Aktualita

Kategorie: novinka

Dne: 3. září 2019

Fakulta informačních technologií spustila nový web

[img]

S novým semestrem Fakulta informačních technologií startuje také nový web. Ten je nově responzivní, takže se přizpůsobí prohlížení z mobilů či tabletů, nová struktura zároveň odráží moderní trendy v oblasti komunikace.

"Nový web má za cíl lépe přiblížit fakultu veřejnosti - tedy především zájemcům o studium a uchazečům, firmám, které by chtěly s fakultou navázat spolupráci, ale také široké veřejnosti, které tak můžeme přiblížit výzkum a vývoj na FIT. Zároveň jsme se soustředili na to, aby nová struktura přinesla snadnou orientaci i současným studentům a aby informace byly vždy snadno dohledatelné a aktuální také pro ně," uvedl Vítězslav Beran, proděkan pro vnější vztahy.

Design webových stránek je součástí sjednocené vizuální komunikace brněnské techniky a využívají ho nyní všechny součásti VUT. Na tvorbě nových webových stránek fakulty se podílelo Centrum výpočetní techniky, Oddělení pro vnější vztahy a další součásti FIT. Pokud na nových stránkách naleznete jakékoliv nesrovnalosti, budeme rádi, pokud nám pomůžete a nahlásíte je na email web@fit.vut.cz.

Sdílet článek

Nahoru