Magistr informační technologie 1. ročník

Akademický rok 2023/2024, semestr letní

Den: 2024-04-13, týden 15. (lichý)
Výuka: 2024-02-05 - 2024-05-03

DenSkup 07:00
07:50
08:00
08:50
09:00
09:50
10:00
10:50
11:00
11:50
12:00
12:50
13:00
13:50
14:00
14:50
15:00
15:50
16:00
16:50
17:00
17:50
18:00
18:50
19:00
19:50
20:00
20:50
21:00
21:50
Po all             FLPE104 E105 E112 Kolář 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 12., 13. týden            
NADE   WAPG202 Polčák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden               UXIaE105 Herout 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden    
NBIO         PPPD0206 Jaroš 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden                  
NBIO         PPPD0206 Bayer 2024-02-19                  
NGRI         PPPD0206 Jaroš 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden           UXIaE105 Herout 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden    
NGRI         PPPD0206 Bayer 2024-02-19                  
NHPC         PPPD0206 Jaroš 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden MPC-MATAula profesora Braunera Kovár   VNVG202 Veigend 1., 10., týden        
NHPC         PPPD0206 Bayer 2024-02-19       VNVG202 Šátek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 11., 12., 13. týden        
NISY                   ZREE105 Černocký 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden        
NNET   CSOa lb C304 Veselý   PPPD0206 Jaroš 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden CSOa lb C304 Veselý              
NNET   WAPG202 Polčák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden PPPD0206 Bayer 2024-02-19                  
NSPE                   ZREE105 Černocký 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden        
NVER         SPPG202 Bidlo 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 10., 11., 12., 13. týden                  
xx   CSOa zk C304 08:00… 2024-05-06 BIF zk A113 1. termín 2024-05-06 PPPD0206 Jaroš 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden CSOa lb C304 Veselý CSOaC304 Grégr,… 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden   UXIaE105 Herout 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden    
xx   CSOa lb C304 Veselý MPR zk E104 1. termín 2024-05-06 EVO L307 13:00… 2024-03-25 EVO L307 14:00… 2024-03-11 EVO L307 15:00… 2024-03-11 EVO L307 16:00… 2024-03-11   ZRE pc O204 Černocký 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden    
xx     CSOa C304 09:00-12:00 Theoretical test (Monday 0800-0900) 2024-05-06 PPP zk D0206 Půlse… 2024-03-25 EVO L307 13:30… 2024-03-25 EVO L307 14:30… 2024-03-11 EVO L307 15:30… 2024-03-11 EVO L307 16:30… 2024-03-11          
xx     NAV zk E105 2. termín 2024-05-20   KRY zk E112 2. termín 2024-05-20 EVO L307 14:00… 2024-03-18 EVO L307 15:00… 2024-03-18 EVO L307 16:00… 2024-03-18          
xx     POS zk A112 1. termín 2024-05-06 PPPD0206 Bayer 2024-02-19   EVO L307 14:30… 2024-03-18 EVO L307 15:30… 2024-03-18 EVO L307 16:30… 2024-03-18          
xx   WAPG202 Polčák 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden SPPG202 Bidlo 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 10., 11., 12., 13. týden   EVO L307 14:00… 2024-03-25 EVO L307 15:00… 2024-03-25 EVO L307 16:00… 2024-03-25          
