Služby fakulty

Pronájem prostor

Adresa: Božetěchova 1/2, 612 00 Brno

Kampus FIT je unikátním spojením citlivě zrekonstruovaného historického areálu a nových moderních staveb. Málokterá z fakult se může pochlubit tím, že je její objekt zapsán na seznamu zámků České republiky, a navíc je smysluplně využitý. Základem a dominantou kampusu je zrekonstruovaný kartuziánský klášter, jehož jižní křídlo nahradil moderní posluchárenský komplex. Nadzemní lávka spojuje klášter s pavilonem ústavů, ve kterém jsou umístěny učebny, laboratoře, pracovny i podzemní parkoviště. Pavilon navazuje na rekonstruovaný klášterní pivovar, jehož součástí jsou stravovací provozy, ale také studentský klub či výstavní prostory. Součástí areálu jsou také veřejnosti přístupné klášterní zahrady okolo historických klauzur i komorní zelený park s kavárnou.

Kampus FIT tak tvoří multifunkční komplex, jehož prostory je možné využít pro pořádání nejrůznějších akcí: konferencí, seminářů, výstav, společenských akcí i koncertů.

Fakulta nabízí kromě níže uvedeného také pronájem menších učeben, místností či respirií, ale také venkovních prostor (návdoří, zahrady). Nabízí také řadu doplňkových služeb, jako je např. nahrávání video záznamů, úklid či zajištění cateringu třetí stranou. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o pronájem těchto prostor? Kontaktujte nás.

[photo]

Bc.

Olga Tesařová

Metodika a organizace správní agendy

+420 54114 1227
tesarova@fit.vut.cz
https://www.fit.vut.cz/~tesarova/

Nahoru