Detail akce

Od studenta k CEO/CTO - panelová diskuze ONLINE

[icon]
Místo konání
FIT VUT, Božetěchova 2, 612 00 Brno, CZ
Pořadatel
Typ
workshop
Přístupnost
volná
Popis

Zveme Vás ke sledování tohoto virtuálního setkání ve čtvrtek 22. října od 12:00.

Čtyři výrazné osobnosti "českého Silicon Valley" se virtuálně setkají ve čtvrtek 22. října na semináři Od studenta k CEO/CTO. Se studenty budou online diskutovat o tom, kudy vedla jejich cesta k výjimečné technologii, jak dokázali postavit produkt a dotáhnout jej do konce či uspět s ním na trhu.

A hvězdná čtveřice hostů k tomu má co říct:

  • Martin Cígler je držitelem ocenění IT osobnost roku i medaile FIT za zásluhy o rozvoj informačních technologií, ale především zakladatelem společnosti, která pod jeho vedením vyrostla z malé brněnské firmy v mezinárodní holding Solitea s dvoumiliardovým obratem.

  • Jan Najvárek je spoluzakladatelem a spolumajitelem společnosti ARTIN, jedné z nejinovativnějších českých firem, která v Brně zaměstnává tři stovky nejchytřejších mozků. Podílí se také na vývoji autonomních vozidel RoboAuto či BringAuto.

  • Jana Kořenka můžete na FIT potkávat jako akademika se skvělými vědeckými výsledky. Je ale také zakladatelem spin-offu Invea Tech - dnes dvou světově úspěšných firem Flowmon Networks a Netcope Technologies, které patří mezi lídry v oboru a dodávají řešení takovým gigantům, jako je třeba Intel.

  • Zbyněk Poulíček svou společnost GINA založil se spolužáky ještě jako student FIT. Jejich nápad, který tehdy ocenil i Bill Gates, dnes pomáhá po celém světě zachraňovat životy.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost potkat naše hosty na "jednom místě". 

Nahoru