xx     ZREe zk E105 1. termín 2024-05-06 VYFA112 Čadík 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden   EVO L307 14:30… 2024-03-25 EVO L307 15:30… 2024-03-25 EVO L307 16:30… 2024-03-25          
xx             FLPE104 E105 E112 Kolář 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 12., 13. týden MBA pc N203 Rogalewicz 5., 8., týden        
xx             FLP zk E104 E105 E112 13:00-16:00 Půlsemestrální zkouška z FLP 18. 3. 2024 2024-03-18 MBA pc N203 Andriushchenko 10., 11., týden        
xx             MPC-MATAula profesora Braunera Kovár   MBA pc N203 2024-04-22        
xx             MPC-MAT zk Aula profesora Braunera 13:30-15:30 1. termín 2024-05-13 MBA pc N203 Fiedor 2024-04-29        
xx             MULe zk E104 3. termín 2024-05-27 MPA-SYS pc T12/SE 3.144 Musilová,…          
xx             PRL zk D105 1. termín 2024-05-13 MULe zk E104 1. termín 2024-05-06        
xx             PRL zk E112 2. termín 2024-05-27 VNVG202 Veigend 1., 10., týden        
xx             PRL zk E112 3. termín 2024-06-03 VNVG202 Šátek 2., 3., 4., 5., 6., 7., 11., 12., 13. týden        
xx             SPP zk E104 3. termín 2024-06-03 ZPO zk E104 1. termín 2024-05-20          
xx                   ZREE105 Černocký 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12., 13. týden        
xx                   ZREe zk E104 3. termín 2024-05-27        
Út NBIO       BIFG202 Martínek 1., 4., 5., 8., týden                    
NBIO       BIFG202 Burgetová 2., 3., 9., 10., 12., týden                    
NBIO       BIFG202 Musil 6., 7., 11., týden                    
NBIO       BIFG202 Martínek,… 2024-04-30                    
NEMB       KKOD0207 Vašíček                    
NGRI       KKOD0207 Vašíček     FYOD0207 Sedlák            
NHPC       MPC-MAT cv T8/T 5.03 Hlavičková                    
NHPC       MPC-MAT T8/T 5.03 Hlavičková                    
NIDE           SNTG202 Peringer              
NISD       KKOD0207 Vašíček                    
NISY               FYOD0207 Sedlák            
NISY           SNTG202 Peringer              
NMAT       MBAD0206 Rogalewicz 1., 2., 4., 5., 6., 7., týden     SOAA1/1836 Šlapal            
NMAT       MBAD0206 Holík 2024-02-20                    
NMAT       MBAD0206 Češka 8., 9., 10., týden                    
NMAT       MBAD0206 Fiedor 11., 12., 13. týden                    
NNET                 KRYG202 Hanáček        
NSEC                 KRYG202 Hanáček        
NSEN       MBAD0206 Rogalewicz 1., 2., 4., 5., 6., 7., týden                    
NSEN       MBAD0206 Holík 2024-02-20                    
NSEN       MBAD0206 Češka 8., 9., 10., týden                    
NSEN       MBAD0206 Fiedor 11., 12., 13. týden                    
NVER       MBAD0206 Rogalewicz 1., 2., 4., 5., 6., 7., týden SNTG202 Peringer              
NVER       MBAD0206 Holík 2024-02-20                    
NVER       MBAD0206 Češka 8., 9., 10., týden                    
NVER       MBAD0206 Fiedor 11., 12., 13. týden                    
xx   EVOG202 Bidlo 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden BIFG202 Martínek 1., 4., 5., 8., týden EVO pc L306.1 L306.2 Hurta… 2024-02-13 BDA zk E104 3. termín 2024-06-04 FLP pc N204 N205 Poliakov 1., 3., 5., týden FLP pc N204 N205 Poliakov 1., 3., 5., týden    
