             WAP ex E112 1. termín 2024-05-15            
xx           ZPOe ex E105 3. termín 2024-05-29                
xx             ZPOe ex E104 2. termín 2024-05-22              
xx           ZRE ex E104 2. termín 2024-05-29                
xx             ZRE ex E104 1. termín 2024-05-15              
Thu all       MTIa le E104 E105 E112 Smrž                    
NBIO                     KNN le E104 Hradiš      
NCPS               PIS le D0206 Hynek 1., 12., 13. týden          
NCPS               PIS le D0206 Burget 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., týden          
NMAL                     KNN le E104 Hradiš      
NMAT           SLOa le D0206 Rogalewicz 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 10., týden                
NMAT           SLOa le D0206 Lengál 7., 11., 12., týden                
NMAT           SLOa le M104 M105 Rogalewicz 2024-04-04                
NSPE                     KNN le E104 Hradiš      
NVIZ           ZPO le A112 Nosko 2024-02-08       KNN le E104 Hradiš      
NVIZ           ZPO le A112 Zemčík 2., 3., 4., 10., 11., týden                
NVIZ           ZPO le A112 Španěl 2024-03-07                
NVIZ           ZPO le A112 Beran 6., 7., 8., 12., 13. týden                
NVIZ           ZPO le A112 Bařina 2024-04-04                
xx   WAP C304 08:00… 2024-04-25 ATA ex E104 2. termín 2024-05-23 BDA ex E105 5. termín 2024-06-06 BDA ex A112 13:00-14:30… 2024-05-09 AEU xc T10/N 3.23 Smutný BDA le E105 Veselý 1., 2., 4., 11., týden      
xx   BIF pc N105 Musil 3., 4., 7., 8., 10., 11., týden ATA ex E112 1. termín 2024-05-16 CE2 ex C304 12:00… 2024-05-09   BIN pc N105 Vašíček 2024-03-14   BDA le E105 Homoliak 3., 5., 6., 7., 8., 12., týden      
xx   WAP C304 08:15… 2024-04-25 FYO ex D0207 1. termín 2024-05-16   MPC-MAT xc T8/T 5.22 Hlavičková BIN pc N105 Mrázek 7., 9., 11., týden   BDA le E105 Perešíni 9., 10., týden      
xx   WAP C304 08:30… 2024-04-25 FYO ex D0207 2. termín 2024-05-23 NSB ex E104 3. termín 2024-06-06 FIK xc G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden BIN ex E112 1. termín 2024-05-16 BDA le E105 2024-05-02      
xx   HKO xc L314 Kalášek 2024-05-02 HVR xc L314 Kalášek 2024-05-02 CE2 lb C304 Grégr, Veselý, Zavřel   BDA ex E105 3. termín 2024-05-23      
xx   HKO xc L314 Kalášek odd UXIa L224 12:00… 2024-02-15 CE2 C304 13:00-16:00 Praktická zkouška 2024-05-09 BIN pc N105 Vašíček 2024-03-14        
xx   WAP C304 08:45… 2024-04-25 JA3 xc T10/N 3.27 Walek   HVR xc L314 Kalášek odd BIN pc N105 Mrázek 7., 9., 11., týden        
xx   MUL pc N204 N205 Chlubna KNN N205 10:30-12:20 Obhajoba projektu #2 2024-05-16   MPC-MAT xc T8/T 5.22 Hlavičková FLP pc N204 N205 Poliakov 1., 3., 5., týden        
xx     WAP C304 09:00… 2024-04-25 KRY ex D105 1. termín 2024-05-09 KNN N205 12:30-14:20 Obhajoba projektu #3 2024-05-16   FLP pc N204 N205 Dolejška 2024-03-21        
xx     MPA-SYS pc T12/SE 3.144 Musilová,…   MPC-MAT ex T8/T 0.10 12:00-13:15… 2024-03-28 MPC-MAT ex T8/T 0.10 14:00-15:15… 2024-03-28 FLP pc N204 N205 Hranický 9., 11., 13. týden        
xx     MPA-SYS ex T12/SD 4.117 09:00-11:00… 2024-05-30   MPC-MAT T8/T 5.22 Hlavičková MPC-MAT T8/T 5.22 Hlavičková FLP pc N204 N205 Dolejška 2024-04-11        
xx     WAP C304 09:30… 2024-04-25 MPC-MAT xc T8/T 5.03 Hlavičková MUL pc N204 N205 Chlubna PIS ex D0206 14:00… 2024-03-28 KKO ex E112 1. termín 2024-05-23 KNN le E104 Hradiš      
xx     WAP C304 09:45… 2024-04-25 MPC-MAT ex T8/T 0.10 10:00-11:15… 2024-03-28 NAV lb L306.1 L306.2 Šimek 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden MPR pc N203 Květoňová KKO ex E104 2. termín 2024-05-30        
xx       MPC-MAT T8/T 5.03 Hlavičková POS ex E104 2. termín 2024-05-23 MUL ex E104 2. termín 2024-05-30 KKO ex L307 3. termín 2024-06-06        
xx     MPR pc N203 Květoňová   SLOa le D0206 Rogalewicz 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 10., týden NAV lb L306.1 L306.2 Šimek 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden KNN N205 Obhajoba… 2024-05-16        
