Bakalář informační technologie 1. ročník

Akademický rok 2023/2024, semestr letní

Den: 2024-04-23, týden 17. (lichý)
Výuka: 2024-02-05 - 2024-05-03

DenSkup 07:00
07:50
08:00
08:50
09:00
09:50
10:00
10:50
11:00
11:50
12:00
12:50
13:00
13:50
14:00
14:50
15:00
15:50
16:00
16:50
17:00
17:50
18:00
18:50
19:00
19:50
20:00
20:50
21:00
21:50
Po all     IMA1D105 Fuchs 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden ISUD105 Orság 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 10., 12., 13. týden                
xx   IMA1 cv T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden 0MS cv A1/1843 Byrtus 0AX cv A4/602 Pavlíková ITW pc N103 Očenášek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden 0AX cv A4/602 Pavlíková ITW pc N103 Vaško 2., 4., 5., 11., 12., týden    
xx     AIT cv T10/N 3.23 Ellederová AIT cv T10/N 3.23 Ellederová ISJ zk D105 2. termín 2024-05-20   1KADH-L Buček rozvrh bude upřesněn před začátkem letního semestru: https://is.muni.cz/predmet/phil/jaro2024/TIM_B_026 4., 6., 8., 10., 12., 14. týden    
xx     BAN4 cv T10/N 3.26 Baumgartnerová BAN4 cv T10/N 3.26 Baumgartnerová IVS N204 N205 13:00… 2024-04-29   BAN4 cv T10/N 3.27 Sedláček ISJ zk E112 3. termín 2024-06-03      
xx     IMA1D105 Fuchs 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden IVS N204 N205 11:00… 2024-04-29 DKFII-LU2/327 Fišerová IVS M104 M105 07 -… 2024-05-13 IMA1 cv T8/T 5.22 Polický 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden IVS N204 N205 18:00… 2024-04-29      
xx       IMA1 cv T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden ITW pc N103 Očenášek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden ISU zk D0206 předtermín 1 (D0206) 2024-04-29 IVS N204 N205 17:00… 2024-04-29        
xx     IVH se D0206 Mrázek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 10., 11., 12., 13. týden IMA1 cv D0207 Fuchs |… 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-20 ISU zk D105 předtermín 1 (D105) 2024-04-29 PLAB cv IO/P287 Bumberová sudý      
xx     ISJ zk D0206 D105 1. termín 2024-05-06 IVS M104 M105 12 -… 2024-05-20 IVS M104 M105 13 -… 2024-05-20 ITW pc N103 Vaško 2., 4., 5., 11., 12., týden        
xx     IVS M104 M105 05 -… 2024-05-13 ISUD105 Orság 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 10., 12., 13. týden IZG pc O204 Milet 2024-04-29 IVS M104 M105 08 -… 2024-05-13        
xx     ISU zk D0206 D0207 D105 E104 E112 2. termín 2024-05-20   PLAB cv IO/P287 Bumberová sudý   IVS M104 M105 14 -… 2024-05-20        
xx     ISU zk E104 3. termín (E104) 2024-06-03   PLAB cv IO/P287 Bumberová lichý   IZG pc O204 Milet 2024-04-29        
xx     ISU zk E112 3. termín (E112) 2024-06-03       IZLO cv A112 Holík 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden          
xx       ITW pc N103 Očenášek 3., 4., 5., 11., 12., týden       PLAB cv IO/P287 Bumberová sudý          
xx       IVS N204 N205 10:00… 2024-04-29 IVS M104 M105 06 -… 2024-05-13     PLAB cv IO/P287 Bumberová lichý          
xx     IZG zk D105 E112 2. termín 2024-05-27                      
xx     IZLO cv A112 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                      
xx     IZLO cv A113 Holík 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                      
xx       N2 cv A1/1032 Ryšavá                    
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-20                      
Út xx   0MV cv A4/615 Tomášek PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-14 0MS cv A1/1843 Byrtus IVS N204 N205 13:00… 2024-04-30 0AX cv A4/602 Pavlíková T1FA2/515 Dolož… IMA1 cv A113 Hliněná      
xx   ITW zk D105 08:30… 2024-04-30 AIT cv T10/N 3.23 Ellederová   1DS-2 cv U5/118 Králík IVS C235 14:00… 2024-05-21 HLS-KEA/118 Vejpustek   ISU pc N103 Klhůfek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden    
xx     BAN3 cv T10/N 3.26 Baumgartnerová AIT cv T10/N 3.23 Ellederová IJC zk D0206 D105 1. termín 2024-05-21 IJCD0206 D105 Peringer ISU pc N104 Husa    
xx     BAN4 cv T10/N 3.27 Sedláček BAN4 cv T10/N 3.26 Baumgartnerová PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-14 IVS N204 N205 14:00… 2024-04-30 IMA1 cv A113 Hliněná 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden   ISU pc N105 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., týden    
xx   GEN zk A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-07 BAN4 cv T10/N 3.27 Sedláček IOS zk A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 1. termín 2024-05-07 IOS zk A112 A113 D0206 D0207 D105 E105 E112 G202 1. termín 2024-05-07 ISU pc N105 Orság… 2024-04-30    
xx   BPC-PA2 cv T12/SD 2.100 Langerová IMA1 cv T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IOS zk E104 1. termín - prodloužení 2024-05-07      