xx   EVOG202 Husa 2024-03-26 BIFG202 Burgetová 2., 3., 9., 10., 12., týden RTSa zk L314 12:00… 2024-05-07 BZA zk A112 2. termín 2024-05-28 BIF zk E104 2. termín 2024-05-21   FLP pc N204 N205 Dolejška 2024-03-19    
xx       BIFG202 Musil 6., 7., 11., týden RTSa zk L314 12:00… 2024-05-21 BZA zk E112 1. termín 2024-05-21 BIF zk E105 3. termín 2024-06-04   FLP pc N204 N205 Hranický 9., 11., 13. týden    
xx       BIFG202 Martínek,… 2024-04-30 NAV zk E104 3. termín 2024-06-04   BIN zk A112 2. termín 2024-05-28          
xx     BZA zk E104 3. termín 2024-06-04 MBA zk E105 3. termín 2024-06-04   CPSaE104 Chudý          
xx       EVO pc L306.1 L306.2 Hurta 2., 4., 6., 8., 10., 12., týden RTSa zk L314 12:00… 2024-06-04   FYOD0207 Sedlák FLP pc N204 N205 Dolejška 2024-03-19        
xx     EVO zk E112 1. termín 2024-05-14 PMA cv A112 Kreslíková   PIS zk E112 1. termín 2024-05-14 FLP pc N204 N205 Hranický 9., 11., 13. týden        
xx       EVO zk E104 2. termín 2024-05-21 SNTG202 Peringer   FYO cv D0207 Sedlák        
xx       EVO L307 10:00… 2024-03-05     VGE zk A113 3. termín 2024-05-28 KRYG202 Hanáček        
xx     FLP zk D0206 D0207 D105 1. termín 2024-05-07 VGE zk E104 2. termín 2024-05-21 KRY zk G202 15:00-16:30… 2024-03-26          
xx       KKOD0207 Vašíček       SNT zk A113 2. termín 2024-05-28          
xx       MBAD0206 Rogalewicz 1., 2., 4., 5., 6., 7., týden     SOAA1/1836 Šlapal SUR zk E112 3. termín 2024-06-04        
xx       MBAD0206 Holík 2024-02-20                    
xx       MBAD0206 Češka 8., 9., 10., týden                    
xx       MBAD0206 Fiedor 11., 12., 13. týden                    
xx     MBA zk E104 1. termín 2024-05-14                    
xx     MPA-SYS zk T12/SD 4.117 09:00-11:00… 2024-05-14                      
xx       MPC-MAT cv T8/T 5.03 Hlavičková                    
xx       MPC-MAT zk T8/T 0.10 10:00-11:15… 2024-03-26                    
xx       MPC-MAT T8/T 5.03 Hlavičková                    
xx       MPR zk A112 3. termín 2024-05-28                  
xx       NSBA113 Grégr 1., 6., 7., týden                    
xx       NSBA113 Čejka 2., 3., 4., 5., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden                    
xx     PMAA112 Kreslíková                      
xx     SPP zk E104 1. termín 2024-05-07                      
xx       VNV pc N203 Veigend 2., 3., 4., 7., 9., 10., týden                    
xx       VNV pc N203 Šátek 5., 6., 8., 11., 12., 13. týden                    
xx     VNV zk A218 1. termín 2024-05-14                      
St all               PRLE104 E105 E112 Zbořil 1., 3., 5., 6., 8., 9., 10., 11., 12., týden          
all               PRLE104 E105 E112 Hanáček 2024-02-28          
NBIO   BIND0207 Bidlo 1., 8., 9., týden                        
NBIO   BIND0207 Sekanina 2., 3., 4., 5., 6., 7., 10., 11., 12., týden                        
NCPS       MPRA112 Kreslíková 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 12., týden MPR se A112 Kresl… 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 12., týden                  
NCPS   POSD0206 Lampa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden                      
NEMB           RTSaL306.1 Strnadel 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden                
NGRI           MULE105 Bařina 1., 5., 7., 8., 9., 12., týden                
