Aktualita

Kategorie: novinka

Dne: 9. října 2020

FIT bude hostit online debatu čtyř IT osobností

[img]

Čtyři výrazné osobnosti "českého Silicon Valley" se virtuálně setkají ve čtvrtek 22. října na semináři Od studenta k CEO/CTO (FB událost ZDE). Se studenty budou online diskutovat o tom, kudy vedla jejich cesta k výjimečné technologii, jak dokázali postavit produkt a dotáhnout jej do konce či uspět s ním na trhu. Pozvání FIT přijali: 

  • Martin Cígler je držitelem ocenění IT osobnost roku i medaile FIT za zásluhy o rozvoj informačních technologií, ale především zakladatelem společnosti, která pod jeho vedením vyrostla z malé brněnské firmy v mezinárodní holding Solitea s dvoumiliardovým obratem.

  • Jan Najvárek je spoluzakladatelem a spolumajitelem společnosti ARTIN, jedné z nejinovativnějších českých firem, která v Brně zaměstnává tři stovky nejchytřejších mozků. Podílí se také na vývoji autonomních vozidel RoboAuto či BringAuto.

  • Jana Kořenka můžete na FIT potkávat jako akademika se skvělými vědeckými výsledky. Je ale také zakladatelem spin-offu Invea Tech - dnes dvou světově úspěšných firem Flowmon Networks a Netcope Technologies, které patří mezi lídry v oboru a dodávají řešení takovým gigantům, jako je třeba Intel.

  • Zbyněk Poulíček svou společnost GINA založil se spolužáky ještě jako student FIT. Jejich nápad, který tehdy ocenil i Bill Gates, dnes pomáhá po celém světě zachraňovat životy.

Zveme Vás na toto Virtuální setkání. Více informací o akci zde.

Sdílet článek

Nahoru