xx   GEN zk A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-14   INC zk A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 M104 M105 1. termín 2024-05-14 ISU pc N104 Husa ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N105 Orság… 2024-04-23    
xx   GEN zk A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-21   ISU pc N103 N104 ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ISU pc N104 Husa IZG pc O204 Milet 2024-04-23    
xx   GEN zk A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-28   ISU pc N104 Orság… 2024-04-30 ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZG pc O204 Milet 2024-04-30    
xx   GEN zk A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-04   ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., 13. týden ITW pc N204 Hynek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden        
xx   GEN zk A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-11   ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden IVS M104 M105 10 -… 2024-05-14 IVS M104 M105 11 -… 2024-05-14        
xx   ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden GEN zk A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-07 PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-21 IZG pc O204 Milet 2024-04-23 IZG pc O204 Milet 2024-04-23        
xx   ISU pc N104 Setinský GEN zk A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-14   IZG pc O204 Milet 2024-04-30 IZG pc O204 Milet 2024-04-30        
xx   ISU pc N105 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., týden GEN zk A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-21   IZG zk D105 3. termín 2024-06-04            
xx   ISU pc N105 Orság… 2024-04-30 GEN zk A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-28 IZLO zk D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 2. termín 2024-05-28 T1F cv A2/515 Dolož…            
xx   ITWD105 Hynek 1., 2., 3., 9., 10., 11., týden GEN zk A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-04   N2 cv A1/1032 Ryšavá            
xx   ITWD105 Burget 4., 5., 6., 8., 12., týden GEN zk A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-11                  
xx   ITWD105 Burget, Hynek 7., 13. týden IMA1 cv T8/T 5.22 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden ITW pc N204 Hynek 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden                
xx     ITW zk D105 09:15… 2024-04-30 ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden IZLO cv D0207 Holík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                
xx   IZG pc O204 Milet 2024-04-23 ISU pc N104 Setinský N2 cv A1/1032 Ryšavá                
xx   IZG pc O204 Milet 2024-04-30 ISU pc N105 Goldmann 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., 13. týden                    
xx     IVS M104 M105 09 -… 2024-05-14 IVS M104 M105 16 -… 2024-05-21                  
xx     IVS M104 M105 15 -… 2024-05-21 PLABIO/P381 Koráb                  
xx   IZLO cv A113 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden IZG pc O204 Milet 2024-04-23                    
xx       IZG pc O204 Milet 2024-04-30                    
xx     IZLO zk D0206 D0207 D105 E112 3. termín 2024-06-04                      
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-21                      
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-28                      
St all               IOSD0206 D105 Vojnar 1., 2., 3., 4., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden          
xx     BAN3 cv T10/N 3.26 Baumgartnerová   HKO cv L314 Kalášek 2024-05-01 0SE cv A4/404 Staňková HKO cv L314 Kalášek lichý    
xx     BAN4 cv T10/N 3.27 Walek   HVR cv L314 Kalášek lichý IMA1 cv A113 Polický 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   IMK T8/T 5.27 Koktavý…  
xx   FITAula profesora Braunera Klapetek GEN zk A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-04-24 PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-15 IMA1 cv D0207 Hlavičková 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   IMK lb T8/T 3.07 Trčka lichý      
xx   GEN zk A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-04-24   ISU pc N103 Grézl 2., 3., 4., 5., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   IMKT8/T 3.02 Koktavý IMK pc T8/T 5.27 Bogatyreva sudý      