NGRI           MULE105 Zemčík 2., 3., 4., týden                
NGRI           MULE105 Grézl 2024-03-13                
NGRI           MULE105 Milet 10., 11., týden                
NIDE         BZAG202 Hanáček 1., 2., 3., 5., týden                
NIDE         BZAG202 Malinka 4., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden                
NIDE         BZAG202 Holop 2024-04-10                
NISD       MPRA112 Kreslíková 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 12., týden MPR se A112 Kresl… 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 12., týden                  
NISY           MULE105 Bařina 1., 5., 7., 8., 9., 12., týden                
NISY           MULE105 Zemčík 2., 3., 4., týden                
NISY           MULE105 Grézl 2024-03-13                
NISY           MULE105 Milet 10., 11., týden                
NMAL   BIND0207 Bidlo 1., 8., 9., týden               SURE104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden SUR se E104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
NMAL   BIND0207 Sekanina 2., 3., 4., 5., 6., 7., 10., 11., 12., týden               SURE104 Beneš 2024-02-28 SUR se E104 Beneš 2024-02-28    
NMAT                   SOA cv U3 Návrat        
NSEN       MPRA112 Kreslíková 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 12., týden MPR se A112 Kresl… 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 12., týden                  
NSPE                     SURE104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden SUR se E104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
NSPE                     SURE104 Beneš 2024-02-28 SUR se E104 Beneš 2024-02-28    
xx   BIND0207 Bidlo 1., 8., 9., týden ATA zk E105 3. termín 2024-06-05 HKO cv L314 Kalášek 2024-05-01 MPR pc N204 Bednář 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden HKO cv L314 Kalášek lichý    
xx   BIND0207 Sekanina 2., 3., 4., 5., 6., 7., 10., 11., 12., týden DFAa lb O205 Mutua 2., 5., 6., 8., 9., 11., týden BIN zk E104 3. termín 2024-06-05 MUL zk E105 3. termín 2024-06-05   MPR pc N204 Bednář 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   SUR se E104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden    
xx   BIN zk A112 D0207 Půlse… 2024-03-27   DFAa lb O205 Ryšavý 3., 4., 7., 10., týden BZAG202 Hanáček 1., 2., 3., 5., týden PRL zk E112 14:00… 2024-03-20 PIS zk E104 2. termín 2024-05-29 SURE104 Burget 1., 2., 3., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden SUR se E104 Beneš 2024-02-28    
xx   DFAaA113 Ryšavý 2024-05-01 DFAa lb O205 Hranický 2024-04-24 BZAG202 Malinka 4., 6., 7., 8., 9., 11., 12., týden PRL zk E112 Předtermín PRL 2024-04-24 POS zk A112 3. termín 2024-06-05        
xx   DFAaO205 Ryšavý 1., 3., 4., 7., 10., týden   BZAG202 Holop 2024-04-10 PRLE104 E105 E112 Zbořil 1., 3., 5., 6., 8., 9., 10., 11., 12., týden SURE104 Beneš 2024-02-28      
xx   DFAaO205 Mutua 2., 5., 6., 8., 9., 11., týden   BZA zk G202 11:00-12:30… 2024-03-20 MULe zk A112 2. termín 2024-05-15 PRL zk E112 15:15-16:15… 2024-03-20          
xx   DFAaO205 Hranický 2024-04-24 EVO pc L306.1 L306.2 Hurta 2., 4., 6., 8., 10., 12., týden HVR cv L314 Kalášek lichý SOA cv U3 Návrat        