xx       MTIa le E104 E105 E112 Smrž   NSB ex E105 2. termín 2024-05-23 RET le G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden PRM le G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden      
xx   PDS ex C304 C311 2. termín 2024-05-23   PIS le D0206 Hynek 1., 12., 13. týden          
xx     WAP ex C304 2. opravný… 2024-06-06   SLOa le D0206 Lengál 7., 11., 12., týden PIS le D0206 Burget 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., týden          
xx           SLOa le M104 M105 Rogalewicz 2024-04-04 PPP pc O204 Bayer 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., týden            
xx             TOI ex E104 1. termín 2024-05-09 SNT ex E104 3. termín 2024-06-06          
xx             VNV ex A218 2. termín 2024-05-23 VNV ex A211 3. termín 2024-06-06          
xx           ZPO le A112 Nosko 2024-02-08                
xx           ZPO le A112 Zemčík 2., 3., 4., 10., 11., týden                
xx           ZPO le A112 Španěl 2024-03-07                
xx           ZPO le A112 Beran 6., 7., 8., 12., 13. týden                
xx           ZPO le A112 Bařina 2024-04-04                
xx             ZPO ex E104 3. termín 2024-06-06              
xx             ZRE ex E105 3. termín 2024-06-06              
Fri NADE             NAV le E104 Růžička 1., 2., 3., 4., 5., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden              
NADE             NAV le E104 Šimek 2024-03-15              
NCPS   PDS le E104 Veselý 1., 2., 3., týden     NAV le E104 Růžička 1., 2., 3., 4., 5., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden              
NCPS   PDS le E104 Matoušek 4., 5., 6., 7., 11., 12., týden     NAV le E104 Šimek 2024-03-15              
NCPS   PDS le E104 Grégr 9., 10., 13. týden                      
NEMB       FLP se E112 Kolář Demo 2024-02-09 NAV le E104 Růžička 1., 2., 3., 4., 5., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden              
NEMB             NAV le E104 Šimek 2024-03-15              
NGRI             NAV le E104 Růžička 1., 2., 3., 4., 5., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden              
NGRI             NAV le E104 Šimek 2024-03-15              
NGRI           VGE le E105 Bařina 1., 2., 3., 5., týden VGE E105 Bařina 2024-04-26          
NGRI           VGE le E105 Zemčík 2024-03-01                
NGRI           VGE le E105 Španěl 6., 9., 11., týden                
NGRI           VGE le E105 Beran 2024-03-22                
NGRI           VGE le E105 Herout 10., 12., 13. týden                
NHPC   PDS le E104 Veselý 1., 2., 3., týden                      
NHPC   PDS le E104 Matoušek 4., 5., 6., 7., 11., 12., týden                      
NHPC   PDS le E104 Grégr 9., 10., 13. týden                      
NIDE       TOI le D0207 Goldmann 1., 2., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden                    
NIDE       TOI le D0207 Vašíček 3., 4., 5., týden                    
NISY           VGE le E105 Bařina 1., 2., 3., 5., týden VGE E105 Bařina 2024-04-26          
NISY           VGE le E105 Zemčík 2024-03-01                
NISY           VGE le E105 Španěl 6., 9., 11., týden                
NISY           VGE le E105 Beran 2024-03-22                
NISY           VGE le E105 Herout 10., 12., 13. týden                
NNET   PDS le E104 Veselý 1., 2., 3., týden                      
NNET   PDS le E104 Matoušek 4., 5., 6., 7., 11., 12., týden                      
NNET   PDS le E104 Grégr 9., 10., 13. týden                      
NSEN       ATA le A113 Smrčka 2., 3., 4., 5., 6., 10., 11., týden                    
NSEN       ATA le A113 Rogalewicz 7., 9., 12., týden                    
NSEN       ATA le A113 Pavela, Smrčka 2024-05-03                    
NVER       ATA le A113 Smrčka 2., 3., 4., 5., 6., 10., 11., týden                    
NVER       ATA le A113 Rogalewicz 7., 9., 12., týden                    
NVER       ATA le A113 Pavela, Smrčka 2024-05-03                    
NVIZ           VGE le E105 Bařina 1., 2., 3., 5., týden VGE E105 Bařina 2024-04-26          