xx   HKO cv L314 Kalášek 2024-05-01 HVR cv L314 Kalášek 2024-05-01 ISU pc N104 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10., 12., týden IOSD0206 D105 Vojnar 1., 2., 3., 4., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden   ISU pc N103 Semerád 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   HKO cv L314 Kalášek lichý ISU pc N104 Setinský 7., 11., týden   IOS zk A112 A113 D0206 D0207 D105 E105 E112 G202 M104 M105 2. termín 2024-05-22   ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   IMA1 cv T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IMA1 cv D0207 Hliněná 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   IOS zk E104 2. termín - prodloužení 2024-05-22 ISU pc N105 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   ISU pc N103 N104 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IMA1 cv T8/T 5.22 Fuchs 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden ISU pc N103 Klhůfek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., týden IOS zk D0206 D0207 D105 E105 E112 3. termín 2024-06-05        
xx   ISU pc N105 Orság 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden ISU pc N103 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ITW pc N203 John 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden IOS zk E104 3. termín - prodloužení 2024-06-05      
xx       ISU pc N104 Sedlák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10., 12., týden IVSD0206 D105 Dytrych 1., 3., 4., 5., 11., týden ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden ISU pc N103 Semerád 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden        
xx       ISU pc N105 Orság 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden IVSD0206 D105 Malík 6., 9., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden ISU pc N104 Husa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden        
xx       ITW pc N203 John 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IVSD0206 D105 Dytrych,… 7., 8., 10., týden IZG pc O204 Milet 2024-04-24 ISU pc N105 Jaroš 1., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden        
xx       IZG pc O204 Milet 2024-04-24 IZG pc O204 Milet 2024-04-24 IZLO cv A112 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden ISU pc N105 Olšák 2., 3., týden        
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-15       N2 cv A1/1032 Ryšavá   IZGD0206 D105 Milet 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx                   IZLO cv A112 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden        
Čt all               INCD105 Fučík 1., 2., 3., 4., týden INC se D105 Matoušek 1., 2., 3., 6., 7., týden        
all               INCD105 Kořenek 5., 6., 7., 8., týden INC se D105 Kekely 4., 5., 10., týden        
all               INCD105 Matoušek 10., 11., 12., týden INC se D105 Setinský 11., 12., týden        
xx   HKO cv L314 Kalášek 2024-05-02 0SE cv A4/404 Staňková 0AX cv A4/602 Pavlíková 0SE cv A4/404 Staňková 1CNCO cv U9/108 Váňa ISU pc N103 Sakin    
xx   IMA1 cv A113 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden 1HERDESpočítačová učebna Vaněk   FIK cv G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden RETG202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden BAN4 cv T10/N 3.23 Smutný      
xx     AIT cv T10/N 3.23 Ellederová AIT cv T10/N 3.23 Ellederová PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-16 IMA1 cv A113 Polický 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   IJC zk E112 3. termín 2024-06-06      
xx     BAN4 cv T10/N 3.26 Baumgartnerová BAN2 cv T10/N 3.26 Baumgartnerová IMA1 zk Aula profesora Braunera Aula profesora Kalendovského D0206 D105 E112 T12/SF 1.141 T12/SF 2.162 T8/T 0.10 T8/T 0.20 T8/T 0.30 13:30-15:30 1. termín 2024-05-09 IMA1 cv T8/T 5.22 Fuchs ISU pc N104 Husa    
xx   GEN zk A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-09 BAN4 cv T10/N 3.27 Walek PLAB IO/P157 13:00… 2024-05-23 INCD105 Fučík 1., 2., 3., 4., týden   ISU pc N105    
xx   GEN zk A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-16   HVR cv L314 Kalášek lichý ISU pc N103 Sakin IZG pc O204 Milet 2024-04-25    
xx   GEN zk A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-23   ITW pc N103 Lazúr 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden INCD105 Kořenek 5., 6., 7., 8., týden   IZG pc O204 Milet 2024-05-02    
xx   GEN zk A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-30   IZG pc O204 Milet 2024-04-25 INCD105 Matoušek 10., 11., 12., týden PRMG202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden      
xx   GEN zk A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-06   IZG pc O204 Milet 2024-05-02 ISU pc N104 Husa ISU pc N104 Husa        
xx   GEN zk A4/401 08:30-10:25 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-13   N2 cv A1/1032 Ryšavá ISU pc N204 Sedlák IZLO cv A113 Lengál 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden        
xx   ISJD0206 Smrž 2024-05-02 GEN zk A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-09   ITW pc N103 Lazúr 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden            