xx   FITAula profesora Braunera Klapetek HVR cv L314 Kalášek 2024-05-01 MPR se A112 Kresl… 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 12., týden PIS zk E104 3. termín 2024-06-05   TINe zk D0207 16:00-18:00… 2024-04-03        
xx     FLP zk D0206 D105 2. termín 2024-05-22   PRLE104 E105 E112 Hanáček 2024-02-28          
xx     FYO zk D0207 3. termín 2024-05-29 JA3 cv T10/N 3.27 Walek   RTSa pc L306.1 Strnadel 2., 4., 7., 8., 10., týden VGE zk E104 1. termín 2024-05-15        
xx   HKO cv L314 Kalášek 2024-05-01 MPA-SYST12/SE 4.166 Sedlář MULE105 Bařina 1., 5., 7., 8., 9., 12., týden   ZPO zk E105 2. termín 2024-05-29          
xx   HKO cv L314 Kalášek lichý MULE105 Zemčík 2., 3., 4., týden   ZREe zk E105 2. termín 2024-05-15          
xx   PPP pc O204 Bayer 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., týden MPRA112 Kreslíková 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 12., týden MULE105 Grézl 2024-03-13                
xx   POSD0206 Lampa 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden   MULE105 Milet 10., 11., týden                
xx     PPP zk E104 1. termín 2024-05-15   NSB lb O205 Čejka 1., 2., 4., 6., 8., 10., 11., 12., 13. týden                
xx     SPP zk E104 2. termín 2024-05-22 NSB zk E104 1. termín 2024-05-15 WAP zk E112 1. termín 2024-05-15            
xx       PPP zk E104 3. termín 2024-05-29 RTSaL306.1 Strnadel 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., týden                
xx     TOI zk E104 3. termín 2024-06-05   RTSa zk L306.1 12:00-13:30… 2024-03-13                
xx   WAP zk C304 2. termín 2024-05-29              
xx           ZPOe zk E105 3. termín 2024-05-29                
xx             ZPOe zk E104 2. termín 2024-05-22              
xx           ZRE zk E104 2. termín 2024-05-29                
xx             ZRE zk E104 1. termín 2024-05-15              
Čt all       MTIaE104 E105 E112 Smrž                    
NBIO                     KNNE104 Hradiš      
NHPC       MPC-MAT cv T8/T 5.03 Hlavičková MPC-MAT cv T8/T 5.22 Hlavičková MPC-MAT cv T8/T 5.22 Hlavičková            
NHPC       MPC-MAT T8/T 5.03 Hlavičková MPC-MAT T8/T 5.22 Hlavičková MPC-MAT T8/T 5.22 Hlavičková            
NISD               PISD0206 Hynek 2024-02-08          
NISD               PISD0206 Burget 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden          
NISY           ZPOA112 Nosko 2024-02-08                
NISY           ZPOA112 Zemčík 2., 3., 4., 10., 11., týden                
NISY           ZPOA112 Španěl 2024-03-07                
NISY           ZPOA112 Beran 6., 7., 8., 12., 13. týden                
NISY           ZPOA112 Bařina 2024-04-04                
NMAL                     KNNE104 Hradiš      
NMAT           SLOaD0206 Rogalewicz 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 10., 11., 12., 13. týden                
NMAT           SLOaD0206 Lengál 2024-03-21                
NMAT           SLOaM104 M105 Rogalewicz 2024-04-04                
NSEC               PISD0206 Hynek 2024-02-08          
NSEC               PISD0206 Burget 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden          
NSPE                     KNNE104 Hradiš      
NVIZ           ZPOA112 Nosko 2024-02-08       KNNE104 Hradiš      
NVIZ           ZPOA112 Zemčík 2., 3., 4., 10., 11., týden                
NVIZ           ZPOA112 Španěl 2024-03-07                