NVIZ           VGE le E105 Zemčík 2024-03-01                
NVIZ           VGE le E105 Španěl 6., 9., 11., týden                
NVIZ           VGE le E105 Beran 2024-03-22                
NVIZ           VGE le E105 Herout 10., 12., 13. týden                
xx   EVO ex L330 3. termín 2024-05-31 ATA le A113 Smrčka 2., 3., 4., 5., 6., 10., 11., týden CPSa lb N104 Novák 2., 12., týden EVO L307 14:00… 2024-03-15 CPSa ex A113 1st term 2024-05-10 EVO L307 17:00… 2024-04-05        
xx     EVO ex L304 09:00… 2024-05-31 ATA le A113 Rogalewicz 7., 9., 12., týden CPSa lb N104 Chudý 4., 6., 9., 10., 13. týden EVO L307 14:30… 2024-03-15 EVO L307 15:00… 2024-03-15 EVO L307 16:00… 2024-03-15 EVO L307 17:30… 2024-04-05        
xx     EVO ex L304 09:20… 2024-05-31 ATA le A113 Pavela, Smrčka 2024-05-03 EVO L307 12:00… 2024-04-05 CPSa ex E104 5th term 2024-06-07 EVO L307 15:30… 2024-03-15 EVO L307 16:30… 2024-03-15          
xx     CPSa ex A113 3rd term 2024-05-24 BIN pc N105 Vašíček 2024-03-15 EVO L307 13:00… 2024-03-22 EVO L307 14:00… 2024-03-22 EVO L307 15:00… 2024-03-22 EVO L307 16:00… 2024-03-22          
xx     CPSa ex E104 2st term 2024-05-17 BIN pc N105 Mrázek 7., 9., 11., týden EVO L307 13:30… 2024-03-22 EVO L307 14:30… 2024-03-22 EVO L307 15:30… 2024-03-22 EVO L307 16:30… 2024-03-22          
xx     CPSa ex E105 4th term 2024-05-31 PIS C228 11:00… 2024-05-10 EVO L307 12:30… 2024-04-05 EVO L307 13:00… 2024-04-05 EVO L307 14:00… 2024-04-05 EVO L307 15:00… 2024-04-05 EVO L307 16:00… 2024-04-05          
xx   NAV ex E112 1. termín 2024-05-10 FLP se E112 Kolář Demo 2024-02-09 EVO L307 13:30… 2024-04-05 EVO L307 14:30… 2024-04-05 EVO L307 15:30… 2024-04-05 EVO L307 16:30… 2024-04-05          
xx     FLP ex E112 3. termín 2024-06-07 MPA-SYS ex T12/SD 4.117 13:00… 2024-05-10 KRY ex E104 3. termín 2024-05-31 SUR ex A112 2. termín 2024-05-24        
xx     MBA ex E105 2. termín 2024-05-24 NAV ex E104 12:00… 2024-03-22 MPC-MAT ex Aula profesora Braunera 13:30-15:30 3. termín 2024-05-31            
xx     MPA-SYS ex T12/SD 4.117 09:00-11:00… 2024-05-10   MUL ex A112 1. termín 2024-05-24 SNT ex A112 1. termín 2024-05-17            
xx     MPA-SYS ex T12/SD 4.117 09:00-11:00… 2024-05-17 PDS xc E104 Veselý 2024-02-09 NAV le E104 Růžička 1., 2., 3., 4., 5., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden VIZa pc N105 Milet 2., 4., 6., 9., týden          
xx     MPA-SYS ex T12/SD 4.117 09:00-11:00… 2024-05-24 PDS xc E104 Matoušek 2024-02-16 NAV le E104 Šimek 2024-03-15 VIZa pc N105 Chudý 10., 12., 13. týden          
xx   PDS ex C311 08:00-10:00… 2024-05-31 MPC-MAT ex Aula profesora Kalendovského 10:30-12:30 2. termín 2024-05-24 PDS ex E112 13:00-15:00… 2024-04-05 ZREe ex N103 15:00… 2024-03-22            
xx   PPP ex E104 2. termín 2024-05-24 MPR ex A112 2. termín (1. opravný) 2024-05-17 SUR ex E112 1. termín 2024-05-10              
xx   PDS le E104 Veselý 1., 2., 3., týden PDS lb C304 Grégr… 2024-04-12 VGEe ex E105 3. termín 2024-05-31              
xx   PDS le E104 Matoušek 4., 5., 6., 7., 11., 12., týden   VGE le E105 Bařina 1., 2., 3., 5., týden VGEe ex A112 2. termín 2024-05-24            
xx   PDS le E104 Grégr 9., 10., 13. týden   VGE le E105 Zemčík 2024-03-01                
xx   PDS ex C304 C311 1. termín 2024-05-17          
xx   TOI lb L306.1 L306.2 Mrázek 2024-03-01 PIS C228 10:30… 2024-05-10   VGE le E105 Španěl 6., 9., 11., týden                
xx     SLOa ex A218 09:00-10:30… 2024-05-10   VGE le E105 Beran 2024-03-22                
xx   TOI lb L306.1 L306.2 Goldmann 2024-04-26 TOI le D0207 Goldmann 1., 2., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden VGE le E105 Herout 10., 12., 13. týden                
xx   TOI lb N105 Goldmann 6., 9., týden TOI le D0207 Vašíček 3., 4., 5., týden   ZPOe ex A113 1. termín 2024-05-10              
xx   VIZa le E105 Chudý 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 13. týden TOI ex A112 2. termín 2024-05-24                    
Abbreviations:
le - lecture, se - seminar, xc - exercise, lb - hw. laboratory, pc - computer laboratory, ex - exam
Back to top