xx   ISJD105 Smrž 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., týden GEN zk A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-16   IZGE104 E105 E112 Milet 1., 10., 12., 13. týden          
xx   ISU pc N104 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden GEN zk A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-23   IZGE104 E105 E112 Španěl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., týden          
xx   ISU pc N105 Orság 2024-05-02 GEN zk A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-05-30 IZLO zk A112 A113 D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 G202 1. termín 2024-05-16              
xx   IZG pc O204 Milet 2024-04-25 GEN zk A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-06                  
xx   IZG pc O204 Milet 2024-05-02 GEN zk A4/401 10:30-12:15 General English Exam - čtěte poznámku! 2024-06-13                  
xx   HKO cv L314 Kalášek lichý                    
xx   IZLO cv A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden HVR cv L314 Kalášek 2024-05-02                    
xx   VSDH2počítačová učebna Vaněk IMA1 cv A113 Fusek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden                    
xx     INC zk D0206 D0207 D105 E104 E105 E112 2. termín 2024-05-30                      
xx     INC zk D0206 D0207 D105 3. termín 2024-06-06                      
xx       ISU pc N104 Grézl 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden                    
xx       ISU pc N105 Orság                    
xx       ISU pc N204 Semerád 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden                    
xx       IZG pc O204 Milet 2024-04-25                    
xx       IZG pc O204 Milet 2024-05-02                    
xx       IZLO cv A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                    
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-16                      
xx       PLAB IO/P157 10:00… 2024-05-23                      
all       IZLOD0206 D105 Lengál 1., 2., 3., týden   INC cv D0206 D0207 D105 Matoušek 2024-05-03            
all       IZLOD0206 D105 Holík 4., 5., týden                    
xx   IMA1 cv T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden IVS N204 N205 10:00… 2024-05-03 1ODI-L cv U5/118 Pec IVS N204 N205 13:00… 2024-05-03 IVS N204 N205 14:00… 2024-05-03 IJC zk D105 2. termín 2024-05-31          
xx   ITW pc N103 Tesařová 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden IMA1 cv T8/T 5.22 Tůma 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden IVS C235 12:00… 2024-05-24 IMA1 zk Aula profesora Kalendovského D0206 D105 E112 T12/SF 1.141 T8/T 0.10 T8/T 0.20 T8/T 0.30 13:30-15:30 2. termín 2024-05-24 IOSD105 Lengál 2024-05-03    
xx   IZLO cv A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden ISU zk D0206 předtermín 2 (D0206) 2024-05-03   IMA1 zk Aula profesora Braunera Aula profesora Kalendovského D0206 D105 E112 T12/SF 1.141 T12/SF 2.162 T8/T 0.10 T8/T 0.20 T8/T 0.30 14:00-16:00… 2024-06-07 IOSD105 Lengál Dobrovolné demonstrační cvičení: synchronizace, paměť. 2024-04-26    
xx       ISU zk D105 předtermín 2 (D105) 2024-05-03 INC cv D0206 D0207 D105 Matoušek 2024-05-03 IVS M104 M105 04 -… 2024-05-10        
xx       ISU zk E112 předtermín 2 (E112) 2024-05-03 ISU zk A112 1. termín (A112) 2024-05-10            
xx       ITW pc N103 Tesařová 2., 3., 4., 5., 11., 12., týden   ISU zk D0206 1. termín (D0206) 2024-05-10            
xx     IVS M104 M105 01 -… 2024-05-10 IVS N204 N205 11:00… 2024-05-03   ISU zk D0207 1. termín (D0207) 2024-05-10            
xx         IVS M104 M105 02 -… 2024-05-10 ISU zk D105 1. termín (D105) 2024-05-10            
xx       IZG zk D0206 D0207 D105 1. termín 2024-05-17   ISU zk E104 1. termín (E104) 2024-05-10            
xx       IZLOD0206 D105 Lengál 1., 2., 3., týden   ISU zk E105 1. termín (E105) 2024-05-10            
xx       IZLOD0206 D105 Holík 4., 5., týden   ISU zk G202 1. termín (G202) 2024-05-10            
xx           ITYD0206 D105 Křena 2., 3., 5., 7., 9., 12., týden IVS M104 M105 03 -… 2024-05-10            
xx           IZG pc O204 Milet 2024-04-26   IVS N204 N205 15:00… 2024-05-03            
xx           IZG pc O204 Milet 2024-05-03 IZG pc O204 Milet 2024-04-26            
xx           IZLO cv A112 Síč 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden IZG pc O204 Milet 2024-05-03            
xx           IZLO cv A113 Dacík 2., 3., 4., 5., 6., 7., týden                
Význam zkratek:
př - přednáška, se - seminář, cv - numerické cvičení, lb - laboratoř, pc - počítačová laboratoř, zk - zkouška
xx - výuka mimo standardní přednáškové skupiny (rozdělení dle pokynů vyučujících)
Nahoru