NVIZ           ZPOA112 Beran 6., 7., 8., 12., 13. týden                
NVIZ           ZPOA112 Bařina 2024-04-04                
xx     ATA zk E104 2. termín 2024-05-23   CE2 zk C304 12:00… 2024-05-09 FIK cv G202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden AEU cv T10/N 3.23 Smutný BDAE105 Homoliak 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 11., 12., 13. týden      
xx   BIF pc N105 Musil 3., 4., 7., 8., 10., 11., týden ATA zk E112 1. termín 2024-05-16 MPC-MAT cv T8/T 5.22 Hlavičková BIN pc N105 Vašíček 2024-03-14   BDAE105 Perešíni 9., 10., týden      
xx     FYO zk D0207 1. termín 2024-05-16   MPC-MAT zk T8/T 0.10 12:00-13:15… 2024-03-28 BIN pc N105 Mrázek 7., 9., 11., týden   BDA zk E105 2. termín 2024-05-23      
xx     FYO zk D0207 2. termín 2024-05-23   CE2 lb C304 Grégr, Veselý, Zavřel BIN pc N105 Vašíček 2024-03-14        
xx   HKO cv L314 Kalášek 2024-05-02 HVR cv L314 Kalášek 2024-05-02 UXIa L224 12:00… 2024-02-15 CE2 C304 13:00-16:00 Praktická zkouška 2024-05-09 BIN pc N105 Mrázek 7., 9., 11., týden        
xx   HKO cv L314 Kalášek lichý MPC-MAT T8/T 5.22 Hlavičková PIS zk D0206 14:00… 2024-03-28 BIN zk E112 1. termín 2024-05-16 KNNE104 Hradiš      
xx     JA3 cv T10/N 3.27 Walek   HVR cv L314 Kalášek lichý FLP pc N204 N205 Poliakov 1., 3., 5., týden        
xx   MUL pc N204 N205 Chlubna KRY zk D105 1. termín 2024-05-09 MUL pc N204 N205 Chlubna MPC-MAT cv T8/T 5.22 Hlavičková FLP pc N204 N205 Dolejška 2024-03-21        
xx     MPA-SYS pc T12/SE 3.144 Musilová,…   NAV lb L306.1 L306.2 Šimek 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden MPC-MAT zk T8/T 0.10 14:00-15:15… 2024-03-28 FLP pc N204 N205 Hranický 9., 11., 13. týden        
xx     MPA-SYS zk T12/SD 4.117 09:00-11:00… 2024-05-30 NSB zk E104 3. termín 2024-06-06   MPC-MAT T8/T 5.22 Hlavičková FLP pc N204 N205 Dolejška 2024-04-11        
xx       MPC-MAT cv T8/T 5.03 Hlavičková   NSB zk E105 2. termín 2024-05-23 KKO zk E112 1. termín 2024-05-23 PRMG202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden      
xx       MPC-MAT zk T8/T 0.10 10:00-11:15… 2024-03-28 POS zk E104 2. termín 2024-05-23 MPR pc N203 Květoňová KKO zk E104 2. termín 2024-05-30        
xx       MPC-MAT T8/T 5.03 Hlavičková SLOaD0206 Rogalewicz 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 10., 11., 12., 13. týden MUL zk E104 2. termín 2024-05-30 KKO zk E105 3. termín 2024-06-06        
xx     MPR pc N203 Květoňová   SLOaD0206 Lengál 2024-03-21 NAV lb L306.1 L306.2 Šimek 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden            
xx       MTIaE104 E105 E112 Smrž SLOaM104 M105 Rogalewicz 2024-04-04 PISD0206 Hynek 2024-02-08          
xx   PDS zk C311 2. termín 2024-05-23   PISD0206 Burget 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden          
xx           ZPOA112 Nosko 2024-02-08 PPP pc O204 Bayer 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., týden            
xx             TOI zk E104 1. termín 2024-05-09 RETG202 Klapetek 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13. týden          
xx             VNV zk A305 2. termín 2024-05-23 SNT zk E104 3. termín 2024-06-06          
xx           ZPOA112 Zemčík 2., 3., 4., 10., 11., týden   VNV zk A305 3. termín 2024-06-06          
xx   WAP zk C304 2. termín 2024-05-30            
xx   WAP zk C304 3. termín 2024-06-06            
xx           ZPOA112 Španěl 2024-03-07                
xx           ZPOA112 Beran 6., 7., 8., 12., 13. týden                
xx           ZPOA112 Bařina 2024-04-04                
xx             ZPO zk E104 3. termín 2024-06-06              
xx             ZRE zk E105 3. termín 2024-06-06              
all       FLP se E112 Kolář Demo 2024-02-09                  
NADE             NAVE104 Růžička 1., 2., 3., 4., 5., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden              
NADE             NAVE104 Šimek 2024-03-15              
NCPS   PDSE104 Veselý 1., 2., 3., týden PDS lb C304 Grégr… 2024-04-12 NAVE104 Růžička 1., 2., 3., 4., 5., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden              
NCPS   PDSE104 Matoušek 4., 5., 6., 7., 11., 12., týden     NAVE104 Šimek 2024-03-15              
NCPS   PDSE104 Grégr 9., 10., 13. týden                      
NEMB             NAVE104 Růžička 1., 2., 3., 4., 5., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden              
NEMB             NAVE104 Šimek 2024-03-15              
NGRI   PDSE104 Veselý 1., 2., 3., týden PDS lb C304 Grégr… 2024-04-12                  
NGRI   PDSE104 Matoušek 4., 5., 6., 7., 11., 12., týden   VGEE105 Bařina 1., 2., 3., 5., týden                
NGRI   PDSE104 Grégr 9., 10., 13. týden   VGEE105 Zemčík 2024-03-01                
NGRI           VGEE105 Španěl 6., 9., 11., týden                
NGRI           VGEE105 Beran 2024-03-22                
NGRI           VGEE105 Herout 10., 12., 13. týden                
NHPC   PDSE104 Veselý 1., 2., 3., týden PDS lb C304 Grégr… 2024-04-12                  
NHPC   PDSE104 Matoušek 4., 5., 6., 7., 11., 12., týden                      
NHPC   PDSE104 Grégr 9., 10., 13. týden                      
NIDE       TOID0207 Goldmann 1., 2., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden                    
NIDE       TOID0207 Vašíček 3., 4., 5., týden                    
NISD   PDSE104 Veselý 1., 2., 3., týden PDS lb C304 Grégr… 2024-04-12                  
NISD   PDSE104 Matoušek 4., 5., 6., 7., 11., 12., týden                      
NISD   PDSE104 Grégr 9., 10., 13. týden                      
NNET   PDSE104 Veselý 1., 2., 3., týden PDS lb C304 Grégr… 2024-04-12                  
NNET   PDSE104 Matoušek 4., 5., 6., 7., 11., 12., týden                      
NNET   PDSE104 Grégr 9., 10., 13. týden                      
NSEC         PDS lb C304 Grégr… 2024-04-12                  
NSEN       ATAA113 Smrčka 2., 3., 4., 5., 6., 10., 11., týden                    
NSEN       ATAA113 Rogalewicz 7., 9., 12., týden                    
NSEN       ATAA113 Pavela, Smrčka 2024-05-03                    
NVER       ATAA113 Smrčka 2., 3., 4., 5., 6., 10., 11., týden                    
NVER       ATAA113 Rogalewicz 7., 9., 12., týden                    
NVER       ATAA113 Pavela, Smrčka 2024-05-03                    
NVIZ           VGEE105 Bařina 1., 2., 3., 5., týden                
NVIZ           VGEE105 Zemčík 2024-03-01                
NVIZ           VGEE105 Španěl 6., 9., 11., týden                
NVIZ           VGEE105 Beran 2024-03-22                
NVIZ           VGEE105 Herout 10., 12., 13. týden                
xx   EVO zk E104 3. termín 2024-05-31 ATAA113 Smrčka 2., 3., 4., 5., 6., 10., 11., týden CPSa lb N104 Novák 2024-02-16 EVO L307 14:00… 2024-03-15 BDA zk A113 1. termín 2024-05-10 EVO L307 17:00… 2024-04-05        
xx   NAV zk E112 1. termín 2024-05-10 ATAA113 Rogalewicz 7., 9., 12., týden CPSa lb N104 Chudý 4., 6., 9., 10., 12., 13. týden EVO L307 14:30… 2024-03-15 EVO L307 15:00… 2024-03-15 EVO L307 16:00… 2024-03-15 EVO L307 17:30… 2024-04-05        
xx   PPP zk E104 2. termín 2024-05-24 ATAA113 Pavela, Smrčka 2024-05-03 EVO L307 12:00… 2024-04-05 EVO L307 13:00… 2024-03-22 EVO L307 14:00… 2024-03-22 EVO L307 15:30… 2024-03-15 EVO L307 16:30… 2024-03-15          
xx     MPA-SYS zk T12/SD 4.117 09:00-11:00… 2024-05-10 BIN pc N105 Vašíček 2024-03-15 EVO L307 13:30… 2024-03-22 EVO L307 14:30… 2024-03-22 EVO L307 15:00… 2024-03-22 EVO L307 16:00… 2024-03-22          
xx     MPA-SYS zk T12/SD 4.117 09:00-11:00… 2024-05-17 BIN pc N105 Mrázek 7., 9., 11., týden EVO L307 13:00… 2024-04-05 EVO L307 14:00… 2024-04-05 EVO L307 15:30… 2024-03-22 EVO L307 16:30… 2024-03-22          
xx     MBA zk E105 2. termín 2024-05-24 EVO L307 12:30… 2024-04-05 EVO L307 13:30… 2024-04-05 EVO L307 14:30… 2024-04-05 EVO L307 15:00… 2024-04-05 EVO L307 16:00… 2024-04-05          
xx   TOI lb L306.1 L306.2 Mrázek 2024-03-01 FLP se E112 Kolář Demo 2024-02-09 NAVE104 Růžička 1., 2., 3., 4., 5., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden EVO L307 15:30… 2024-04-05 EVO L307 16:30… 2024-04-05          
xx     FLP zk E104 E112 3. termín 2024-06-07   KRY zk E104 3. termín 2024-05-31 SUR zk A112 2. termín 2024-05-24        
xx   TOI lb N105 Goldmann 6., 9., 12., týden MPC-MAT zk Aula profesora Kalendovského 10:30-12:30 2. termín 2024-05-24 MPC-MAT zk Aula profesora Braunera 13:30-15:30 3. termín 2024-05-31            
xx   VIZaE105 Chudý 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden MPR zk A112 2. termín 2024-05-17 NAVE104 Šimek 2024-03-15 VIZa pc N105 Milet 2., 4., 6., 9., týden          
xx   PDSE104 Veselý 1., 2., 3., týden   MUL zk A112 1. termín 2024-05-24 SNT zk A112 1. termín 2024-05-17            
xx   PDSE104 Matoušek 4., 5., 6., 7., 11., 12., týden   NAV zk E104 12:00… 2024-03-22 PDS zk E112 13:00-15:00… 2024-04-05 VIZa pc N105 Chudý 10., 12., 13. týden          
xx   PDSE104 Grégr 9., 10., 13. týden PDS cv E104 Veselý 2024-02-09 SUR zk E112 1. termín 2024-05-10 ZREe zk N103 15:00… 2024-03-22            
xx         PDS cv E104 Matoušek 2024-02-16 ZPOe zk A113 1. termín 2024-05-10              
xx   PDS zk C311 2. termín 2024-05-24                  
xx   PDS zk C311 3. termín 2024-05-31                
xx   PDS zk C304 C311 1. termín 2024-05-17          
xx       TOID0207 Goldmann 1., 2., 6., 7., 9., 10., 11., 12., 13. týden VGEE105 Bařina 1., 2., 3., 5., týden                
xx       TOID0207 Vašíček 3., 4., 5., týden VGEE105 Zemčík 2024-03-01                
xx       TOI zk A112 2. termín 2024-05-24 VGEE105 Španěl 6., 9., 11., týden                
xx           VGEE105 Beran 2024-03-22                
xx           VGEE105 Herout 10., 12., 13. týden                
Význam zkratek:
př - přednáška, se - seminář, cv - numerické cvičení, lb - laboratoř, pc - počítačová laboratoř, zk - zkouška
xx - výuka mimo standardní přednáškové skupiny (rozdělení dle pokynů vyučujících)
Nahoru